NOFX

Gost
NOFX JE VEC DUZE MOJA OMILJENA GRUPA, I U PRINCIPU JE NAJVISE SLUSAM, MADA MI SE CINI DA DANASNJA OMLADINA SLABO PRATI TU VRSTU PUNKA. DA LI IMA JOS NEKOG KO PRATI KALIFORNIJSKI, SK8, MELODICNI, PUNK ROCK ILI HC PUNK? :lol: [/b]
 
obozavam punk, mada nikad nisam umela da ga delim po zanrovima(to mi dodje slaba strana). inace moje omiljene grupe su mi stiff little fingers, PIL, UK subs, dead kennedyes, Cockney Rejects, anti nowhere league, the ruts, richies, bad religion, agnostic front itd...
jos neko ko voli punk?
 
Sam nick sve govori...NOFX su mi jedan od favorita.Nikada nisam posebno izdvajao neki podpravac,podjednako volim melodiku,Oi,ska...Od tih sk8 ili nazovi kako vec hoces gotivim NOFX.Bad religion,No fun at all,Green day,Blink 182,Offspring(ove komercijalnije bendove malo manje doduse).Sto se srpskih bendova tice,odnosno melodike,najjaci su mi Six Pack i Tea Break,mada ni ostali nisu losi.
 
nije ni punk los...ne volim sk8 punk, previse me podseca na pop, ne znam zasto...NOFX ne gotivim previse, mada nije bas mnogo los...mrzim green day, blink, offspring, to mi je smesno, mada OK...
 
Nancy:
obozavam punk, mada nikad nisam umela da ga delim po zanrovima(to mi dodje slaba strana). inace moje omiljene grupe su mi stiff little fingers, PIL, UK subs, dead kennedyes, Cockney Rejects, anti nowhere league, the ruts, richies, bad religion, agnostic front itd...
jos neko ko voli punk?
Konacno da naletim nanekog ko voli Subs-e :D
E jesi li bila na njima kad su bili 2002?
 
Ma brate nije da obozavam sad Blink,Offspring i to,nego sam ih samo spomenuo,jer se i oni valjda ubrajaju u taj kalifornijski punk.Imam njihove cd-ove kuci ali retko slusam.Ja vise volim HC,od punk domaci Oi(Totalni Klosari,B.O.L.,Zivotinje,stari Ritam Nereda,Saht,Direktore,Cokule...ima puno dobrih zaista).Volim i KBO!,Trulu koaliciju...od stranih mi se bas i ne svidjaju mnogo bendovi,sta znam.Imam bas dosta stranih ali mi nekako ne prijaju,izuzetak je Exploited,i eto pomenuo je neko Agnostic Front,mada ih ubrajam u HC.
 
Takodje,exploited me uzasno nervira,a sto se tice NOFX,ja sam bila jedan od najvecih fanova ovog benda.Imam cak i fotku sa njihovog prvog nastupa,kada su imali po 16 godina i bili mnooogooo smesni,imala sam sve,bas sve sto su uradili do Pump up the valiume,a onda sam ih prerasla.Ipak,i dalje s e raspilavim kad ih cujem,ali ih ne slusam sa tim zarom kao nekada.
 
Ma, super su; ja volim njihovu raznovrsnost, znaju da sviraju svasta i to svasta super zvuci... A jel' ima u BGDu neko mesto gde pustaju takvu muziku???
 
pazi, moras dobro da zagledas one plakate sto ih lepe...ponekad se nadje neko punk vece u akademiji il kastu(licno kast je sranje, al dobro, to su meni najbliza mesta)treba dobro da zagledas i naci ces negde i nekad
 
NOFX JE VEC DUZE MOJA OMILJENA GRUPA, I U PRINCIPU JE NAJVISE SLUSAM, MADA MI SE CINI DA DANASNJA OMLADINA SLABO PRATI TU VRSTU PUNKA. DA LI IMA JOS NEKOG KO PRATI KALIFORNIJSKI, SK8, MELODICNI, PUNK ROCK ILI HC PUNK? :lol: [/b]

imaju dobre pesme, ali vise ovako vuku na green day...
 

Back
Top