Ko je pustio NATO u Srbiju?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Ko je pustio NATO u Srbiju?

Primećen član Chedo Kokardic (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ko je pustio NATO u Srbiju?

Beograd -- Pomoćnik ministra inostranih poslova Bratislav Đorđević najavio da se prvi tranzit trupa NATO kroz Srbiju očekuje za mesec dana.

NATO avioni, kamioni

"Reč je o tranzitu za potrebe snabdevanja jedinica u operacijima NATO na Kosovu i BiH", rekao je Đorđević za Blic. On je kazao da bi do kraja ove ili početkom naredne godine trebalo da budu potpisani tehnički aranžmani koji određuju detalje kao što su tačne rute i način na koji će se njihovi konvoji kretati.

"Za sada neće biti sletanja aviona na beogradski aerodrom, ali će biti preleta kroz naš vazdušni prostor", rekao je Đorđević.

Zamenik šefa diplomatije je kazao da svi detalji aranžmana još nisu usaglašeni, ali da će se trupe NATO kretati kroz Srbiju dvema rutama, od kojih jedna vodi od graničnog prelaza sa Hrvatskom, a druga od BiH ka Kosovu.

Aranžmanom je predviđeno da se konvoj kreće bez pratnje policije, "ali ukoliko im je ona potrebna NATO će tu uslugu platiti".

Đorđević kaže i da će 18. decembra u Srbiji biti otvorena kancelarija NATO za vezu, sa sedištem u zgradi Ministarstva odbrane.

------------------------------

Ko je pustio NATO u Srbiju? Ko ima pravo da pusti stranu vojsku u nasu zemlju? Ko je pustio NATO zlocince da prelaze preko mostova koje su pre 7 godina srusili a mi svojim parama obnovili? Pustila ih je ILEGALNO DOS-ovska vlast! Ja koliko znam to jedino mogu nasi gradjani na referendumu. Ovime je DOS-ovska vlast izvrsila drzavni udar i potpisala ilegalno okupaciju Srbije i dolazak agresorske vojske na nasu teritoriju!

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano Re: Ko je pustio NATO u Srbiju?

Imas priliku za mesec dana. Znači, RPGove, LAWove, Zolje i Ose u ruke, pa u šumarak...

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

sta fali da i nase prodavcice ljubavi nesto zarade u devizama,nego ovaj Cheda nije bas zanimljiv dodje mu ko repriza reprize, gde li je Paola ona uvek ima neku mudru da nas oraspolozi po ovom sumornom danu? :?

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio Chedo Kokardic

Ko je pustio NATO u Srbiju? Ko ima pravo da pusti stranu vojsku u nasu zemlju? Ko je pustio NATO zlocince da prelaze preko mostova koje su pre 7 godina srusili a mi svojim parama obnovili? Pustila ih je ILEGALNO DOS-ovska vlast! Ja koliko znam to jedino mogu nasi gradjani na referendumu. Ovime je DOS-ovska vlast izvrsila drzavni udar i potpisala ilegalno okupaciju Srbije i dolazak agresorske vojske na nasu teritoriju!
    Pa republika Srbija kako ko?
    Vlada i skupstina koju su gradjani izabrali.
    Nije ilegalno to je legalno i legitimno.

Domaćin RACE MASTER (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Beograd -- Pomoćnik ministra inostranih poslova Bratislav Đorđević najavio da se prvi tranzit trupa NATO kroz Srbiju očekuje za mesec dana..

Da je pre 7 godina bilo malo vise mudrosti,ti isti mostovi ne bi bili ni poruseni,jer se moglo pretpostaviti da ce se ovo deseti pre ili kasnije.
    Koliko ce i da li ce Srbija imati od ovoga koristi,ostaje da se vidi,ali je jedno nesumnjivo sigurno,a to je da od samoizolacije,koju je protezirao Milosevic,nismo imali nikakvu korist, a ona je i sama po sebi neodrziva u duzem vremenskom periodu,cega smo upravo svedoci.
    Znaci,pametan covek bi iskoristio tu zelju(zapravo interes) NATO-a da se vucara ovuda,a ne bi se protivio tako izvesnoj neminovnosti uz cenu koju smo mi platili zbog "nediscipline".
    Treba znati pristati na nesto dok je to nagrada(mozda utesnog karktera,ali ipak nagrada),a ne onda kada postane kazna.
    U srpskom jeziku treba rec ponos(sto mi u stvari poistovecujemo sa inatom) sto pre zameniti recju pragmatizam i temeljno je obajsniti.Od zivotnog je znacaja.
    Poslednji put ažurirao/la RACE MASTER : 16.12.2006. u 15:55

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

tvoj ideoloshki Tata,
    Slobodan Miloshevic
    zajedno sa SRS u koaliciji
    juna 1999,
    sporazumom u Kumanovu, tzv Rezolucija 1244...

ili ti Chedo smatrash da Kosovo nije deo Srbije???

