Jedno pitanje...7. kuca?

  • Začetnik teme neznalica
  • Datum pokretanja
N

neznalica

Gost
Jupiter mi je u 7 kuci,14 stepeni u Ribama.Ako je 7 kuca-kuca braka,sta znaci ovaj Jupiter tu.Ja sam nesto gledala po astro sajtovima i to je kao bracni partner sa "sredjenim" finansijskim stanjem.Ali posto ja uglavnom nemam pojma,sta vi mislite?
 
Jupiter u 7. kuci znaci da imas i da ces imati srece sa bracnim i svim ostalim partnerima.Kako ti je Jupiter na 14. stepenu imaces srece da ce te partner obasipati materijalnim stvarima,sto ustvari ti i prizeljkujes.Nemas brige.A inace volis i tipove koji deluju mocno,visoki su,pravicni.Srecno
 
Negdje procitah da bas i nije najbolje kada se jupiter kao vladar horoskopa (asc u sag.) nade u 12. kuci. kako to ako je planet vladar prve kuce skriven u 12.toj? e, skuzih da i marguez ima jupiter u 12. kuci...mozda mi zato pase njegova iracionalnost 8)

zanima me sto ako je recimo deveta kuca u strijelcu i par stupnjeva desete, kazem li da je jupiter vladar 9. kuce , a on je u osmoj? da li se onda racuna da je i suvladar desete ili cemo uzeti saturna za vladara 10. kuce koji je pak oso u 12.?
:shock:
 
vladar kuće je vladar znaka u kome kuća počinje
znači u tom slučaju vladar je 10 je jupiter, ako sam dobro skontala tvoje pitanje
postoji tu i pitanje šta se dešava kad je ceo znak umetnut u jednu kuću i kakav je uticaj vladara umetnutog znaka, ali to je već pitanje za nekog malo upućenijeg od mene
 
Pretpostavljam da te zanima 7 kuca posto je to kuca braka, ortakluka..itd.
Ali nisi bitno napisala, stepene, aspekte.U ovoj kuci je to jako bitno, jer kada gledas brak, prvo gledas planetu i znak u 7 kuci, a onda prvi aspekt koji ta planeta (ili ako je nema onda vladaoc 7 kuce)
pravi.Znam da nisi pitala za brak, ali da i to objasnim.
Onda evo opsirnijeg obavestenje.Ovde je pluton u svom sedistu, sto znaci da ima puno dejstvo.Pluton u 7 kuci moze da znacida ce ti muz biti drugacijeg kulturnog porekla,i da cete i on i ti morati u braku mnogo da se prilagodjavate.Cesto ovakav polozaj dovodi do razvoda..Imas mnogobrojne neprijatelje..
Ovo je sve uopsteno, a da li ce ovako biti zavisi od aspekata i celokupnog horoskopa...
Jedino sto tacno mogu da ti napisem, je da ce ti muz biti jako prodoran i posesivan....
 
dodala bih i da ce brak biti intenzivan i pomalo opsesivan. pluton u 7. daje osecanje zamke u braku i osoba sa ovim polozajem se cesto u braku oseca kao u tunelu iz koga nema izlaza. i tu su uvek prisutne igre moci...
mislim da su ovde kljucni aspekti.

ako su aspekti dobri, onda se ova energija plutona moze iskoristiti za transformaciju oba partnera u smislu da tu oboje imaju sansu da se suoce iskreno sa sobom i shvate ko su u sustini. onda ovaj brak moze biti obostrana psihoanaliza, na momente bolna ali korisna.
 
Ti se jos nisi udala.zar ne!Vrh tvog 7 pola pocinje u raku.Vladar Mesec nalazi se u konjukciji sa Saturnom.Planeta Saturn ti otezava ulazak u brak.Polozaj Meseca (muz) u 3 polu znaci da ces muza sresti na kracem putu ( ne u tvom mestu) na zurci, proslavi ( 5 stepen- lava).
Krajem godine ti se otvara kuca braka....
 
Kad smo vec kod tog sedmog polja......hm......meni je u Ovnu na 3 stepenu.Vladar-MARS mi je u devici u 12polju!!
Sta mi mozete reci o tome?

Takodje i 8 kuca mi je na 28stepenu Ovna sto znaci da mi je opet vladar .....ta Devica u 12polju!
Pritom Mars u kvadratu sa Neptunom, i u konjukciji sa Jupiterom.
Mesec kvadrat Mars

Bolje da i ne govorim Da mi Venera{u Ribama u 6 kuci)(koja mi je ujedno i vladajuca planeta horoskopa)nema nijedan povoljan aspekat!Zvuci krajnje impresivno?:))))))))

Da ne spominjem da su mi:Mars,Jupiter,Saturn U Devici,retrogradni.....u 12kuci!Takodje i Lilit...

Kakve li su moje prognoze:)))))?
Sigurno ne imresivne:))))))
Pre bi se moglo reci mracne:)))))))heheeeeee
Cesto se salim i kazem.....pre cete babu od 100god videti pred oltarom nego mene:))))))
hahaaaaaaaaa



Pozdrav I Svako dobro od jedne vodolije.....podznak Vage
 
mala garava:
mala garava:
pa ne znam na kom se stepenu nalazi :cry: ako mozes da mi kazes da li ce biti bas tako gadno,evo ti moj datum 13.1.1987 u 11:35 sarajevo.puno pozdrava.hvalaaaaaaa
evo sa nekog sajta sam videla nalazi se 9STEPENU 43 MIN 04 :?:
Mala garava, nismo te valjda uplašili.Ništa ti nije loše.Muž će ti biti fakulteski obrazovan i najverovatnije neko ko nije iz tvoje sredine.
Nego ti si mnogo osetljiva na mišljenje okoline.Ove godine (do septembra) ti je odlično za ljubav.Ti si jedna veoma lepa i zanimljiva osoba. :D
 
Fritz:
e, a sto kazete na pluton u skorpiji, ali u osmoj kuci i to u konj. s jupiterom :wink:

oni su u sekstilu s uranom i ne u jarcu u 11. kuci. nema ostalih aspekata..
je li psihologija u pitanju, istraživanje... :roll: .
Upravo tako.Psihologija, istraživanje, sve što je vezano za psihu.Zanima te okultno i mistično.Užasava te nepravda.Sklon si druženj sa čudnim ljudima.Ako ti je uran i neptun u jarcu, pretpostavljam da si 88 godište ili malko mladji. :D
 
vetar:
Kad smo vec kod tog sedmog polja......hm......meni je u Ovnu na 3 stepenu.Vladar-MARS mi je u devici u 12polju!!
Sta mi mozete reci o tome?

Takodje i 8 kuca mi je na 28stepenu Ovna sto znaci da mi je opet vladar .....ta Devica u 12polju!
Pritom Mars u kvadratu sa Neptunom, i u konjukciji sa Jupiterom.
Mesec kvadrat Mars

Bolje da i ne govorim Da mi Venera{u Ribama u 6 kuci)(koja mi je ujedno i vladajuca planeta horoskopa)nema nijedan povoljan aspekat!Zvuci krajnje impresivno?:))))))))

Da ne spominjem da su mi:Mars,Jupiter,Saturn U Devici,retrogradni.....u 12kuci!Takodje i Lilit...

Kakve li su moje prognoze:)))))?
Sigurno ne imresivne:))))))
Pre bi se moglo reci mracne:)))))))heheeeeee
Cesto se salim i kazem.....pre cete babu od 100god videti pred oltarom nego mene:))))))
hahaaaaaaaaa



Pozdrav I Svako dobro od jedne vodolije.....podznak Vage
Zanimljiv mi je tvoj horoskop, pa bi mogao (mogla), da ostaviš podatke.Onaj Jupiter u 12 ti je andjeo čuvar.....
 
Hvala puno:))) BELATRIX!
Konacni se neko interesuje i za moju natalnu kartu:)))!hehee

Mada ...vec mi je neko rekao da je moja natal. karta jako interesantna sa psiholoskog aspekta......i da se svakako obratim nekom strucnom astrologu:))!
Ma odavno ja to zelim(mene i ovako astrologija veoma zanima).......ali dok to ne uradim, veoma me zanima vase misljenje.
Hvala unapred

....e da..:)))moji podaci:)))
Rodjena:27.o1.1980 u 21:30;BG Vodolija-Vaga

Zeljno ocekujem Vas odgovor
Pozdrav:)))
 
Belatrix:
mala garava:
mala garava:
pa ne znam na kom se stepenu nalazi :cry: ako mozes da mi kazes da li ce biti bas tako gadno,evo ti moj datum 13.1.1987 u 11:35 sarajevo.puno pozdrava.hvalaaaaaaa
evo sa nekog sajta sam videla nalazi se 9STEPENU 43 MIN 04 :?:
Mala garava, nismo te valjda uplašili.Ništa ti nije loše.Muž će ti biti fakulteski obrazovan i najverovatnije neko ko nije iz tvoje sredine.
Nego ti si mnogo osetljiva na mišljenje okoline.Ove godine (do septembra) ti je odlično za ljubav.Ti si jedna veoma lepa i zanimljiva osoba. :D
hvala belatrix.stvarno si dobra i razumna.jos samo kad bih znala sta me ceka sa skolom,jer sam zabrinuta????
 
Meni je astrolog, (zena koja me nikad nije videla), preko telefona rekla da mora da sam mnogo lepa, ako ne onda sigurno mnogo sarmantna, zato sto mi se Venera nalazi u cetvrtoj kuci, u sedistu.
I rekla je da cak ako pored mene sedne neka atraktivnija i bolje doterana devojka, frajeri ce prici meni, zbog mog horoskopa..ha ha yeah
I ja pitam kad to...i ona je odgovorila kad se nesto, ne znam sta aktivira...
Ajde aktiviraj se vec jednom...pleaseeeeeee
 

Back
Top