Pitanje za naseg forumasa _Milanche_

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
Evo jedno otvoreno pitanje za naseg forumasa _Milanche_:

Da li si procitao ekonomski program SRS-a koji sve vreme kritikujes?

Pitam ovo posto se iz tvog izlaganja vidi da ti uopste nemaj pojma o programu radikala ali ga bez obzira na to konstantno kritikujes na svim temama o SRS.

U jednoj od tema kazes da Srbija ne treba saradjivati sa istocnim zemljama posto nema sta da im ponudi a sa druge strane se zalazes za ulazak u EU (kao i stranka koju podrzavas), neznam gde si to onda nasao konkurentne proizvode za EU a nisi ih nasao za istocne zemlje... i slicne nebuloze.

Zbog toga bih zelela da znam da li si uopste procitao ekonomski program SRS-a kako bi utvrdili razloge takvih komentara a ako jesi onda bih te pitala par podpitanja posto ocigledno ne razumes o cemu se tamo radi.

Hvala
 
Mla-da ra-di-kal-kaaa bom-be ba-cala.....:lol:
Prvo: mislim da nije dozvoljeno postavljati teme o drugim forumašima.
Drugo: nije potrebno čitati ekonomski program SRS, oni toliko glasno i prostački govore o tome svakoga dana, a same izjave o hlebu za džabe i slično pokazuju kakva im je ekonomija u glavi.
Napisani program je jedno, a ono što pokazuju u praksi drugo.
Treće: želim i ja temu o sebi:lol:
 
tema je dobra jer radikalski ekonomski program u sustini ni ne postoji kada su bili oni lokalni izbori na jesen 2004. Vucic je na sav glas najavljivao eknomski program koji "pisu poznati strucnjaci" za februar naredne godine a sad ce biti od tog roka skoro dve godine i nistaza sada .One opste floskule iz stranackog programa i spisak lepih zelja se ne mogu nazvati ozbiljnim ekonomskim programom.
 
Pa stariji se secaju kako je Brana prokockao donacije iz dijaspore za izbeglice i ratom zahvacena podrucija pa kad je prikupio donacije Brana se nije vadio iz kockarnice hotela Putnik u Novom Sadu kada je sprcao svu lovu jos se bio zaduzio kod novosadskih "zestokih momaka" pa jedno vreme nije smeo da dolazi u Novi Sad sve dok Sloba licno nije preko Badze i Arkana urgirao da se to izgladi doduse nije sve prokockao nesto je otislo i na viski,tompuse i qurve posto je Brana covek hedonist.
 
anntaylor:
Evo jedno otvoreno pitanje za naseg forumasa _Milanche_:

Da li si procitao ekonomski program SRS-a koji sve vreme kritikujes?

Pitam ovo posto se iz tvog izlaganja vidi da ti uopste nemaj pojma o programu radikala ali ga bez obzira na to konstantno kritikujes na svim temama o SRS.

U jednoj od tema kazes da Srbija ne treba saradjivati sa istocnim zemljama posto nema sta da im ponudi a sa druge strane se zalazes za ulazak u EU (kao i stranka koju podrzavas), neznam gde si to onda nasao konkurentne proizvode za EU a nisi ih nasao za istocne zemlje... i slicne nebuloze.

Zbog toga bih zelela da znam da li si uopste procitao ekonomski program SRS-a kako bi utvrdili razloge takvih komentara a ako jesi onda bih te pitala par podpitanja posto ocigledno ne razumes o cemu se tamo radi.

Hvala
Vidis procitao sam ali je problem sto je tamos ve lepo napisano samo sto SRS to nije radio kad je ucestvovao u vlasti.
SRS je u periodu kad je bio u vlasti je radio upravno kontra stvari od onog sto im pise u programu a to je stvaranje liberalnog trzisnog kapitlizma.Vlada se na najdirektniji nacin mesala u rad prvrede uticala na cene i radila jos mnogo toga sto je suprotno programu.
Takodje je odrzavala postojeci socijalisticki konceprt drzave i nije isla u reforme i poboljsanje efikasnosti privrede sto je opt totalno suprotno programu stranke.
Srbija danas kao i u poslednjih 15 godina nema konkurentne proizvode ni za "istoca trzista" a ni za EU ni za jedno ni za durgo a niti ce imati ako se u Srbiju ne bude investiralo i ne bude s epodigao nivo kvaliteta proizvodnje.
Misljenja je danas lakse proci na nekim drugim trzistima koje nije EU su prilicno pogresna jer je konkurencija na nekima od njih dlaeko zesca nego na trezistu EU koje je prilicno zatvoreno za trgovinu sa zemljama koje im nisu institucionalno bliske.
To da sam ja rekao da srbija ne treba da saradjuje istocnim zemljama to si SLAGALA i nemoj se vise baviti takvim LAZIMA.
 
