Problem sa Nerom

dragom53

Početnik
Poruka
32
Imam Nero6.6.0.15.Kada rezem Cd sve zavrsi dobro s tim sto ne potvrdjuje verifikaciju.Posle toga pokazuje prazan cd i koci racunar.Ovako sam nekoliko cd-ova upropastio.Probao sam da deinstaliram i instaliram drugu verziju medjutim isto.Ovo mi se desava posle ugradnje kablovskog interneta.
 
Nero 8.6.0.15 ?????? da se nisi malo zaebo oko brojeva koliko ja znam nero 7 je najnoviji ? . sem toga što lepo ne uzmeš neku OEM verziju Nero 6 (ispravnu verziju naravno) i zaboraviš na probleme. Inače ja obavezno isključim verifikaciju jer jednom započeti nenarezani cd mož samo da baciš :)
 
Koliko znam poslednja verzija Nera nosi oznaku 7.5.7. Nju sam instalirao skoro kada sam instalirao sistem i radi dobro. Pre toga sam koristio verziju 6.6. Inače, prve verzija koje počinju 7-icom su đubre. 7.0 mi je poremetila sistem pa sam se tada vratio na pomenutu 6.6. Znači, ako je to neka verzija 7.0 moguće je da i tebi pravi probleme. Rešenje ne znam. Ja sam to rešio na najnepopularniji način, ponovnim instaliranjem sistema, jer ništa drugo mi nije pomoglo.
 
Sta treba da odgovorim... I samom meni se desi da pogrijesim u kucanju.. Primjer je kada sam napisao DirecX10, a radilo se o 9c, jer sam prije pisanja posta, citao o nekim stvarima i tome sta se radi na ovom novom directX-u..

Dakle, svako moze da pogrijesi...

Dakle, postavljac teme se ne javlja., a necu da ispravljam dijelove teksta, jer sam bio jednom kritikovan od strane korisnika, ali nesuvisle naslove dakako da hocu, i na to imam pravo,,

Respect..
 
Dragom53 inače kada kupuješ rezač u 99% slučajeva daju ti uz njega neku OEM verziju Nera kojzu uvek možeš da reinstaliraš. A ako ti ne ide i dalje razmisli gde bi ti mogao biti problem čisto sumnjam da ti je kablovski internet ovo prouzrokovao.
 
prvo probaj neki nezavisni program za rezanje, da utvrdis u cemu je problem; drugo, probaj sa nekim programom za ultimativno citanje diskova, da li se nesto vidi na tim diskovima koje si narezao; trece vrati nero na neku stariju verziju 5 i nesto, pa probaj sa njom. Snadji se.
 
dragom53:
Problem je samo sa CD-R dok CD-RW nema problema.Promenio sam Cd-ove od vise proizvodjaca desava se isto ,zavrsi rezanje disk prazan (samo pokazuje da ima oko700Mb).Hvala

Imao sam ranije slican problem, nije bio nero u pitanju vec je rezac brljavio pa su mi zamenili novim, stari bio u garanciji a probaj i da ga ocistis?!
 
naravno da sam rekao...
Ne poznam niti jednog kolegu koji nema problama sa rezanjem u nero 7 pa cak i u nekim verzijama 6, a ima ih mnogo.
I sam sam imao dosta problema sa rezanjem,te nece da prepozna medij ,te ga dopola nareze itd...
Tako da nisam to bez razloga rekao...
 
@Bazuka


Vidi, ja mogu da razumijem tvoje negodovanje na ovaj softver, ali ne mogu i necu da razumijem recenicu u kojoj kazes da je Nero smece..

Evo primjera radi, ja Nero koristim od neke davne verzije i nikada, bas nikada nisam imao ni jedan problem sa njim, a to mi ne daje za pravo da kazem da ni jedan program te namjene ne valja ili da je smece, te se molim te sudzrzi komentara tipa ovo ili ono je smece...

Sve sto mislis da je smece, ne moras da koristis...

Hvala na razumijevanju..
 
BAZUKA:
Nero je smece obicno...
Si ti kako treba Bazuka???????????'' ovo je najveća glupost koju si mogao da lupiš!
Ja sam koristio mnoge programe za prženje diskova i mogu ti reći da je Nero u bilo kojoj verziji mnogo stabilniji nego Roxio (Eazy Cd Dvd Media Creator) ili Alkohol-120% i Deepburn ili onaj windowsov program za rezanje. Pojedini verzije kao štp je Nero 7 imaju svoje bagove , pa su izdali posle toga poboljšane verzije koje su radile super , kada bi krenuli sada da osipamo drvlje i kamenje po programima za rezanje trebalo bi krenuti od Roxia i njegove verzije 4 i 5 , koje su baš za baš imali bagove , primer je finalizacija diskova pri narezivanj divx filmova , koju nisu radili već kada je trebalo to da rade izbacivali diskove napolje i tražili nov prazan disk za narezivanje . :(
 
Izvinjavam se nije smece ,nego los bagovit program koji na moj racunar vise nece biti instaliran...
Vjerovatno Plextor uz svoje przilice isporucuje softver od SONIXa i ROXIA zato sto su losiji od NERe...
Da zakuvam malo...
 
@Bazuka..

Upozorenje... Da vise ne raspravljamo o tome sta je a sta nije bagovito... ukoliko imas nesto da dodas na temu izvoli.... ukoliko ne... suzdrzi se...

Ovdje covjek ima problem koji treba da se rijesi, ne raspravljamo o tome sta je bolje..

OK.
 
GZ:
@Bazuka..

Upozorenje... Da vise ne raspravljamo o tome sta je a sta nije bagovito... ukoliko imas nesto da dodas na temu izvoli.... ukoliko ne... suzdrzi se...

Ovdje covjek ima problem koji treba da se rijesi, ne raspravljamo o tome sta je bolje..

OK.
Apsolutno si u pravu.
Mislim da je u pitanju DVD-CD rezach a ne Nero. I smatram da je potrebno kupiti NOV rezach.
Tvoje mishljenje?
 
Probaj da izbrises nero 6 pa tek onda da instaliras neki drugi npr.(7).Mozes je skinuti sa krstarice a kod moras sam naci ili ti mogu ja poslati!!!Probaj tako meni je nero 7 odlican i jos nikad nije pravio nikakve probleme niti greske,ali moras imati i stabilan sistem.
 
Ne bih da pljujem druge programe, ali ja sa Nerom radim od kako sam kupio prvi rezač, a to je bio 4x. Znači dosta godina. Probao sam i druge programe, ali samo iz radoznalosti, nikako iz potrebe, i jedina zamerka mi je na veriziju 7 jer je preglomazan, i traži jaču mašinu. Nikada, ali stvarno nikada nisam imao problema sa njim, a rezao sam i sa po tri rezača na jednom kompu istovremeno isti zapis, pa skoro sam rezao na CD rezaču jedno na DVD rezaču nešto sasvim deseto i to istovremeno, znači otvorena dva Nero prozora, pa čak ni bafer nije štucao. Ma sve radi.
 

Back
Top