Pitanje za naseg forumasa _Milanche_
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Pitanje za naseg forumasa _Milanche_

Zainteresovan član anntaylor (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Reputaciona moć
    44

Question Pitanje za naseg forumasa _Milanche_

Evo jedno otvoreno pitanje za naseg forumasa _Milanche_:

Da li si procitao ekonomski program SRS-a koji sve vreme kritikujes?

Pitam ovo posto se iz tvog izlaganja vidi da ti uopste nemaj pojma o programu radikala ali ga bez obzira na to konstantno kritikujes na svim temama o SRS.

U jednoj od tema kazes da Srbija ne treba saradjivati sa istocnim zemljama posto nema sta da im ponudi a sa druge strane se zalazes za ulazak u EU (kao i stranka koju podrzavas), neznam gde si to onda nasao konkurentne proizvode za EU a nisi ih nasao za istocne zemlje... i slicne nebuloze.

Zbog toga bih zelela da znam da li si uopste procitao ekonomski program SRS-a kako bi utvrdili razloge takvih komentara a ako jesi onda bih te pitala par podpitanja posto ocigledno ne razumes o cemu se tamo radi.

Hvala

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: Pitanje za naseg forumasa _Milanche_

Mla-da ra-di-kal-kaaa bom-be ba-cala.....
    Prvo: mislim da nije dozvoljeno postavljati teme o drugim forumašima.
    Drugo: nije potrebno čitati ekonomski program SRS, oni toliko glasno i prostački govore o tome svakoga dana, a same izjave o hlebu za džabe i slično pokazuju kakva im je ekonomija u glavi.
    Napisani program je jedno, a ono što pokazuju u praksi drugo.
    Treće: želim i ja temu o sebi

Zainteresovan član Calogero (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2006.
    Reputaciona moć
    44

Sta ima da cita "ekonomski"program SRS-a,kad su se oni vec pokazali na delu.
    Experti su za kiosk ekonomiju.

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

tema je dobra jer radikalski ekonomski program u sustini ni ne postoji kada su bili oni lokalni izbori na jesen 2004. Vucic je na sav glas najavljivao eknomski program koji "pisu poznati strucnjaci" za februar naredne godine a sad ce biti od tog roka skoro dve godine i nistaza sada .One opste floskule iz stranackog programa i spisak lepih zelja se ne mogu nazvati ozbiljnim ekonomskim programom.

Poznat Elvin (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

bilo bi lepo da nam neko od mnogobrojnih pasioniranih forumskih fanova srs-a kaže koji su to kadrovi koji bi bili zaduženi za finansije u eventualnoj radikalskoj vladi...

Domaćin bobanap (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

to je vec R E B U S..........
    daj im nesto lakse....

Zainteresovan član Calogero (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2006.
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Elvin
    bilo bi lepo da nam neko od mnogobrojnih pasioniranih forumskih fanova srs-a kaže koji su to kadrovi koji bi bili zaduženi za finansije u eventualnoj radikalskoj vladi...

Brana Crncevic i Dragan Todorovic...ziveli!
    Da popricamo po jednu...

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Pa stariji se secaju kako je Brana prokockao donacije iz dijaspore za izbeglice i ratom zahvacena podrucija pa kad je prikupio donacije Brana se nije vadio iz kockarnice hotela Putnik u Novom Sadu kada je sprcao svu lovu jos se bio zaduzio kod novosadskih "zestokih momaka" pa jedno vreme nije smeo da dolazi u Novi Sad sve dok Sloba licno nije preko Badze i Arkana urgirao da se to izgladi doduse nije sve prokockao nesto je otislo i na viski,tompuse i qurve posto je Brana covek hedonist.

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio anntaylor
    Evo jedno otvoreno pitanje za naseg forumasa _Milanche_:

Da li si procitao ekonomski program SRS-a koji sve vreme kritikujes?

Pitam ovo posto se iz tvog izlaganja vidi da ti uopste nemaj pojma o programu radikala ali ga bez obzira na to konstantno kritikujes na svim temama o SRS.

U jednoj od tema kazes da Srbija ne treba saradjivati sa istocnim zemljama posto nema sta da im ponudi a sa druge strane se zalazes za ulazak u EU (kao i stranka koju podrzavas), neznam gde si to onda nasao konkurentne proizvode za EU a nisi ih nasao za istocne zemlje... i slicne nebuloze.