_Milanche_:
Vidis procitao sam ali je problem sto je tamos ve lepo napisano samo sto SRS to nije radio kad je ucestvovao u vlasti.
SRS je u periodu kad je bio u vlasti je radio upravno kontra stvari od onog sto im pise u programu a to je stvaranje liberalnog trzisnog kapitlizma.Vlada se na najdirektniji nacin mesala u rad prvrede uticala na cene i radila jos mnogo toga sto je suprotno programu.
Takodje je odrzavala postojeci socijalisticki konceprt drzave i nije isla u reforme i poboljsanje efikasnosti privrede sto je opt totalno suprotno programu stranke.
Srbija danas kao i u poslednjih 15 godina nema konkurentne proizvode ni za "istoca trzista" a ni za EU ni za jedno ni za durgo a niti ce imati ako se u Srbiju ne bude investiralo i ne bude s epodigao nivo kvaliteta proizvodnje.
Misljenja je danas lakse proci na nekim drugim trzistima koje nije EU su prilicno pogresna jer je konkurencija na nekima od njih dlaeko zesca nego na trezistu EU koje je prilicno zatvoreno za trgovinu sa zemljama koje im nisu institucionalno bliske.
To da sam ja rekao da srbija ne treba da saradjuje istocnim zemljama to si SLAGALA i nemoj se vise baviti takvim LAZIMA.
А сад,кад се влада не меша,имамо Мишковића,Хамовића,Лазаревића,Колета и сл. који нас пљачкају како хоће и могу да оборе куповну моћ грађана у року од 4 месеца за 30 или 40 посто?Је ли то економија или монопол?:evil:
 
_Milanche_ izvini brate ali pricas gluposti, bolje priznaj kao covek da u zivotu nisi procitao SRS program, sada se izvlacis iznoseci neke globalne vizije koje nemaju veze sa programom.
Kazi zezao sam se sa vama i gotovo.

Za SRS je najvaznije da Dinkic ne bude na mestu gde je sada i samim tim to je mnogo dobro za ovu zemlju.
Dinkic je jedinstveni primer koji je uspeo zeznuti celu Srbiju sa svojim takozvanim ekspertima, to treba priznati jasno i glasno!

Dinkic je zeznuo Srbiju sa terminom "eksperti" a Tadic sa terminom "vizije". Narod je normalno naseo na to a oni su, kao i dosadasnji politicari, prevarili narod zarad licnih interesa.
To je moderna vrsta mafije koja je na vlasti samo iz razloga kako bi drzavne poslove i pogodnosti nabacivala svojim saradnicima koji odradjuju biznis.
Na prvi pogled sve izgleda legalno a u sustini svi vazni poslovi su namesteni.
Nesto sitnih poslova zapadne obicne ljude i to naravno mediji budno proprate kao da se nesto veliko desava.....

Djindjic je za vreme svoje vlasti i nudio mafijasima takav nacin transformacije pa je Cume postao prvi asvalter mafijas :)
 
MAXIMUS !:
Миланче питање за тебе који је твој политички сан ?
Мислим шта би ти желео да се догоди у Србији?
To je veoma komplikovano pitanje i sve zavisi na koju se obast misli.
Mogu do sutra ujutru da ti kucam moje snove vezane za funkcionisanje drzave,politike,organa uprave,ekonomije,skolstva,zdravstva...
 
_Milanche_:
citao sam covece ne mogu reci da sam neki ekspert za njega ali sam ga citao!
Nastavi.
Stvarno Milance i ja sam primetio da volis da diskutujes o nekim stvarima koje znas povrsno.Bez uvrede,mozda je to cak za tebe i kompliment...pomalo me podsecas u svojim raspravama na Cedomira Jovanovica i Zorana Djindjica.U nihovim govorima se nalaze samo krtike,ali ne i bilo kakva ideja kako izaci iz ovakve situacijeProgram "Demokratske stranke" i "LDP"-a zasnovan je po ugledu na "nesto" sa zapada mada ni sami clanovi ne znaju sta je to u stvari. :wink:
 
GOSPODO JA NISAM RADIKAL:LOL:
 

Prilozi

  • 09.jpg
    09.jpg
    15,2 KB · Pregleda: 3

Back
Top