dostupna egzotika
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: dostupna egzotika

Aktivan član klara_m (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Question dostupna egzotika

Do nedavno su kineskinje bile teško dostupna egzotika, sada su one tu - pa pitam ove savremene muškarce: da li bi se možda oženili kineskinjom i ovi stariji kako bi reagovali ako bi im se sin/ćerka oženili kineskinjom/kinezom?
    Imam vremena

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano Re: dostupna egzotika

e znam tu curu ona zna dosta kineza...i razmishljao ja da se ozhenim s jednom kineskinjom...ono za papire...a da mi da neke eure i neshto...a video sam par njih koje izgledaju stvaaaaaarno prvoklasno...a super su te kosooke...video sam neke u onim shkolskim uniformama i onim charapama...ma znash kakve su ko meditji mali ihi hiihi...nije to nimalo loshe da ti kazhem...ozhenio bih se sa leproznom prostitutkom iz turkmenistana ako je to to...ili za izvesnu sumu...kakve god da su bolje su od ovih nashih skotova...ole ole toro toro ole
    Voistinu.

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pfffff pa ove iz 70. i nisu bash neshto.....

Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

...al ko shto reche Antun,i da je naj grob,za pare...pristajem na braq al da ne zivi kod mene,samo zbog papira,i da ne moram da je *****.Ne idem ispod 2000 evra,da mogu sebi da kupim lep nabudzen komp.

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

je.bo.te kakve se filozofske teme otvaraju na ovom savremenom muzkarcu "dostupna egzotika" mislim tako zvuci ali tu momci samo pricaju o jednoj od svojih omiljenih tema a to je budzenje hardvera :I

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

au nisam procitala temu
    a sta da se ozeni maorkom, one su sve debele, a i nema ih ubeogradu, kako bi se uopste u beogradu nasla maorka? na novom zelandu ima dosta nasih iseljenika

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Ova tema me reminds zasto posecujem Krstaricu...

Elem, ja bi ozenio bilo koju (osim iz Turkmenistana, zato sto moram onda Turkmenistanskim vlastima platiti $50.000, a ni jedna riba nije vredna toga)... A i lozio sam se na jednu Kineskinju kad sam bio mladji...

A za pare... ehhh... za pare bi se i ud'o!

Poznat gucci_novosadjanka (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

Citat Original postavio AntunTun
    e znam tu curu ona zna dosta kineza...i razmishljao ja da se ozhenim s jednom kineskinjom...ono za papire...a da mi da neke eure i neshto...a video sam par njih koje izgledaju stvaaaaaarno prvoklasno...a super su te kosooke...video sam neke u onim shkolskim uniformama i onim charapama...ma znash kakve su ko meditji mali ihi hiihi...nije to nimalo loshe da ti kazhem...ozhenio bih se sa leproznom prostitutkom iz turkmenistana ako je to to...ili za izvesnu sumu...kakve god da su bolje su od ovih nashih skotova...ole ole toro toro ole
    idiote!!!

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

ma to su bajke, ko je video te kineskinje sto se udaju za pare? je l znate vi neku? pa svi bi bili bogatashi!
    ajde ocu recimo da se udam za kineza za papire, kako to da izvedem

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Sta me briga za bogate Kineze. Ja zenim onu malu sto prodaje ctjega na buvljaku!

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]e ja stvarno ne mogu da poverujem da postoji mesto na ovoj nashoj zemlji gde su kinezi egzotika.... mis' pa sve da odesh u bor u runik mozh' da vidish kineze kako kopaju.....
    ja se ionako necju udavati......
    [/font]

Veoma poznat Artinve (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    muški
    Daleko sam ja...U kuci od mesa - zatvorenih vrata, spustenih roletni, zavesa - zivim.
    Reputaciona moć
    0

hm... eto ti sad... a to shto je kineskinja treba da bude jedino merilo?
    pravi kolekcionar, chim naidje na egzotiku, o'ma prizheni... mada i nisu neka egzotika... ja kad bi bir'o, izabro bi japanku... ili ipak indijku... one znaju kak' se uzgaja konoplja i ostalo... mada, kineskinje su patrijahalne... a to je fino...
    ali generalno gledano... niske su... a to nekako ne ide pod ruku sa krshnim momcima sa ovih podnevlja... ruku na srce, zajsta smo lep narod... i kulturan... i naj... u svemu... zashto onda trazhiti egzotiku...

Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]e srbi su izrazito qlturan narod.... :-D[/font]

Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    muški
    Daleko sam ja...U kuci od mesa - zatvorenih vrata, spustenih roletni, zavesa - zivim.
    Reputaciona moć
    0

kak' nisu... samo ostali ne razumeju... da je nama iskrenost na prvom mestu, pa se zaboravimo usled toga ...
    e, da... sretan rodjendan... vish kak' smo fini

Učlanjen
    05.02.2006.
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]hehe, hvala :-D da znash da si fin! samo... meni nije rodj[/font][font=Comic Sans MS].....[/font][font=Comic Sans MS] [/font]

Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa to je zbog vremenske razlike... ... ja se uvek trudim da budem malo ispred vremena...

Učlanjen
    05.02.2006.
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]ovaj... ne bih sad da cepidlachim... al tek preksutra... na sveTca.... :-D
    btw, kako znash? :shock:
    [/font]

Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa... recimo da ima josh onih koji chitaju...

Učlanjen
    05.02.2006.
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]chek.. chitaju? :shock: qq nisam valjda reklamirala negde rodj kao provkaciju na jednu od onih tema 'danas je divan dan'?
    lele.... a nisam znala ni da sam tako popularna.. .da em shto me chitash josh si i zapamtio
    hvala, hvala
    [/font]

Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ne... nego na temi slave... a poshto sam prochitao, nekako se i memorisalo... mozhda zbog chinjenice da mi se na taj datum izdeshavalo mnogo stvari u zhivotu... al' isto tako, mogucje je da je i zbog popularnosti... sad da me neko probudi u po' noci i upita "shta livija sakuplja"... deklamujem bez greshke

Domaćin batka_mija (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    85

ne bi' se ozenio kineskinjom... u zivotu... mada, priznajem da je jedna od lepsih zena, koju sam video, bila "kosooka"... ne znam da li je bila kineskinja... mozda vijetnamka... is'o sam na bazen da plivam... i ona sama sedela... i bilo joj dosadno... zicer klasicni... ili sam ja tako umislio... nemam pojma... al' nisam otis'o... stvarno je glupo kad ti je krivo zbog neceg nisi uradio... ili nesto drugo... a novci su uvek tu negde... posle sam je video jos jednom.... u prolazu... ne bi' ni crnkinju... ako nekoga zanima... u toj kombinaciji bi' sigurno izabrao kineskinju... da....
    jel ste primetili vi koliko su ljudi podlozni uticajima? u svakom slucaju, veceras je slava... jescu oslic... to sigurno volem vise od kineskinja...

Učlanjen
    31.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Ne, ne računa se to zbog para/papira - to bi bila neka druga tema.

Ako bi izabrali stranjkinju za ženu - šta bi od nje očekivali. Pošto se na jedvite jade razumemo iako potičemo iz istog podneblja (isto školovani, manje više iste knjige čitamo, istu hranu jedemo ....) kako bi oformili taj zajednički život sa nekim ko je sasvim nešto drugačije od nas.
    Imam vremena

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Францускиње, Бразилке, Талијанке, Рускиње бирам од понуђених.

Učlanjen
    31.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

[font=Verdana]Pa bih ih raznim stvarima učili, šta kao treba, jelte ona nema pojma o ničemu[/font]
    [font=Verdana]Hm, moram da neđžem nekog inostranca, pdhitno [/font]
    Imam vremena

Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da je upravo obrnuto.Manjak komunikacije samo znachi manjak gnajvaze oko gluposti.Zamisli samo..ona pricha ko navijena a ti nishta ne razumesh....milina.

Slične teme

1. egzotika
    Autor gost 101840 u forumu Automobilizam
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 30.01.2008., 23:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •