Pomoc oko seminarskog ako nije problem...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Helen@:
Pomoc oko seminarskog ako nije problem...?

--------------------------------------------------------------------------------

Treba mi pomoc oko seminarskog iz informatike.Da li bi neko pomogao.Hvaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Evo pomoci:
1. Najpre moras da smislis temu rada, napni mozdane vijuge iz sve snage, mozes ti to
2. Zatim napisi na pocetak papira naslov (boldovano) i ostavi dovoljno razmaka
3. Potom procitas neku knjigu ili dve ili vise (ako te ne mrzi, a mrzi te kao sto se vidi)
4. Krstaris internetom i prikpljas podatke od interesa i veze sa temom seminarskog.
5. ispod boldovanog teksta pod tackom 2, naslazes osnovne teme seminarskog rada
6. Ako do sada zbog lenjosti nisi odustala ili zaspala, krenes od prve osnovne teme, zviznes "enter" i pocnes da slazes redove.
6. Ako i dalje nisi odustala ili zaspala, svaka cast, nastavi sa drugom temom.
7. To ponavljaj sve dok ne zavrsis sa svim temama, imaj samo na umu da:
  • moze trajati nedeljama i zahteva mnogo rada
  • moze biti potrebno da se ponovo sve iscita i ispravi, nema druge
  • mozes nesto i zabrljati pa neku temu sve iz pocetka
  • treba snimati napisano sto cesce
  • nestace struje bas kad ne bude trebalo
  • imaces problema sa deckom jer mora cekati dok radis
8. Kad zavrsis, sad tek posao pocinje, ponovo iscitavanje i korekcije, dodavanja
9. Odstampaj u vise primeraka
10. lepo ukorici
11. Uhvati autobus, sedi u kola ili najmi avion pa idi na faks/skolu
12. Predaj svoje remek delo
13. Cekaj rezultat
14 Javi rezultat ovde, da platis picence za dobru ocenu

Mislim da ce ti ovo gore pomoci, a zapamti od svega je najvaznije da ucis sto vise a da pomoc trazis samo kad zapne. Ovako kako si napisala, ispada da bi najsretnija bila kad bi ti neko napisao od A-Z a ti samo parafirala...

Dakle, tastaturu u sake i pocni, kad zagusti, pitaj
 
Citajuci ovo, vidi se da si programer, sve potanko napisano sa sve %komentarima% ako neko pokusa da krekuje program:D.
I sto je najvaznije, odradjeno najprostijom metodom programiranja (koju uce svi koji se prvi put susrecu sa istim).
Da pojasnim:
1. i 2. - unos naziva programa, nije toliko bitan, ali mora da stoji da bi ljudi znali o cemu se radi
3. i 4. - gledas sta ti je ciniti i lupas glavu smisljajuci kako napisati jednacinu za zapreminu torusa ako je data visina i jedna stranica (govorimo jelte o programerima pocetnicima)
5. na osnovu svega gore navedenog pises algoritam i
6., 6., 7. - Koristeci jednu jedinu komandu, a to su dve komande else, if nastavljas sa radom tako sto iza svakog IF zaspala THEN end.

Ove navedene podtacke su sve logicke i sinaxne greske koje su normalne i bez kojih se ne moze ziveti, a bilo bi pozeljno (prostim jezikom receno - niko nije savrsen).
Tacke 8.14. predstavljaju graficko ulepsavanje i nije toliko bitno za samu funkcionalnost programa ukoliko ne radis neki VEOMa bitan naucni projekat ili jos gore doktorat.
 
codemaker:
Ima i amandmana na tacku 12.
Prilikom predaje rada:
a. Treptati ubrzano na profesora
b. Imati suknjicu duzine 5-10cm
c. 1/2 kg sminke na licu
d. Osmeh broj 7

Dobro, sve su to one sitne logicke greske, koje se ispravljaju u hodu, tako da nije ni potrebno nabrajati jer zaboga ko jos predaje bilo kakav rad u farmerkama i bez sminke i svega ostalog?

@GZ
nije ovo za tamo, pre bi trebalo zakljucati.
a na Svastari ionako skoro niko nema veze o zivotu, pa ne bi ni skontali u cemu je problem ili bi naisli oni sazaljivi: ''Pa pomozite ako znate, time sto zajebavate dokazujete da i vi ne znate'' :-D
 
@Kuliraža
@bojan p

Slažem se sa vama obadvojicom.. Znam da sam trebao temu zaključati, čak šta više, izbrisati.. Samo sam htio da soba koja je postavila temu, pogleda šta se dobije na ovakva pitanja.. Pored ove bila je postavljena još jedna koja je eliminisana..

Samo sam na kratko htio dati oduška forumašima i onim koji bi ovakve teme ili slične njima postavli..

Dakle, ovo bi bio primjer.. No kako kažete a slažem se potpuno..

Look...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top