LDP-u je u interesu da SRS dodje na vlast

filatelista:
To onda nije ništa, nego radikalska metodologija. Što narodu lošije, to meni više glasova. Izem ti ja tu računicu. Treba da nam svaki dan bude bolje, a ne da se grabe glasovi na propadanju i neimaštini.
prosperirace te sa vojom i dachicem u vladi
koji ce biti manje zlo od radikala :roll:

srbija ce imati normalnu vladu kad radikali padnu ispod 10%
a to moze da se desi samo s njihovim dolaskom na vlast!

vec sam ovo lepo obrazlozio pre par meseci u temi
"Pobeda radikala-spas za Srbiju?!"
 
crow:
prosperirace te sa vojom i dachicem u vladi
koji ce biti manje zlo od radikala :roll:

srbija ce imati normalnu vladu kad radikali padnu ispod 10%
a to moze da se desi samo s njihovim dolaskom na vlast!

vec sam ovo lepo obrazlozio pre par meseci u temi
"Pobeda radikala-spas za Srbiju?!"
Ma nije poenta da se poboljšava rejting na grbači naroda. Nema te popularnosti koja vredi povratak 10 godina natrag sa jednim mandatom radikala. Nemam ja toliko života da se na taj način borim da radikali padnu ispod 10%
Neka se demorate malo potrude, dupliraju investicije i povećaju zaposlenost,onda nema demagogije i radikali padaju, a ne na taj način da ih pustiš da vladaju.
 
BG5:
Čedomiru Jovavanovicu je u interesu dolazak radikala na vlast kako bi se radikalizovao anti-radikalsko glasačko telo a zatim ga gurnulo u ruke LDP-u
nije sad cu da ti objasnim sta cu LDP-u najvise odgovaralo.
Da udje u parlament i da bude opozicija i da vladu cine DS DSS G17+ jer ce im to neminovno doneti mnogo razocaranih glasaca DS i G17+.
U takvim okolnostima sigurno LDP 2011 ide na rejting izmadju 10-15%
 
_Milanche_:
nije sad cu da ti objasnim sta cu LDP-u najvise odgovaralo.
Da udje u parlament i da bude opozicija i da vladu cine DS DSS G17+ jer ce im to neminovno doneti mnogo razocaranih glasaca DS i G17+.
U takvim okolnostima sigurno LDP 2011 ide na rejting izmadju 10-15%
Takvom strategijom Cedomir Jovanovic nikada nece postati premijer.Zato je LDP-u u interesu da radikali dodju na vlast.

"Sto gore to bolje" to je geslo LDP-a
 
filatelista:
Ma nije poenta da se poboljšava rejting na grbači naroda. Nema te popularnosti koja vredi povratak 10 godina natrag sa jednim mandatom radikala. Nemam ja toliko života da se na taj način borim da radikali padnu ispod 10%
Neka se demorate malo potrude, dupliraju investicije i povećaju zaposlenost,onda nema demagogije i radikali padaju, a ne na taj način da ih pustiš da vladaju.
pa kako demokrate da dodju na vlast?
ja bi to najvishe zeleo...

al shanse nema

ima onaj ********* voja 15%... :(
i radikali 40%

to je 55%

prosta matematika.

a josh ako ivica udje, to je josh 5%...
 
BG5:
Takvom strategijom Cedomir Jovanovic nikada nece postati premijer.Zato je LDP-u u interesu da radikali dodju na vlast.

"Sto gore to bolje" to je geslo LDP-a
to je sad daleka prica ko ce biti primer ja ti kazem a ti zapamti da ako vladu budu cinili DS DSS i G17+ kako god da to budu radili a radice verovatno slicno kao danas veliki broj glasaca tih partija nece glasati za njih na narednim izborima.Jedan deo njih ce nemonovno glasati za LDP sledeci put jer im kao druga alterantia ostaje SRS.
O tome se radi.
U sledecu vladu 2011. ce nemonovno morati da udju ili LDP ili SRS
 
Silent Bob:
Postoji jos jedna alternativa, a to je da ne glasaju. Mislim, zasto se neko ne zapita zasto toliko ogroman broj ljudi jednostavno ne glasa???
ma neki nece glasati ali ce jedan dobar deo glasati za LDP ne iz nekog razloga sto ce satrati da LDP ima da ponudi ne znam sta nego sto iz revolta sto iz toga sto ce video kao neku "alternativnu".
To je vise nego logicno.
Sta mislite da bi DS danas bio ovako jak da nije ostao vann vlade prethodne 3 godine?
 
_Milanche_:
to je sad daleka prica ko ce biti primer ja ti kazem a ti zapamti da ako vladu budu cinili DS DSS i G17+ kako god da to budu radili a radice verovatno slicno kao danas veliki broj glasaca tih partija nece glasati za njih na narednim izborima.Jedan deo njih ce nemonovno glasati za LDP sledeci put jer im kao druga alterantia ostaje SRS.
O tome se radi.
U sledecu vladu 2011. ce nemonovno morati da udju ili LDP ili SRS
Ako LDP ikada u buducnosti udje u vladu LDP nece imati glavnu ulogu u toj vladi vec ce biti samo privezak u vladi
 
retoriju

Ваљда реторику?
А у ,скроз си се одао.
Дс треба да промени вд.преседника и да изабере неког који је више самосталан и независтан од свега и сваког .... а и неког ко није на црти.
Лдп ће бити ок опозиција СРС тако добра да ихз нико никада неће скинути са власти бар 10 година?!
 
BG5:
Ako LDP ikada u buducnosti udje u vladu LDP nece imati glavnu ulogu u toj vladi vec ce biti samo privezak u vladi
To je sad veliko pitanju na koje je tesko dati odgovor.
Znas stranka moze da ima i mali procenat glasova ali da ostale stranke iako su vece moraju od nje da zavise pa tom svojom pozicijom moze da bude vazan igrac.Sve to zavisi od celokupnih politickih prilika tako da mislim da to nije tema o kojoj bi trebalo raspravljati.
 
filatelista:
To onda nije ništa, nego radikalska metodologija. Što narodu lošije, to meni više glasova. Izem ti ja tu računicu. Treba da nam svaki dan bude bolje, a ne da se grabe glasovi na propadanju i neimaštini.
i ja lichno mislim da srbija zasluzuje jos jedno par godina radikalske tiranske vladavine...ovde gotovo polovina stanovnishtva prosto zudi za propascu,nesrecom i bedom..a radikali im to jedino i mogu priushtiti..
 
A jel razmišlja neko da na ovim izborima daju sve od sebe, naprave demokratsku vladu, reše sve zaostale probleme i krenu sa investicijama i da se za 4 godine recimo svede nezaposlenost na nekih prihvatljivih 15-18%, Srbiju dovedu do zemlje kandidata za ulazak u EU, otpočnu pregovore i izbiju radikalima sve argumente.
Kakva crna 2011 i dolazak radikala.
Hajmo malo da radimo, a manje da kalkulišemo.
 

Back
Top