Zbog toga bih zelela da znam da li si uopste procitao ekonomski program SRS-a kako bi utvrdili razloge takvih komentara a ako jesi onda bih te pitala par podpitanja posto ocigledno ne razumes o cemu se tamo radi.

Hvala
    Vidis procitao sam ali je problem sto je tamos ve lepo napisano samo sto SRS to nije radio kad je ucestvovao u vlasti.
    SRS je u periodu kad je bio u vlasti je radio upravno kontra stvari od onog sto im pise u programu a to je stvaranje liberalnog trzisnog kapitlizma.Vlada se na najdirektniji nacin mesala u rad prvrede uticala na cene i radila jos mnogo toga sto je suprotno programu.
    Takodje je odrzavala postojeci socijalisticki konceprt drzave i nije isla u reforme i poboljsanje efikasnosti privrede sto je opt totalno suprotno programu stranke.
    Srbija danas kao i u poslednjih 15 godina nema konkurentne proizvode ni za "istoca trzista" a ni za EU ni za jedno ni za durgo a niti ce imati ako se u Srbiju ne bude investiralo i ne bude s epodigao nivo kvaliteta proizvodnje.
    Misljenja je danas lakse proci na nekim drugim trzistima koje nije EU su prilicno pogresna jer je konkurencija na nekima od njih dlaeko zesca nego na trezistu EU koje je prilicno zatvoreno za trgovinu sa zemljama koje im nisu institucionalno bliske.
    To da sam ja rekao da srbija ne treba da saradjuje istocnim zemljama to si SLAGALA i nemoj se vise baviti takvim LAZIMA.

Obećava mostwanted (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2006.
    Reputaciona moć
    42

srs i ekonomija..
    jer se to odnosi na obveznice za decji dodatak,ili na hleb od 3 din,ili na sveze stampane novcanice,koje odlaze na ratiste.
    na koji program mislis?

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio _Milanche_
    Vidis procitao sam ali je problem sto je tamos ve lepo napisano samo sto SRS to nije radio kad je ucestvovao u vlasti.
    SRS je u periodu kad je bio u vlasti je radio upravno kontra stvari od onog sto im pise u programu a to je stvaranje liberalnog trzisnog kapitlizma.Vlada se na najdirektniji nacin mesala u rad prvrede uticala na cene i radila jos mnogo toga sto je suprotno programu.
    Takodje je odrzavala postojeci socijalisticki konceprt drzave i nije isla u reforme i poboljsanje efikasnosti privrede sto je opt totalno suprotno programu stranke.
    Srbija danas kao i u poslednjih 15 godina nema konkurentne proizvode ni za "istoca trzista" a ni za EU ni za jedno ni za durgo a niti ce imati ako se u Srbiju ne bude investiralo i ne bude s epodigao nivo kvaliteta proizvodnje.
    Misljenja je danas lakse proci na nekim drugim trzistima koje nije EU su prilicno pogresna jer je konkurencija na nekima od njih dlaeko zesca nego na trezistu EU koje je prilicno zatvoreno za trgovinu sa zemljama koje im nisu institucionalno bliske.
    To da sam ja rekao da srbija ne treba da saradjuje istocnim zemljama to si SLAGALA i nemoj se vise baviti takvim LAZIMA.
    А сад,кад се влада не меша,имамо Мишковића,Хамовића,Лазарев ића,Колета и сл. који нас пљачкају како хоће и могу да оборе куповну моћ грађана у року од 4 месеца за 30 или 40 посто?Је ли то економија или монопол?

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

mesa se vlada i sad kako se ne mesa...sustina tog monopla je to sto mi jos uvek nemam slobodno trziste i nemamo ovde ozbiljne trgovisnke lance a nemamo ih izmaejdu ostalog jer se vlada mesa...

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Једини који се свуда меша је Динкић.А ја из свега не видим да ће пљачка да престане!:shock:

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio misoni
    Једини који се свуда меша је Динкић.А ја из свега не видим да ће пљачка да престане!:shock:
    pa Dinkic se najvise mesa po pridrodi posla ali da je srece blo mi bi posle 3 godine tranzicije bili tamo gde smo danas...