Domaćin serb_pagan (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

odlichna vest..raduje saznanje da NATO,a posebno USA srbiju u buducnosti vide kao vaznog partnera...a nesto ne vidim ni patriJote po trgovima kako prkosno protestvuju protiv saradnje sa NATO-om... :grin:

Iskusan gost 47473 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist"
    Reputaciona moć
    0

Sve izdajnici i strani placenici. Sve to treba na Terazije i u pravom srBskom maniru povesati. Jerry 4 S zaista si legenda.

Učlanjen
    30.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio _Milanche_
    Pa republika Srbija kako ko?
    Vlada i skupstina koju su gradjani izabrali.
    Nije ilegalno to je legalno i legitimno.

po tvojoj glupoj logici vlada ima pravo i da rasformira drzavu Srbiju!

Procitaj ustav Srbije - samo gradjani na referendumu mogu odluciti o ulasku stranih trupa u nasu zemlju!

DOLE IZDAJNICI! DOLE SLUGE NATO NACISTA!

SLOBODA SRBIJI!

Primećen član MAXIMUS ! (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Зна се поглавица који је на црти и брадати прво партизан а после четник(уствари ништарија).

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

DOLE IZDAJNICI! DOLE SLUGE NATO NACISTA!

SLOBODA SRBIJI!
    pa kad cete na trgove? da okacite target znake,i bunite se protiv NATO-a? naravno,nikad,samo cete da prduckate preko foruma ili preko saopstenja centralnofashisticke uprave...

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio crow
    tvoj ideoloshki Tata,
    Slobodan Miloshevic
    zajedno sa SRS u koaliciji

Kakav jednostavan i tačan odgovor

Učlanjen
    30.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Samo polako slugo americkih nacista, cim pobede radikali svi cete , kako to pise u ustavu Srbije - BITI LUSTRIRANI ZBOG IZDAJE ZEMLJE

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Samo polako slugo americkih nacista, cim pobede radikali svi cete , kako to pise u ustavu Srbije - BITI LUSTRIRANI ZBOG IZDAJE ZEMLJE
    jedva chekam..da vidim kako cete vi da me "lustrirate"...kad dolazite,nakacite znak target na bulju,da lakshe pogodim.. :-D

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Hoces mi citirati taj član ustava, da se malo bolje upoznam

Zainteresovan član ХЕРЦ (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Kako mi idu na **** ovi debili sto k'o papagaji non-stop ponavljaju jedno te isto "USA vide Srbiju kao vaznog strateskog partnera" ili "jos samo malo pa cemo uci u EU".......niti im je Srbija neki strateski faktor u regionu s'obzirom da su svi vec u NATO, 'sem ex-YU divljaka, niti cemo mi u EU jos minimalno za nekih 10-15g.

Licno mislim da je ulazak u NATO ravan katastrofi, cak mislim da je bolje i rasformirati svu vojsku nego uci u savez koji vas obavezuje da se kupi sr@nye od americke vojne opreme po visokim cenama koje ce oni omoguciti uz "povoljne kredite", a narod i drzava otplacivati godinama. Druga stvar, dok mi rasprodamo i rasturimo drzavu i dobro ga p0pushimo do kraja, ko zna da li ce EU biti ono sto je danas, jer ni danas nije ono sto je bila do juce, i ko moze da garantuje da ce u njoj biti nesto puno bolje nego van nje.

Srbija je otisla u tri lepe PM.....

Učlanjen
    30.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Tako je Herc Srbija je otisla u tri lepe i jedino radikali mogu da nas spasu od ovog rasula sveopsteg i razbijanja zemlje u reziji demokrata i njihovih americkih gazdi.

