Devojke,sta je to sto vas u danasnje vreme BAS pali kod nas muskaraca?

Aleksej_BASO:
Ma ja sam mali debeo i celav i smrdi mi iz ustiju :lol: pa su me sve ribe napusile (jer nemam kesh :lol: ) pa sam sada razocaran i tako dalje....

I mali mi je.


Pa ti smrsaj, posadi kosu ili ispoliraj ko Saban Saulić ( super mu stoji ), operi zube i odrazocaraj se.... :wink:

A za ovo zadnje, nema ti pomoci..mozda uteha, da je bitna tehnika a ne velicina... :wink: :-P
 
alya:
Pa ti smrsaj, posadi kosu ili ispoliraj ko Saban Saulić ( super mu stoji ), operi zube i odrazocaraj se.... :wink:

A za ovo zadnje, nema ti pomoci..mozda uteha, da je bitna tehnika a ne velicina... :wink: :-P


Hahahah ali znaci TI mi ne bi dala sansu, nego kontas naici ce neka "prava"...

Ma da... Najlakse je prebaciti na druge odgovornost ;)

Nego....

Da ti kazem ljudi se pitaju da li je bitna tehnika ili velicina? Ja kazem trece - bitno je da hidraulika radi! :lol: Znai ako on hoce da se dize uvek e TO je najbitnije ;)!!
 
Aleksej_BASO:
Hahahah ali znaci TI mi ne bi dala sansu, nego kontas naici ce neka "prava"...

Ma da... Najlakse je prebaciti na druge odgovornost ;)

Nego....

Da ti kazem ljudi se pitaju da li je bitna tehnika ili velicina? Ja kazem trece - bitno je da hidraulika radi! :lol: Znai ako on hoce da se dize uvek e TO je najbitnije ;)!!

Ma brale ja ne verujem vise u ljubav na daljinu....u stvari u nju verujem....ma to je druga prica...

He,..pa ti nemoj, da prebacujes odg. na druge..."popravljaj" ono sto ne valja...

A to sa hidraulikom...jesi u pravu....dadada....djabe i tehnika i velicina akoo... :lol: ;-)
 
Aleksej_BASO:
DA da ni jedna ne voli dobre tipove (sa keshom) koji yebu sve od reda....

SVe vole romanitku duhovitost i tako ta sranja....

:smajlikopovraca:


Ali ... da li je moguće da je tebi samo keš u glavi .... čoveče, pa ti boluješ
g015.gif
 

Back
Top