Nova skolica

Vladazl

Zainteresovan član
Poruka
492
Epa ovako, dosao sam na ideju da osnujem odeljenje od 15 ucenika. Ucenici se biraju po principu prvih petnaest koji se prijave. Prijavljujete se prosto. Samo treba napisati broj prijave (ako ste prvi onda 1, ako je iznad vas 1 onda dva i td.). Ali posto ne moze da stoji samo jedan karakter u poruci dopisite jos nesto. Broj koji navedete postaje vas broj u dnevniku I-x...
P.S. Ja sam razredni staresina...

1. Zikica
 
aaaa pa koji cu qurac ja tamo...e mora da sam biJo letva kad sam se prijaviJo u skolu....pa dobro...
profesor ima smoki....profesor nema pisu.....profesor je zensko...profesor pichka klempava :D
 
ako je za decu sa posebnim potrebama, upishite mene... mada, mozda bolje da sachekam josh malo.. da bih video koliko cje devojchica biti...
a da li se dobija medjunarodno priznata diploma?... i koliko se placja?... ocje biti eskurzija?... kakav je nastavni kadar?... plan i program?...
i na kraju... da li mozhe da se kupi diploma?
 
Zivojine,sram te bilo.
Znas da je psovanje strogo zabranjeto pravilnikom foruma Krstarice.
Nemojte da moram da zatvaram i ovu temu,bas bi mi bilo krivo...
 
Zikica:
aaaa pa koji cu qurac ja tamo...e mora da sam biJo letva kad sam se prijaviJo u skolu....pa dobro...
profesor ima smoki....profesor nema pisu.....profesor je zensko...profesor pichka klempava :D

Ukor razrednog staresine!
Raspravljacemo o tvom slucaju na sednici nastavnickog veca.
 

Back
Top