Devojke,sta je to sto vas u danasnje vreme BAS pali kod nas muskaraca?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 90

Tema: Devojke,sta je to sto vas u danasnje vreme BAS pali kod nas muskaraca?

Početnik
    Učlanjen
    18.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Devojke,sta je to sto vas u danasnje vreme BAS pali kod nas muskaraca?

Devojke,sta je to sto vas u danasnje vreme BAS pali kod nas muskaraca? :shock:

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano Re: Devojke,sta je to sto vas u danasnje vreme BAS pali kod nas muskaraca?

Kesh!

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Devojke,sta je to sto vas u danasnje vreme BAS pali kod nas muskaraca?

Pa volim kad je muskarac spontan, duhovit, iskren, zreo, simpatican i za pricu...to je prvo sto primetim...a posle...videcmo...
    Uopste ne podnosim zenskarose ( ko ih vala voli )...njih nanjusim odma...i totalno mi se gade, odvratni su i ne zelim ih u svom drustvu...

Početnik erendira (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Mene ovih dana bas pali macho stav

Aleksej_BASO
    Guest

DA da ni jedna ne voli dobre tipove (sa keshom) koji yebu sve od reda....

SVe vole romanitku duhovitost i tako ta sranja....

:smajlikopovraca:

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

xxxxx

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Baso:
    Jbt...ti si ocigledno imao neka traumaticna iskustva s ribama, pa su sad sve kes pi*ke... :shock:

Nijednoj ocigledno nisi toliko zapao za oko, nijedna te nije iskreno volela...sve ostalo su izgovori...a ti si razocaran pa se sad sve devojke pale samo na lovu...

Batli gluposti, trazi dalje...naice prava... :wink:

Aleksej_BASO
    Guest

Ma ja sam mali debeo i celav i smrdi mi iz ustiju pa su me sve ribe napusile (jer nemam kesh ) pa sam sada razocaran i tako dalje....

I mali mi je.

Aleksej_BASO
    Guest

Ali jako sam romantican pazzljiv i sve tako to .

Pa jel bi mi ti dala sansu? (dobro de ne smrdi mi iz usta)

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    Ma ja sam mali debeo i celav i smrdi mi iz ustiju pa su me sve ribe napusile (jer nemam kesh ) pa sam sada razocaran i tako dalje....

I mali mi je.

Pa ti smrsaj, posadi kosu ili ispoliraj ko Saban Saulić ( super mu stoji ), operi zube i odrazocaraj se.... :wink:

A za ovo zadnje, nema ti pomoci..mozda uteha, da je bitna tehnika a ne velicina... :wink: :-P

Zainteresovan član Daenerys (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Aleksej...ako je neko mogao da pruzi kreativan odgovor onda si to ti....pa jesi video kako je u naslovu ono BAS velikim slovima...slovo manje vishe i etooo...

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio alya
    Pa ti smrsaj, posadi kosu ili ispoliraj ko Saban Saulić ( super mu stoji ), operi zube i odrazocaraj se.... :wink:

A za ovo zadnje, nema ti pomoci..mozda uteha, da je bitna tehnika a ne velicina... :wink: :-P

Hahahah ali znaci TI mi ne bi dala sansu, nego kontas naici ce neka "prava"...

Ma da... Najlakse je prebaciti na druge odgovornost

Nego....

Da ti kazem ljudi se pitaju da li je bitna tehnika ili velicina? Ja kazem trece - bitno je da hidraulika radi! Znai ako on hoce da se dize uvek e TO je najbitnije !!

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio Daenerys
    Aleksej...ako je neko mogao da pruzi kreativan odgovor onda si to ti....pa jesi video kako je u naslovu ono BAS velikim slovima...slovo manje vishe i etooo...

Devojke zasto vas u danasnje vreme BASO pali od nas muskaraca? 8-) 8-)

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hahahah ali znaci TI mi ne bi dala sansu, nego kontas naici ce neka "prava"...

Ma da... Najlakse je prebaciti na druge odgovornost

Nego....

Da ti kazem ljudi se pitaju da li je bitna tehnika ili velicina? Ja kazem trece - bitno je da hidraulika radi! Znai ako on hoce da se dize uvek e TO je najbitnije !!
    Ma brale ja ne verujem vise u ljubav na daljinu....u stvari u nju verujem....ma to je druga prica...

He,..pa ti nemoj, da prebacujes odg. na druge..."popravljaj" ono sto ne valja...

A to sa hidraulikom...jesi u pravu....dadada....djabe i tehnika i velicina akoo... ;-)

Aleksej_BASO
    Guest

KAzem ti ja... DJabe...

Patrudim se da popravimsta se popraviti moze....

PS Ma i ja slabo verujem....

Iskusan daca75 (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    110

Moja prva ljubav je nosila naočare,tako da se i dan danas okrenem ili zagledam u nekog takvog.....

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

I mali mi je.
    Aaa... zato su mene napustile sve, a ja se pitam sta im bi...
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Tacnije, Aleksej izgleda kao da je juce dosao iz Dubaija...

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

DA da ni jedna ne voli dobre tipove (sa keshom) koji yebu sve od reda....

SVe vole romanitku duhovitost i tako ta sranja....

:smajlikopovraca:

Ali ... da li je moguće da je tebi samo keš u glavi .... čoveče, pa ti boluješ

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Samouvjerenost sa pokricem, elokvencija i sarm, obrazovanje, zivotni stavovi, seksualne sklonosti, pristojan fizicki izgled i dobra kita...

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Ali ... da li je moguće da je tebi samo keš u glavi .... čoveče, pa ti boluješ

Sta cu kada je to jedini nacin da dodjes do dobre pi.ke....

Ne volim novac i tako to ali bez njega nema zena, a bez zena nema sexa.

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Gazdarica
    Samouvjerenost sa pokricem, elokvencija i sarm, obrazovanje, zivotni stavovi, seksualne sklonosti, pristojan fizicki izgled i dobra kita...
    U jbt...pa ti si ko Samantha Jouns...na kraju i ona shvati neke stvari...kod nas daju reprizu Sex and the City...jpii

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne tripuj se... Ne gledam Seks i grad...
    A i volim zenskarose...

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Iskreno, ja sam prestao da postujem zene onda kad sam poceo da gledam S&C...

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Silent Bob
    Iskreno, ja sam prestao da postujem zene onda kad sam poceo da gledam S&C...
    Pffff...znas koliko zena ima...i nisu sve takve...i ako smo iskreni sve ono se desava i u Real Life... :wink:

Slične teme

1. Kako bez klime u danasnje vreme
    Autor brizna mama u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 01.06.2007., 22:18
  2. Kakve su današnje devojke?
    Autor Groucho_Marx u forumu Žene
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 02.08.2005., 17:35
  3. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 10.08.2004., 18:30

Pravila za slanje poruka