patim

Midium

Zainteresovan član
Poruka
119
i to je jace od mene, iako sam mu bivsa ja patim za njim na neki odredjeni nacin a rekla sam svima da ga ne volEm vise - ma da ga nisam ni volela ...(kratko je trajalo da bi dugo bolelo)

patite li uopste za nekim ko je bivsi i koliko mu to otvoreno ili signalima stavljate do znanja

p.s. sta reci protiv teorije da izgubljeno uvek dobija na znacaju
 
Znas li onu: "Paaatiiii, veeniiii, ko svi ostavljeniii!" :D Ma patim i ja, pate i drugi, patimo svi...svako na svoj nacin...udri brigu na veselje...Sad su praznicii....

Positiv denken!!! ;-)
 
Cao!Prosto reci patis,veruj mi u istoj samo situaciji ali ja verujem da je svaka patnja na neki nacin dobra jer iz te patnje ti se moze desiti da tek tada shvatis kolikoga volis ili koliko ga ne volis,ja sam sa deckom bila 19 meseci i puklo je bez nekog razloga ali sada sam tek shvatila da je to ono sto je trebalo da shvatim koliko ga volim i da se zapitam da li on voli mnene.Odgovor na to pitanje sam dobila a ono glasi da on najverovatnije prestaje da me voli i tu je najveci problem ali mozda to nije tacno.Zato pozoviga ili posalji sms da vidis na cemu si jedino tako ces moci da ga prebolis ili da ga jos vise zavolis!Ujedno mozes prositati i odgovore na temu STA JE LAKSE VOLETI ILI BITI VOLJEN to je problem u (mojoj,kako to tako grozno zvuci)vezi!Kisss od mene
Ako nista veruj preboleces mi pa makar i za 50 godina,hehe!!!Ali budi srecna neki ljudi nikada nisu osetili sta znaci voleti niti biti voljen to je tvoj plus! :)
 
Midium:
i to je jace od mene, iako sam mu bivsa ja patim za njim na neki odredjeni nacin a rekla sam svima da ga ne volEm vise - ma da ga nisam ni volela ...(kratko je trajalo da bi dugo bolelo)

patite li uopste za nekim ko je bivsi i koliko mu to otvoreno ili signalima stavljate do znanja

p.s. sta reci protiv teorije da izgubljeno uvek dobija na znacaju


Sve ide iz glave ....
 
Ja se uvek vodim time da ako je nesto proslo to je zato sto me ceka nesto mnogo bolje.Ne znam,desi se da se setim nekih proslih trenutaka ali se ne upustam previse u mastanja.Ipak svi su oni imali,pored mnogo lepih osobina koje su me privukle,i neke koje su dovele do toga da vise nemamo nista zajednicko.
To ti je cista psihologija,tesi se time da moras proci kroz taj sablon.Samo sto mnogi imaju sklonost da velicaju izgubljeno pa kada se pomire onda oni imaju obicaj da ostavljaju jer shvate da to sto su imali u svojoj glavi nema veze sa stvarnoscu.
 
I scream, you scream, we all scream for ice-cream!

Naravno da patim, i to ne samo kad raskinem, patim i zbog gomile drugih stvari...
Ali frajerima NIKADA ne pokazujem niti dajem do znanja. Tko ih yebe ;)
 
Patim.
Ali ne znam kako bih to objasnila.
Osoba za kojom patim je moj muž, sa kojm živim, ali toliko smo se udaljili da se može reći da smo raskinuli. (malo crnog humora).
Trenutno ne mogu ništa da promenim, ali užasno mi je teško, posebno dok se sećam svih divnih trenutaka koje smo imali.
 
Sunce Ta:
Patim.
Ali ne znam kako bih to objasnila.
Osoba za kojom patim je moj muž, sa kojm živim, ali toliko smo se udaljili da se može reći da smo raskinuli. (malo crnog humora).
Trenutno ne mogu ništa da promenim, ali užasno mi je teško, posebno dok se sećam svih divnih trenutaka koje smo imali.

Ako ima ljubavi, ne dozvoli, da cutanje prevlada...ma iz sve snage bori se za vas brak..dok je jos "vruce" i mogu stvari, da se menjaju...nemoj dugo cekati...zna to ponekad, da bude pogubno za brak, vezu....
Sad su i praznici...Bozic ce...vreme kad se dvoje posvete sebi i porodici... :wink:
Ne ocajavaj, iskreno nadam, da cete ipak savladati prepreke..To je samo znak, da se u necemu niste nasli, tj.niste se dovoljno posvetili sebi..

