Ko је нанео штету Србији у целој историји

Ко су најгори људи који су се мешали у политику Србије

  • Вук Бранковић

  • Цар лазар и Милош Обилић

  • Милош Обреновић

  • Карађорђе Петровић

  • Недић,Љотић и др.квислинзи

  • Јосип Броз-Тито и партизани

  • Покрет Драгољуба Михајловића -Чиче

  • Зоран Ђинђић,Чеда ,Беба и НВО,и 18 патуљака

  • Слободан Милошевић и Војислав Шешељ

  • Коштуница,Булатовић,томић,Јочић


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
MAXIMUS !:
Ма нема место колико ми имамо изгледа ....тих....
Нека ево бар ове скроз експониране,
а за краља он је био наиван није зло намеран,зато га нема.
Ја мислим да он уопште није био наиван. Већ итекако злонамеран.
 
Једино, што не бих баш стрпао Ђинђића у кош са Сорошевим грађанима.
a116.gif

Пред смрт је ипак показао заинтересованост за КиМ и Републику Српску... А Беба и Чеда су, приде, учествовали у премијеровој трагедији...
 
ГЕНЕРАЛ НЕДИЋ:
Једино, што не бих баш стрпао Ђинђића у кош са Сорошевим грађанима.
a116.gif

Пред смрт је ипак показао заинтересованост за КиМ и Републику Српску... А Беба и Чеда су, приде, учествовали у премијеровој трагедији...
Слажем се с овим.
Такође, мислим да је требало одвојити Милошевића и Шешеља. А и Недића и Љотића.
 
Salvantis:
I zasto Lazar i Milos pobogu :confused:

Па на ургенцију ових про демократских снага,
ја сам им дао прилику да се искажу?
Ја сам МИЛОШ а Лазар ми је брат! Ми смо Максимовићи крварили и на церу и на КиМ и у балканским и у Светским ратовима,а вучемо порекло из крајева где је свети Лазар рођен! Живела Србија ! али стварно не ДСС фолирање! Војислав Копштуница неће да призна да су у задужбини Милоша Обилића у малој Цркви на КиМ остале кости Милоша Обилића(после крвавог марта за мандата ВК )НАЈХРАБИЈЕГ МЕЂУ НАЈХРАБРИЈИМА,витеза хришћанства и православља много сам људи упознао ван ове наше Србије који кажу да је Милош међу пар најхрабријих људи забележен у светској историји!ДСС и млохави у друштву ловокрадице Јоце и малог перице булатовића и оловног глиненог војника аце томића су најгори у истори Србије!
 
У ствари, ево да одговорим на анкету:

Није лако одлучити се за једног који би био најгори, јер ипак ствар треба посматрати шире. Али , ево, ипак.
-С. Милошевић
-краљ Александар Карађорђевић
-Тито ( с тим што овај задњи и није био Србин, па му је на неки начни било и примерено да је против Срба, а мене, како раније рекох, ипак највише боли кад сами Срби раде против интереса сопственог народа).

Све ово је, наравно, поједностављено, јер сваки од поменутих, као и други уосталом, јесте сложен у "лику и делу", уз неизбежни утицај и неких других фактора сем саме њихове политике.
 
MAXIMUS !:
Па на ургенцију ових про демократских снага,
ја сам им дао прилику да се искажу?
Ја сам МИЛОШ а Лазар ми је брат! Ми смо Максимовићи крварили и на церу и на КиМ и у балканским и у Светским ратовима,а вучемо порекло из крајева где је свети Лазар рођен! Живела Србија ! али стварно не ДСС фолирање! Војислав Копштуница неће да призна да су у задужбини Милоша Обилића у малој Цркви на КиМ остале кости Милоша Обилића(после крвавог марта за мандата ВК )НАЈХРАБИЈЕГ МЕЂУ НАЈХРАБРИЈИМА,витеза хришћанства и православља много сам људи упознао ван ове наше Србије који кажу да је Милош међу пар најхрабријих људи забележен у светској историји!ДСС и млохави у друштву ловокрадице Јоце и малог перице булатовића и оловног глиненог војника аце томића су најгори у истори Србије!
Mozda si trebao da ogranicis listu na poslednjih 50-60 godina....
 

Back
Top