zelim da ti pokazem koliko te volim

Uspavana Lepotica24

Zainteresovan član
Poruka
151
e ajde da pokusamo ovako, (nadam se da ova tema vec nije bila)!!! Poznato je da ljudi kada vole cesto rade i neke lude stvari, sve da bi usrecili osobu kojoj su poklonili svoje "srce" e sad da cujemo sta je to najlepse i najludje sto ste priredili osobi koju volite (nemora da bude iz sadasnje veze moze i iz bivsih)!!!!!!
 
hm.....bilo je to pre neznam koliko,ali i nije odavno......napunio sam kadu sa mlekom i u to mleko sam stavio latice ruzapozvao sam svoju voljenu.....i nakon malo caskanja i romantike,kao sto je i red pred sam cin vodjenja ljubavi,dovukli smo se do kupatila,kad sam otvorio vrata,ugledala kadu i svece koje su tinjale u mraku,ostala je bez teksta...........i bilo je predivno......i bilo je.....preskupo!!!!!!!jel ja...nikada ne pitam koliko kosta,samo da je lepo.....

a ostavio sam je par dana kasnije,opet iz nekog mog hira kao i uvek....i sada....spava,spava,spava,tako izgubljena......verovatno pored nekog drugog,ali to nece nikada zaboraviti......






ma nek ide zivot......
 
eclipse:
hm.....bilo je to pre neznam koliko,ali i nije odavno......napunio sam kadu sa mlekom i u to mleko sam stavio latice ruzapozvao sam svoju voljenu.....i nakon malo caskanja i romantike,kao sto je i red pred sam cin vodjenja ljubavi,dovukli smo se do kupatila,kad sam otvorio vrata,ugledala kadu i svece koje su tinjale u mraku,ostala je bez teksta...........i bilo je predivno......i bilo je.....preskupo!!!!!!!jel ja...nikada ne pitam koliko kosta,samo da je lepo.....

a ostavio sam je par dana kasnije,opet iz nekog mog hira kao i uvek....i sada....spava,spava,spava,tako izgubljena......verovatno pored nekog drugog,ali to nece nikada zaboraviti......


veoma lepo i mastovito, ali sam prijatno inenadjena zbog odziva muskaraca ocekivala sam vise zana!!! Ko kaze da danas nema mastovitih i romanticnih muskaraca!!!!
 
jedna od najextremnijih stvrai koje sam uradio za devojku je bilo jednodevno putovanje u Pariz...tacnije jedno POTENCIJALNO putovanje! Evo pojasnicu malo:
U pitanju je bila devojka sa kojom sam se dugo zabavljao, i za godisnjicu sam planirao da je iznenadim jednodevnim putovanjem u Pariz koji bi se zavrsio vecerom u restoranu na vrhu Ajfelove kule. E sada, radi se o tome sto je to MNOOOOOOOOOOOOGO kostalo i ja u tom trenutku nisam imao dovoljno para za tako nesto pa sam bio prinudjen da pozajmim. Morao sam unapred da platim jedan manji deo za rezervaciju apartmana (sto sam i ucinio) a ostalo sam trebao da platim taj dan...

Medjutim nije nam bilo sudjeno, pokacili smo se nesto pre samog puta tako da od Pariza nismo videli ni P!

Ali nije sve u glamuru i extravagadnosti - jednoj devojci u koju sam bio ludo zaljubljen, jednom prilikom sam kupio labelo za usne (ma nije kostalo vise od 200din), isto ono labelo koje je ona bezuspesno trazila po radnjama i nije mogla nikako da ga nadje. Ma kad je videla da ga drzim u ruci, ljubila me je kao da sam joj pokazao kartu za put oko sveta.

Hocu da kazem da sitnice mnogo vise govore...a i jeftinije su ;-)
 

Back
Top