P.S. Brak nije za slabice... :wink:
 
Patim........mada ne znam da li to mogu da nazovem bas patnjom ili nekom vrstom nostalgije.Patim za nekim ljudima,za nekim vremenima,za jednim srusenim svetom snova otprilike.....tako je nekako bilo.....ne umem da objasnim.To bih mogla da nazovem nekom mojom hronicnom patnjom.
A ima tu nekih sitnica zbog kojih patim ponekad.....ali to je vise bezveze.
 
95 posto ljudi pati zbog necega tako da nisi sama...to je zato sto zivot sam po sebi nema nikakav konkretni vishi cilj vec je sav onako zivotinjski....besciljan...mada vjerujem da se ove domatjice i kutjanice netje bash slozoti...odma tje da kazu..."moj zivot ima smisla...zaboga pa tu su moja djeca" i sl..sranja...u sushtini ako nemash shta pametnije bolje se ubij:)
 
Emily_Bg:
Patim........mada ne znam da li to mogu da nazovem bas patnjom ili nekom vrstom nostalgije.Patim za nekim ljudima,za nekim vremenima,za jednim srusenim svetom snova otprilike.....tako je nekako bilo.....ne umem da objasnim.To bih mogla da nazovem nekom mojom hronicnom patnjom.
A ima tu nekih sitnica zbog kojih patim ponekad.....ali to je vise bezveze.

Ovu vrstu patnje dobro poznajem. Heh, kad nestane tvoj svet - ti bi da se vratis, ali toga vise nema... kao da si sanjala, a? Uzas.
 
Tuzni_patak:
Ne. Tužni patak sam jer ne nalazim dovoljnu dubinu za moj "duhovni" alat....
E, jbt., oduvek me zanimalo ovo...eto, sad znam...a, samo kad pomislim da sam mogla da umrem u neznanju :D ...je li, da te pitam, a zar se ne osetis, kad je vec tako kako pises, malo izgubljenim na ovom F. ?
 
NatasaNatasa:
Sve ide iz glave ....

:lol: :lol: :lol: izvini ..... :lol: :lol: Tacno ali mi ipak tako slatko zazvucalo hahahaah! Svi lelecu a ona hladna sve ide iz glave.....um cini cuda :lol: 8-)
Pa ja ne trpim dobro patnju 8-) ....ja cim pocnem malo da patim ja ili radim sve da to vratim ili se trudim da sto pre zaboravim tog nekog....a svakog mozes da zaboravis.....nazalost....ili su bar retki oni koje ne mozes da zaboravis! ;)
 
Ako vec patis i ako ga volis, ako zelis da se pomiris sa njim, popricaj, vidi da li on jos uvek nesto oseca prema tebi, a ko je odgovor ne, onda digni glavu i radi nesto da te skrene misli, budi sa ljudima sto vise, pa nije prvi, a ni poslednji u tvom zivotu.
 
Ne znam da li je patnja bas prava reci ali povremeno se rastuzim razmisljajuci o nekim proslim vremenima kojih vise nema... Mada nastojim da ne mislim puno o tome jer to su stvari koje ne mogu promeniti. Tada pomislim da treba da zivim sada i radim da mi buducnost bude lepsa jer to jos uvek imam u svojim rukama.

A da za izgubljenim uvek zalimo, mislim da to ide iz glave jer se secamo samo lepog a ruzno cesto zaboravimo i onda izgleda kao da smo nesto idelano izgubili, a u stvari nije tako jer je ocigledno nesto bilo toliko lose da smo prekinuli vezu.
 
Midium:
i to je jace od mene, iako sam mu bivsa ja patim za njim na neki odredjeni nacin a rekla sam svima da ga ne volEm vise - ma da ga nisam ni volela ...(kratko je trajalo da bi dugo bolelo)

patite li uopste za nekim ko je bivsi i koliko mu to otvoreno ili signalima stavljate do znanja

p.s. sta reci protiv teorije da izgubljeno uvek dobija na znacaju


Patis za nekim sa kim si bila???Ok,zao ti je sto vise nije tu da te zagrli,poljubi,mazi.....ali,videces,kad sve lepo isprocesuiras u glavici,bice ti smesno posle sve!
Ja,patim za nekim sa kim nisam ni bila!Pa ti vidi! :lol:
 

Back
Top