koliko danas uopste postoji pravo prijateljstvo

anamarija_29

Početnik
Poruka
15
Danas u vremenu haosa i stresa jurnjave za nekim zivotom ,,dobom kada mladi nalaze zanimaciju na netu i u igricama i nas malo starijih koji jurimo da ostvarimo neku karijeru zanima me DA LI JOS UVEK POSTOJE PRAVA PRIJATELJSTVA?DA LI IMATE OSOBU KOJU NEMORATE DA CUJETE SVAKI DAN A ZNATE DA JE UVEK TU KAD VAM JE POTREBNA I DA ?I KOLIKO UOPSTE U ZIVOTU IMATE TAKVIH OSOBA? :D
 
anamarija_29:
DA LI JOS UVEK POSTOJE PRAVA PRIJATELJSTVA?
DA LI IMATE OSOBU KOJU NEMORATE DA CUJETE SVAKI DAN A ZNATE DA JE UVEK TU KAD VAM JE POTREBNA ?
I KOLIKO UOPSTE U ZIVOTU IMATE TAKVIH OSOBA? :D
Pa postoje prava prijateljstva ali su ona retka,....
Imam osobu koja nije pored mene a uvek ce biti uz mene iako se ne cujemo svaki dan a jos manje se vidimo....Imam osobu sa kojom se cujem i koja ce uvek biti uz mene,...Pravih prijatelja imam mozda 3-4,..ali to su oni PRAVI....

Medjutim....do pre godinu dana izgubila sam prijatelja za kojeg sam mislila da ce biti ceo zivot...ali jbg LJUDI zaborave svoje prijatelje kad ih stigne SLAVA :(:(:(:(
 
Da...imam nekoliko...ne mnogo, ali sasvim dovoljno...upravo sam za vikend jednom od njih, kod sebe kuci napravila "oprostajno vece" ... ode covek u Svabiju na svega 20 dana...ali... bilo je zabavno, mislio je da ce popiti kaficu i malo se ispricati sa mnom...kad ono... festa... malo je za reci da se odusevio!!! :lol:
Inace volim svoje zaista prave prijatelje i prijateljice da razveselim kad se najmanje nadaju, pa makar to bila i neka "glupost"... :lol:
 
anamarija_29:
Danas u vremenu haosa i stresa jurnjave za nekim zivotom ,,dobom kada mladi nalaze zanimaciju na netu i u igricama i nas malo starijih koji jurimo da ostvarimo neku karijeru zanima me DA LI JOS UVEK POSTOJE PRAVA PRIJATELJSTVA?DA LI IMATE OSOBU KOJU NEMORATE DA CUJETE SVAKI DAN A ZNATE DA JE UVEK TU KAD VAM JE POTREBNA I DA ?I KOLIKO UOPSTE U ZIVOTU IMATE TAKVIH OSOBA? :D

Naravno da postoje prava prijateljstva ....... imam 2 drugara koji ozenjeni i imaju malu decu ....ne vidjamo se tako cesto kao pre kad smo bili tinejdzeri .......ali da ih nazovem u bilo koje doba dana ili noci pomocicie mi u bilo kom pogledu ....naravno i da oni mene pozovu .... sve sto treba ......gurnuti auto da upale , utovariti ugalj , drva ... :lol:
 
anamarija_29:
Danas u vremenu haosa i stresa jurnjave za nekim zivotom ,,dobom kada mladi nalaze zanimaciju na netu i u igricama i nas malo starijih koji jurimo da ostvarimo neku karijeru zanima me DA LI JOS UVEK POSTOJE PRAVA PRIJATELJSTVA?DA LI IMATE OSOBU KOJU NEMORATE DA CUJETE SVAKI DAN A ZNATE DA JE UVEK TU KAD VAM JE POTREBNA I DA ?I KOLIKO UOPSTE U ZIVOTU IMATE TAKVIH OSOBA? :D
Ajde da misliš da sam naivan, pa da ti odgovorim..........
edukatoru nesumnjivi... mrzi me i da gledam prethodne postove koje si natakario/la............. a mora da su eXtra, poput ovoga... :evil:
 
ne verujem u nindzha kornjache......
da, ima ljudi na koje bih verovatno mogla da rachunam u odredjenim situacijama, no ipak se oslanjam na intuiciju da je sve to iz chistog interesa..... kada je zaista velika stvar u pitanju ljudi pognu glave.....
tu su da bi sebe uteshili shto trenutno nisu na tvom mestu.... ili da bi zavarali sebe da su bolji ljudi.....
pod pravo prijateljstvo podrazumevam da si spreman da uradish neshto za nekoga bezrezervno..... mislim da kada bi morao da zhrtvuje neshto svoje zarad nekog drugog, niko nikada ne bi bio/imao prijatelja....
lepo je nekad uljuljkavati se u bajq..... samo nije dobro.....
 
livija:
ne verujem u nindzha kornjache......
da, ima ljudi na koje bih verovatno mogla da rachunam u odredjenim situacijama, no ipak se oslanjam na intuiciju da je sve to iz chistog interesa..... kada je zaista velika stvar u pitanju ljudi pognu glave.....
tu su da bi sebe uteshili shto trenutno nisu na tvom mestu.... ili da bi zavarali sebe da su bolji ljudi.....
pod pravo prijateljstvo podrazumevam da si spreman da uradish neshto za nekoga bezrezervno..... mislim da kada bi morao da zhrtvuje neshto svoje zarad nekog drugog, niko nikada ne bi bio/imao prijatelja....
lepo je nekad uljuljkavati se u bajq..... samo nije dobro.....
:shock: ... wow... šta reći posle ovako efektnog poentiranja...


Udaj se za mene, lepotice!!! 8-)
 
anamarija_29:
Danas u vremenu haosa i stresa jurnjave za nekim zivotom ,,dobom kada mladi nalaze zanimaciju na netu i u igricama i nas malo starijih koji jurimo da ostvarimo neku karijeru zanima me DA LI JOS UVEK POSTOJE PRAVA PRIJATELJSTVA?DA LI IMATE OSOBU KOJU NEMORATE DA CUJETE SVAKI DAN A ZNATE DA JE UVEK TU KAD VAM JE POTREBNA I DA ?I KOLIKO UOPSTE U ZIVOTU IMATE TAKVIH OSOBA? :D
vrlo zanimljivo.....to je istina,retko imaš prave prijatelje.........ja imam 2 prijatelja,koji mogu da mi izađu u susret,kad god mi zatreba nešto....... :roll: .....ja njima takođe........ :|
 

Back
Top