dostupna egzotika

klara_m

Aktivan član
Poruka
1.846
Do nedavno su kineskinje bile teško dostupna egzotika, sada su one tu - pa pitam ove savremene muškarce: da li bi se možda oženili kineskinjom i ovi stariji kako bi reagovali ako bi im se sin/ćerka oženili kineskinjom/kinezom?
 
e znam tu curu ona zna dosta kineza...i razmishljao ja da se ozhenim s jednom kineskinjom...ono za papire...a da mi da neke eure i neshto...a video sam par njih koje izgledaju stvaaaaaarno prvoklasno...a super su te kosooke...video sam neke u onim shkolskim uniformama i onim charapama...ma znash kakve su ko meditji mali ihi hiihi...nije to nimalo loshe da ti kazhem...ozhenio bih se sa leproznom prostitutkom iz turkmenistana ako je to to...ili za izvesnu sumu...kakve god da su bolje su od ovih nashih skotova...ole ole toro toro ole
 
...al ko shto reche Antun,i da je naj grob,za pare...pristajem na braq al da ne zivi kod mene,samo zbog papira,i da ne moram da je *****.Ne idem ispod 2000 evra,da mogu sebi da kupim lep nabudzen komp.
 
je.bo.te kakve se filozofske teme otvaraju na ovom savremenom muzkarcu "dostupna egzotika" mislim tako zvuci ali tu momci samo pricaju o jednoj od svojih omiljenih tema a to je budzenje hardvera :I
 
au nisam procitala temu
a sta da se ozeni maorkom, one su sve debele, a i nema ih ubeogradu, kako bi se uopste u beogradu nasla maorka? na novom zelandu ima dosta nasih iseljenika
 
Ova tema me reminds zasto posecujem Krstaricu...

Elem, ja bi ozenio bilo koju (osim iz Turkmenistana, zato sto moram onda Turkmenistanskim vlastima platiti $50.000, a ni jedna riba nije vredna toga)... A i lozio sam se na jednu Kineskinju kad sam bio mladji...

A za pare... ehhh... za pare bi se i ud'o!
 
AntunTun:
e znam tu curu ona zna dosta kineza...i razmishljao ja da se ozhenim s jednom kineskinjom...ono za papire...a da mi da neke eure i neshto...a video sam par njih koje izgledaju stvaaaaaarno prvoklasno...a super su te kosooke...video sam neke u onim shkolskim uniformama i onim charapama...ma znash kakve su ko meditji mali ihi hiihi...nije to nimalo loshe da ti kazhem...ozhenio bih se sa leproznom prostitutkom iz turkmenistana ako je to to...ili za izvesnu sumu...kakve god da su bolje su od ovih nashih skotova...ole ole toro toro ole
idiote!!!
 
ma to su bajke, ko je video te kineskinje sto se udaju za pare? je l znate vi neku? pa svi bi bili bogatashi!
ajde ocu recimo da se udam za kineza za papire, kako to da izvedem
 
e ja stvarno ne mogu da poverujem da postoji mesto na ovoj nashoj zemlji gde su kinezi egzotika.... mis' pa sve da odesh u bor u runik mozh' da vidish kineze kako kopaju.....
ja se ionako necju udavati......
 
hm... eto ti sad... a to shto je kineskinja treba da bude jedino merilo?
pravi kolekcionar, chim naidje na egzotiku, o'ma prizheni... mada i nisu neka egzotika... ja kad bi bir'o, izabro bi japanku... ili ipak indijku... one znaju kak' se uzgaja konoplja i ostalo... mada, kineskinje su patrijahalne... a to je fino...
ali generalno gledano... niske su... a to nekako ne ide pod ruku sa krshnim momcima sa ovih podnevlja... ruku na srce, zajsta smo lep narod... i kulturan... i naj... u svemu... zashto onda trazhiti egzotiku...
 
chek.. chitaju? :shock: qq nisam valjda reklamirala negde rodj kao provkaciju na jednu od onih tema 'danas je divan dan'?
lele.... a nisam znala ni da sam tako popularna.. .da em shto me chitash josh si i zapamtio :D
hvala, hvala :D
 
ne... nego na temi slave... a poshto sam prochitao, nekako se i memorisalo... mozhda zbog chinjenice da mi se na taj datum izdeshavalo mnogo stvari u zhivotu... al' isto tako, mogucje je da je i zbog popularnosti... sad da me neko probudi u po' noci i upita "shta livija sakuplja"... deklamujem bez greshke :D
 
ne bi' se ozenio kineskinjom... u zivotu... mada, priznajem da je jedna od lepsih zena, koju sam video, bila "kosooka"... ne znam da li je bila kineskinja... mozda vijetnamka... is'o sam na bazen da plivam... i ona sama sedela... i bilo joj dosadno... zicer klasicni... ili sam ja tako umislio... nemam pojma... al' nisam otis'o... stvarno je glupo kad ti je krivo zbog neceg nisi uradio... ili nesto drugo... a novci su uvek tu negde... posle sam je video jos jednom.... u prolazu... ne bi' ni crnkinju... ako nekoga zanima... u toj kombinaciji bi' sigurno izabrao kineskinju... da....
jel ste primetili vi koliko su ljudi podlozni uticajima? u svakom slucaju, veceras je slava... jescu oslic... to sigurno volem vise od kineskinja...
 
Ne, ne računa se to zbog para/papira - to bi bila neka druga tema.

Ako bi izabrali stranjkinju za ženu - šta bi od nje očekivali. Pošto se na jedvite jade razumemo iako potičemo iz istog podneblja (isto školovani, manje više iste knjige čitamo, istu hranu jedemo ....) kako bi oformili taj zajednički život sa nekim ko je sasvim nešto drugačije od nas.
 

Back
Top