Ljubav je samo rec...

Ljubav je zivot, stanje duha, smisao besmislenog...
Ljubav je dvosmerna ulica, dajemo i primamo, nudimo i trazimo. Ljubav nije isto sto i zaljubljenost: zaljubljenost obuzima, a ljubav ispunjava coveka. Ljubav je razlicitost i prihvatanje te razlicitosti. U ljubavi smo mi jedinke, svako za sebe imamo svoja interesovanja, zelje, strahove i nadanja, ali jedinke koje su u stanju da jedna drugoj pomognu, shvate, posavetuju, i podele dusu.
 
za mrvu ljubavi nismo svi rodjeni,brodovi srece odlaze da se ne vrate .neka se drugi raduju neka me nocas ne oplakuju,jer cemu zivot cemu sve kad srece nema za mene.jos jedna evo pada noc mladosti moja zbogom moram poc,visoko medju zvezdama da nadjem mir da nadjem sna jer ljubav moja pociva...godine srecu odnose al je ne vrate......
 
sunrise:
boje:
ljubav je samo rec i nista vise... ajde da vidim da li ce me neko ubediti u suprotno? :roll:
ljubav je hmmmmmm kad ti igraju leptiritji u stomaku... ustvari neeeee to je zaljubljenost.. a ljubav...hmm.... ajd ko zna nek mi pokaze... 8)

remybussi.gif

suction.gif

dance.gif

inlove.gif
 
black pearl:
Keeper:
black pearl:
:P
fala batizeeeee efo sad znam i ja:ppp
ej baci pogled, shto mi slatak ofaj novi nick eboteeeeeee samo takoooooo:)))))))

si to ti sunrise? :shock:
tvoj novi nick?
ehe

pssssssssssssstttttttttttttttttt

kamuflazaaaaaaa 8)

je8ote, menjaj nickove kolko oces al s obzirom na tvoj nacin pisanja i prichanja samo loodak te ne bi prepoznao :lol:
 
Četiri faze ljubavi ili kako se zaljubljujemo

– poštovanje, osoba koja je predmet vaše pažnje vas pleni svojom pojavom, rečima, ne možete mu se podsmevati tako lako, smatrate ga drugarom, prijateljem, ništa ozbiljnije. Ovo je razlog što prijatelji brzo pređu granicu, oni se već nalaze u ovoj, pripremnoj fazi ljubavi,
– divljenje, druga faza, opet pripremna, neodoljivo vas privlače neke osobine, bilo da je u pitanju neka sposobnost, rečitost ili nešto drugo, postoji neka osobina ili znanje koju biste i vi hteli da imate i čini vam se da je pred vama božansko biće, bar u jednom delu. Da li ste se zapitali zašto muzičari imaju mnogo devojaka-njima je ova faza najlakša, on svira, emotivac, devojka pada na njegovu predanost muzici, divi mu se i to je to,
– zaljubljenost, sada se ne radi samo o jednoj stvari kojoj se neizmerno divite, već vas celukupna pojava očarava. Jednostavno, priroda radi svoje, zaključila je da ste kompatibilni u jednoj tački, pa hajde da proba da vidi da li ste kompatibilni u svim,
– prava ljubav, neki ti zovu i srećnim brakom, govorim o uspešnoj vezi, zajednici dvoje ljudi koji dele iste ili slične poglede na sve značajne stvari u životu. Kao što reče Tolstoj sve srećne porodice liče jedna na drugu, zar ne? Tolstoj je mislio time da pošto misle slično nemaju razloga za svađu, pa nema ni vike, sve je tiho, pa su sve takve porodice zaiste nalik jedna na drugu.

Uzeo sa.

http://oljubavi.com/home/
 

Back
Top