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Tako je Herc Srbija je otisla u tri lepe i jedino radikali mogu da nas spasu od ovog rasula sveopsteg i razbijanja zemlje u reziji demokrata i njihovih americkih gazdi.
    Sve što su oni spašavali više nije u srpskim rukama.
    Šešelj nije umeo ni svoj džip da sačuva iako se valjao ispred njega.

Učlanjen
    30.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

A gde ste bile vi demokrate kad je Srbija napadnuta 99te ili kad su padale srpske Krajine? Bili ste u inostranstvu, pobegli od vojne obaveze, ili ste se krili ko jajare u nekom podrumu da vas slucajno ne nadje vojna policija.

U tim podrumima ste se krili sve do kraja rata a onda ste ko pravi pacovi izmileli iz podruma i krenuli da unistavate ono sto je ostalo od ove zemlje.

I vi sebi dajete za pravo kao dezerteri, izdajnici i kukavice, da sudite o nekome ko je makar imao hrabrosti da ide u odbranu ove zemlje?

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Kako to lupetas da su svi pobegli?
    Jel vama tamo u centralnoj vrane popiju mozak ili sta?

Učlanjen
    13.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ne verujem ja ni radikalima, a ovim na vlasti jos manje. Kad budem video svojim ocima, onda cu da verujem, ovi do sada su svi pali na ispitu pa ajde da vidimo i radikale nista nas ne kosta (uff ala ce da nas zayebu ako nas ne prime u NATO, ili nas prime u EU 2018 a i ovako nisu mislili pre 2016 - mislim stvarno aj' nemoj da se palite).

Milosevic je mozda syebao Srbiju (tj. ideju o "velikoj Srbiji"), a ovi sto su dosli posle Slobe su syebali srpski narod/naciju, pa danas srbi ne mogu jedni druge ocima da gledaju, a i ovaj forum je ogledalo toga.

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio ХЕРЦ
    . Kad budem video svojim ocima, onda cu da verujem, ovi do sada su svi pali na ispitu pa ajde da vidimo i radikale nista nas ne kosta .
    Nisi ih video od '97-2000?
    I misliš da nas ništa ne košta?

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

A gde ste bile vi demokrate kad je Srbija napadnuta 99te ili kad su padale srpske Krajine? Bili ste u inostranstvu, pobegli od vojne obaveze, ili ste se krili ko jajare u nekom podrumu da vas slucajno ne nadje vojna policija.
    ?
    ja bio u centru beograda,nikad nisam ni otisao do sklonista,a moj matori isao da sluzi kao topovsko meso po kosovu dok je debeli vojvoda jeo gov*na po trgovima...

Učlanjen
    13.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

To je bilo Slobino vreme i vlast, tako da "koaliciju" Radikala ne racunam u izvrsnu vlast, pogotovu kad je to bilo vreme odbrane zemlje od okupatora. U to vreme svi su bili srbi i svi su bili za Srbiju, a nisu se delili po strankama - kao sto sam rekao, Sloba je slabo odigrao karte 90tih i unistio ideju od "velikoj Srbiji", ali ovi posle Slobe su unistili srpsku naciju i doveli do trenutacnog stanja kad su srbi vise podeljeni nego ikad i gde im je stranacka pripadnost ispred nacionalne.

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio ХЕРЦ
    To je bilo Slobino vreme i vlast, tako da "koaliciju" Radikala ne racunam u izvrsnu vlast, pogotovu kad je to bilo vreme odbrane zemlje od okupatora. U to vreme svi su bili srbi i svi su bili za Srbiju, a nisu se delili po strankama - kao sto sam rekao, Sloba je slabo odigrao karte 90tih i unistio ideju od "velikoj Srbiji", ali ovi posle Slobe su unistili srpsku naciju i doveli do trenutacnog stanja kad su srbi vise podeljeni nego ikad i gde im je stranacka pripadnost ispred nacionalne.
    pa i tada, a i od tada do danas su sve vlade koalicione, zašto tu parviš razliku?
    Šta više Radikali su sami delili vlast sa Miloševićem i JUL-om.

Slične teme

1. Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 20.12.2011., 10:57
  2. Transport NATO trupa kroz Srbiju
    Autor gost 8170 u forumu Politika
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 31.12.2006., 17:47
  3. Koliko Srbiju kosta ulazak u EU/NATO ?!
    Autor ХЕРЦ u forumu Politika
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 03.05.2006., 19:29
  4. Halo ljudi NATO trupe kroz Srbiju
    Autor misa_01 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.07.2005., 15:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku