Mihael Šumaher ubija po Srbiji!

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
Sedmostruki prvak sveta u Formuli 1, Nemac Mihael Šumaher (37) godinama je "ubijao" rivale na stazi, a sad, kad je otišao u penziju, odlučio je da ubija, ali stvarno. I to još u Srbiji!

List "Kurir" u sredu piše da bi Šumaher "u najskorije vreme trebalo da dodje u Srbiju i u šumama Vojvodine lovi jelene kapitalce".

Predsednik Lovačkog saveza Srbije Zoran Živojinović pootvrdio je ovu informaciju, doduše sa velikom rezervom. Od Šumija bi "glas trebalo da stigne za koji dan".

Sigurno je da bi najbolji automobilista u svetu bio svečano primljen i kod predsednika i premijera naše zemlje, kao i Dijego Armando Maradona.

"Poseta Mihaela Šumahera donela bi mnogo Srbiji, jer svi znamo kako nas posmatra svet. Nemac bi imao veličanstven prijem u Lovačkom savezu Srbije, a ubedjen sam da predsednik, premijer i naša Vlada povodom celog slučaja ne bi bili po strani", rekao je Zoran Živojinović i dodao da Srbija ima veliki potencijal za lovni turizam.

Šumaher bi u Srbiji boravio nekoliko dana u društvu nekoliko desetina najboljih nemačkih lovaca. Oni bi zajedno sa srpskim lovcima tražili jelene kapitalce u šumama od državne granice sa Madjarskom do Bogojeva.

Diplomirani inženjer šumarstva Mihalj Kalinka iz Sombora prati Šumijevu strast već duže vreme.

"Šumaher je strastven lovac i za lov na jelene kapitalce u okolini Sombora prvi put se ozbiljnije zainteresovao pre tri godine. Tada je i izrazio želju da dodje u Srbiju, ali zbog obaveza u Formuli 1 nije mogao da odvoji nijedan slobodan dan. Mislim da sada, pošto je u penziji, ima dovoljno vremena za lov, a u našem lovištu ga 'čeka' jelen kapitalac", rekao je Kalinka.

Upravo u Vojvodini je posle Drugog svetskog rata odstreljen jelen sa najvećim rogovima na svetu. Dugi niz godina taj trofej bio je apsolutni šampion sveta. Za lov na jelena kapitalca treba izdvojiti 10.000 evra, što je za Mihaela Šumahera i njegovu svitu prava sitnica.
 
Ja mislio da je pregazio nekog pesaka na ulici....
kakav naslov a kakva sadrzina...

Dobro nam dosao u nasa lovista Sumahere.

Bas me raduje ta vest. To je znacajan dogadjaj za turizam ove zemlje a upravo taj lovni turizam je najskuplji vid turizma. Da mi njega lepo ovde ugostimo pa nek prica i ostalim drugarima kako je ovde lepo pa da dolazi jos vise turista ovamo...

A sto se tice premijera neka ga doceka sa solju i pogacom... Kad je mogao da docekuje onog hispano-narkomana mislim da bi bio red da se iskupi za takvo sramocenje nase zemlje...
 
2401.jpg
 
tako je mnogo bolje....
jos da ostavi dosta para - odlicno...
a kad smo vec kod toga, mogli bi da se pobrinemo i oko onih sto se bave krivolovom....i jos da podignemo cene....bar za 400-500%....i da se uvedu grdne kazne....ako treba i zatvorske....
 
Obersturmfuehrer:
tako je mnogo bolje....
jos da ostavi dosta para - odlicno...
a kad smo vec kod toga, mogli bi da se pobrinemo i oko onih sto se bave krivolovom....i jos da podignemo cene....bar za 400-500%....i da se uvedu grdne kazne....ako treba i zatvorske....
hahah a gledaj ko se odma trti de ima pare. :)

Prijem kod predsednika i premijera

Zvanična potvrda Mihaela Šumahera Lovačkom savezu Srbije očekuje se za nekoliko dana! Dolazak Nemca mnogo bi učinio za Srbiju, a sigurno je da bi najbolji automobilista u svetu bio svečano primljen i kod predsednika i premijera naše zemlje, kao i Dijego Armando Maradona.
- Poseta Mihaela Šumahera donela bi mnogo Srbiji, jer svi znamo kako nas posmatra svet. Nemac bi imao veličanstven prijem u Lovačkom savezu Srbije, a ubeđen sam da predsednik, premijer i naša Vlada povodom celog slučaja ne bi bili po strani - rekao je Zoran Živojinović.
 
Наслов је стварно... Ван памети.

И, немам ништа против да човек у принципу долази, наравно.

Али, пошто генерално о ловцима мислим најгоре, то ће се у неку руку од сад односити и на Шумахера. (Свака му част као возачу формуле, али...)


А како беше она дефиниција ловаца:

"Организована наоружана група људи која кроз шуму иде у кафану".
 
Norma Kampl:
Наслов је стварно... Ван памети.

И, немам ништа против да човек у принципу долази, наравно.

Али, пошто генерално о ловцима мислим најгоре, то ће се у неку руку од сад односити и на Шумахера. (Свака му част као возачу формуле, али...)


А како беше она дефиниција ловаца:

"Организована наоружана група људи која кроз шуму иде у кафану".

--------------------------------------------------------------------
Ali, pošto generalno o lovcima mislim najgore
--------------------------------------------------------------------
Onda bi tebi naslovo ovakav kakav je najbolje odgovarao???
 
Samanta_:
--------------------------------------------------------------------
Ali, pošto generalno o lovcima mislim najgore
--------------------------------------------------------------------
Onda bi tebi naslovo ovakav kakav je najbolje odgovarao???

Не би, ни у ком случају. Лепо рекох шта о наслову мислим. Јер, напросто, такав, непотпун, сензационалистички, збуњујуе и узнемирава читаоца, дакле у суштини - нетачан, и глуп, ма шта ја мислила о ловцима.
 
Samanta_:
On je vec ubio jednoga u trke, slucani udes.
A naslov jeste preteran, ali zenzacija je novina i Michael je zenzacija.
Не бих баш рекла да је помињати убијање "зезанција".

(Оно, можда некад и некоме јесте, али ипак...)

И, где је то и кад Шумахер убио некога на тркама? Трач.
 

Back
Top