Učlanjen
    25.11.2006.
    Reputaciona moć
    44

Talking Re: Pitanje za naseg forumasa _Milanche_

_Milanche_ izvini brate ali pricas gluposti, bolje priznaj kao covek da u zivotu nisi procitao SRS program, sada se izvlacis iznoseci neke globalne vizije koje nemaju veze sa programom.
    Kazi zezao sam se sa vama i gotovo.

Za SRS je najvaznije da Dinkic ne bude na mestu gde je sada i samim tim to je mnogo dobro za ovu zemlju.
    Dinkic je jedinstveni primer koji je uspeo zeznuti celu Srbiju sa svojim takozvanim ekspertima, to treba priznati jasno i glasno!

Dinkic je zeznuo Srbiju sa terminom "eksperti" a Tadic sa terminom "vizije". Narod je normalno naseo na to a oni su, kao i dosadasnji politicari, prevarili narod zarad licnih interesa.
    To je moderna vrsta mafije koja je na vlasti samo iz razloga kako bi drzavne poslove i pogodnosti nabacivala svojim saradnicima koji odradjuju biznis.
    Na prvi pogled sve izgleda legalno a u sustini svi vazni poslovi su namesteni.
    Nesto sitnih poslova zapadne obicne ljude i to naravno mediji budno proprate kao da se nesto veliko desava.....

Djindjic je za vreme svoje vlasti i nudio mafijasima takav nacin transformacije pa je Cume postao prvi asvalter mafijas
    Poslednji put ažurirao/la anntaylor : 17.12.2006. u 03:32

Primećen član MAXIMUS ! (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Миланче питање за тебе који је твој политички сан ?
    Мислим шта би ти желео да се догоди у Србији?

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio MAXIMUS !
    Миланче питање за тебе који је твој политички сан ?
    Мислим шта би ти желео да се догоди у Србији?
    To je veoma komplikovano pitanje i sve zavisi na koju se obast misli.
    Mogu do sutra ujutru da ti kucam moje snove vezane za funkcionisanje drzave,politike,organa uprave,ekonomije,skolstva,zdravstva...
    Poslednji put ažurirao/la _Milanche_ : 17.12.2006. u 05:39

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

_Milanche_ izvini brate ali pricas gluposti, bolje priznaj kao covek da u zivotu nisi procitao SRS program, sada se izvlacis iznoseci neke globalne vizije koje nemaju veze sa programom.
    Kazi zezao sam se sa vama i gotovo.
    zato ces mi ti sa dobjasniti taj program.Pocni.

Učlanjen
    25.11.2006.
    Reputaciona moć
    44

Moras pre da priznas da ga nisi nikada citao, ovako nema smisla da nastavim.

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Moras pre da priznas da ga nisi nikada citao, ovako nema smisla da nastavim.
    citao sam covece ne mogu reci da sam neki ekspert za njega ali sam ga citao!
    Nastavi.

Aktivan član B.A.L. (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio _Milanche_
    citao sam covece ne mogu reci da sam neki ekspert za njega ali sam ga citao!
    Nastavi.
    Stvarno Milance i ja sam primetio da volis da diskutujes o nekim stvarima koje znas povrsno.Bez uvrede,mozda je to cak za tebe i kompliment...pomalo me podsecas u svojim raspravama na Cedomira Jovanovica i Zorana Djindjica.U nihovim govorima se nalaze samo krtike,ali ne i bilo kakva ideja kako izaci iz ovakve situacijeProgram "Demokratske stranke" i "LDP"-a zasnovan je po ugledu na "nesto" sa zapada mada ni sami clanovi ne znaju sta je to u stvari. :wink:

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Jos nista od radikalskog ekonomskog programa ?

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    Jos nista od radikalskog ekonomskog programa ?
    Ja čekam još onu kalkulaciju sa hlebom :shock:

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    Ja čekam još onu kalkulaciju sa hlebom :shock:
    Imam poverljivu informaciju od insajdera iz CUO da je drBoB uso u zavrsnu fazu kalkulacije i da ce nas uskoro sve oduseviti

Aktivan član B.A.L. (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

GOSPODO JA NISAM RADIKAL:LOL:

Slične teme

1. Evo naseg Macana!!!
    Autor alfabasic u forumu Srećno udomljenje :o)
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.01.2009., 22:29
  2. Ko je predao naseg Radovana???
    Autor Papi_kralj u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.08.2008., 14:44
  3. Ko su gospodari našeg novca?
    Autor gost 23146 u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.09.2007., 12:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu