СРБИЈА У ВЛАШНИШТВУ ДИНКИЋА И ЊЕГОВОГ УЈАКА МИШКОВИЋА

Strela

Elita
Poruka
17.244
Milovan Brkic
HAJDUČKI RASTANAK (objavljen na Mitrovdan 2006.)

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..........................

Miroslav Mišković, vlasnik imperije “Delta”, vlasnik Srbije, većine naših para, imovine, razgoropadio se. Nije naučio da se o njemu piše onako kako se to njemu ne dopada.

Čovek koji je svoju imperiju počeo da gradi kada se uselio u stan Slobodana Miloševića (Ulica 14. decembra 60A), kada se ovaj odselio na Dedinje, nadživeo je svog mentora. Čak je na Vidovdan 2001. godine u svom kabinetu proslavio njegovo odvođenje u Hag. Ratosiljao se nezgodnog svedoka i sve pare su ostale i njemu i njegovoj pohlepnoj ženi Ljiljani.


Kampanja koju protiv našeg lista vodi gospodin Mišković je strašna. U njoj ne učestvuje samo on lično, već svita onih koje je on postavio na ministarska ili još značajnija mesta, njegovi tajkuni, novinari…

Prisećam se da sam u svom novinarskom životu vodio stotinjak kampanja protiv nosilaca državnih funkcija, najteža je bila protiv Miškovićevog mentora, pokojnog Slobodana Miloševića, protiv pravosudnih funkcionera, visokih rukovodilaca tajnih službi, ali nikada nisam naišao na takav front, na takav otpor kao u slučaju gospodina Miškovića.

Sada smo potpuno uvereni da je ovaj tihi, ljigavi čovek iz Kruševca, koji je bio u Miloševićevoj senci, i svakom radio iza leđa, nakon što je potpuno orobio Srbiju, i uz pomoć ministra finansija, svog sestrića Mlađana Dinkića, zemlju doveo do prosjačkog štapa, najjači čovek na Balkanu, sa najviše uticaja, jer raspolaže milijardom dolara, koja je izvan svake kontrole, čak i međunarodnih institucija. Sa tolikom količinom prljavog novca, gospodin Mišković je opasan, ne samo po bezbednost moje redakcije već i po bezbednost u regionu. Većina ljudi, političara, čak i mnogi strani državnici, uči nas istorija, mogu se kupiti velikom količinom novca u kešu, kojem je moguće zametnuti tragove. Ako se neko još uvek pita: Gde su Miloševićevi novci? – kod Miškovića su!

Na današnji dan, na Mitrovdan, u mojoj redakciji je hajdučka atmosfera. Citiramo pesmu dalje “Ne odajte vi jatake naše, koji su nam tajne donosili…”

Ipak, nas neće ni uplašiti ni pokoriti Miškovićeve opljačkane i proklete pare. Mi ćemo ostati uspravni. I ako se rastanemo, možda ćemo, poput usamljenih hajduka, biti opasniji.
__________________________________________________________________________


П.С.Еремита, уместо одговора, отварам ову тему, са готово целим Бркићевим текстом, фали само уводник. Па ти сад види ко је коме ујак и о чему се ту ради...

П.П.С. Бркић има сајт www.****************, па ко је заинтересован, нек погледа.
 
ГЕНЕРАЛ НЕДИЋ:
Постоје информације, да се иза Мишковића налази Борис Березовски, па чак да и Мило крије свој капитал иза њега. Мудри тако раде, перу новац преко другог, трећег, четвртог...

И ти такве лопине зовеш мудрима :confused:

Него мени је ту веома занимљива ова рођачко-финансијска веза између министра финансија Динкића и његовог ујака Мишковића, тајкуна из Милошевићевог доба...

Хоће ли им неко стати на пут?
 
Strela:
И ти такве лопине зовеш мудрима :confused:

Него мени је ту веома занимљива ова рођачко-финансијска веза између министра финансија Динкића и његовог ујака Мишковића, тајкуна из Милошевићевог доба...

Хоће ли им неко стати на пут?
nece a daleko je od istine da je samo Dinkic igrac Miskovica...DSS,SRS,DS......
 
_Milanche_:
zepter?
pa on slabo sta investira ovde...odustao covek...prodao je i osiguranje a bodogradiliste pokusava ali nema zainteresovanih...
Mi se čudimo što nema stranih investicija, kad naši beže odavde kao đavo od krsta. Pa nije stranac budala. Ovde je poslovna klima skoro pa kao u Kolumbiji.
 
filatelista:
Mi se čudimo što nema stranih investicija, kad naši beže odavde kao đavo od krsta. Pa nije stranac budala. Ovde je poslovna klima skoro pa kao u Kolumbiji.
ja se ne cudim ja kukam...juce sam gledao nekog Curcica prvi put ga vidim ali on vazi za najuspesnijeg srpskog poslovnog coveka u Rusiji tamo iam fabrike namestaja bili su gosti on i Pitic.
Kaze covek u Srbiji opterecenja na plate 78% u Rusiji 35%.Sto bi neko ulagao u Srbiju?
Kaze Rusija potpisuje uskoro sa EU "sporazum o strateskom partnerstvu" cime ce biti uklonjeno 70% medjusobnih carina pa ce iz Rusije biti mnogo lakse trgovati sa EU nego iz Srbije ako Srbija prestane proces pridruzivanja.U toj situaciji kad svi oko Srbije mogu nestmaetano da trguju i sa EU i sa Rusijom a Srbija ostane blikirana apsolutno niko u nju nece ulagati.
Sta reci ako covek preduzetnik sigurno naklonjen Rusiji kaze tako nesto?
 
_Milanche_:
zepter?
pa on slabo sta investira ovde...odustao covek...prodao je i osiguranje a bodogradiliste pokusava ali nema zainteresovanih...

Pa, pametan covek........bogatstvo je zaradio preko, u najjacoj konkurenciji, a ovde je doziveo , da mu seljacke yayare, na srpski nacin, nezakonito otmu mesto predsednika olimpijskog komiteta, da bi oni i dalje mogli da kradu , na angro , ne ulazuci ni zutu banku svojih para.....

Video, sa kakvom stokom ima posla, i otisao da se sekira u vilu u Monte Karlu........
Sta da rade Srbi, kojima stoka i dalje otima u svim bransama, a nemaju vilu u koju ce da odu????

Mnogo je biznismena proslo kroz ovu balkansku bananiju, i videlo s kim ima posla......pokupilo pinkle, i reklo.......cao, domacini....... :wink:
 
Andreavk:
...Milan Janković, alijas Filip Cepter kaze da je 88` poceo sa 20.000 maraka a danas je jedan od najbogatijih ljudi centralne i istocne Evrope....i sve te milijarde je zaradio prodajuci serpe :)
poceo u Srbiji ili u Austriji je li Andrea?
Nije poceo 88 to su nesto pogresila mozda je osnovao ovu kompaniju 88 ali imao je ranije suvlanistvo u jednoj drugoj pa se podelio...
 
_Milanche_:
poceo u Srbiji ili u Austriji je li Andrea?
Nije poceo 88 to su nesto pogresila mozda je osnovao ovu kompaniju 88 ali imao je ranije suvlanistvo u jednoj drugoj pa se podelio...

Е, стварно ћу да те предложим да у оквиру овог форума и овдашње виртуелне "Владе Србије" будеш МИНИСТАР ЗА ДЕЗИНФОРМАЦИЈЕ ... :razz: :razz: :razz:

Ако не знаш детаљну животну и политичку биографију наведене особе - најбоље је да престанеш да нагађаш !
 

Back
Top