Pridruzite se!

U jeee...pa ja vec znam napamet sta se sve tu pisalo...ne moram ni da citam:)
kad se opovrgava astrologija, opovrgavaju je ljudi koji veze nemaju s astrologijom, ne znaju cak ni na cemu se zasniva,ni kako funkcionise...ne znaju osnovno.....a kritikuju:)
i onda idu price o naucnim i materijalnim dokazima...a ustvari cak ni mi koji ovde kuckamo nismo materijalni, tako da sve to pisanije je bezveze....
odoh ja da vidim sta nam rade planetice:))))
 
razlog zbog kog vas zovem na prirodne nauke je upravo to - dokazivanje astrologije...
recenice tipa "nema potrebe dokazivati" ne prolaze, do samo govori negativno o astrologiji....
ok, slazem se da vecina ljudi tamo nema pojma o astrologiji, i upravo zato zovem vise ljudi a ne samo korisnika Astral Blade koji zakazao u svom dokazivanju iste........

dakle, ono sto ja (mi) zelimo....pokazite osnovno, demonstrirajte osnovno, uradite sta god hocete, ali postavite tu "nauku" na mesto....
 
Obersturmfuehrer:
razlog zbog kog vas zovem na prirodne nauke je upravo to - dokazivanje astrologije...
recenice tipa "nema potrebe dokazivati" ne prolaze, do samo govori negativno o astrologiji....
ok, slazem se da vecina ljudi tamo nema pojma o astrologiji, i upravo zato zovem vise ljudi a ne samo korisnika Astral Blade koji zakazao u svom dokazivanju iste........

dakle, ono sto ja (mi) zelimo....pokazite osnovno, demonstrirajte osnovno, uradite sta god hocete, ali postavite tu "nauku" na mesto....
Zar ti stvarno mislis da ce neko sa foruma da postavlja nauku ili bilo sta na mesto?
Ok... vi mislite da nije nauka, oni misle da jeste...
Svako ima svoj podforum i to je to..
Ne kazem da ne treba to da urade... treba...
ali ih necu ni kriviti ako ne budu zeleli...
 
pa, ako ne budu zeleli, to samo njima ide na stetu....s ozbirom da astrolozi ozbiljno ovo smatraju naukom, mislim da je red da je dokazu i prikazu u punom svetlu.
ako ne zele, tj. nece, ili mozda ne smeju....pa to samo ide u njihovu stetu....
zna se sta je nauka i kao se nauka dokazuje....
 
Obersturmfuehrer:
razlog zbog kog vas zovem na prirodne nauke je upravo to - dokazivanje astrologije...
recenice tipa "nema potrebe dokazivati" ne prolaze, do samo govori negativno o astrologiji....
ok, slazem se da vecina ljudi tamo nema pojma o astrologiji, i upravo zato zovem vise ljudi a ne samo korisnika Astral Blade koji zakazao u svom dokazivanju iste........

dakle, ono sto ja (mi) zelimo....pokazite osnovno, demonstrirajte osnovno, uradite sta god hocete, ali postavite tu "nauku" na mesto....

Pa dajte nam podatke da demonstriramo:)
doduse ja nisam astrolog, ali astral blade je dobro potkovan
bas mi je zao sto nema Silka, ali ako ga nadjem poslacu vam ga tamo na temu da vam dokaze:)
 
ok, evo ovako....posdto sam ionako "odao" svoje podatke reci cu jos jednom...
5. Februar, 1980. Beograd, 9.00
Ko zeli, moze da me 'ispita', a ja cu onda normalno reci da li je to istina i da li to odgovoara realnim uslovima.
Nije bas da mi je to bila zamisao, kao sto mi zamisao nije bila da se rasprava vodi na ovom forumu, ali ajde....bar da pocnemo.....
 
beba_toronto:
a kako se to obrukao molitju fino?:))
pa bre ti stalno visis ovde na astrologiji, ja mislila ti ljubitelj astrologije, a ti ono kao protiv? a?:))
a tako te nesto vuce, ne da ti mira:))

pa, koliko mene secanje sluzi, a i koliko memorija sluzi servere na krstarici, Astral nije uspeo nikome da pogodi horoskopski znak :), iako je imao otvoreno da radi sta hoce....da nas pita sta hoce, da uradi test koji hoce, da uradi bilo sta, osim da nas pita za dan i mesto rodjenja....
 

Back
Top