vandredan djak
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: vandredan djak

ma jel bitno
    Guest

Podrazumevano vandredan djak

Kkao da na polugodistu postanem vandredan djak u nekoj gimnaziji? AJDE POMOZITE PLIZIM VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ma jel bitno
    Guest

Podrazumevano

Ljudi pomozite malo! ovo je stvarno hitno!

xx
    Guest

Podrazumevano

Ako si vec ucenik neke skole jedino resenje je da mapises molbu nastavnickom vecu za prelazak na vanredno skolovanje. Naravno moras da navedes razlog ( smisli nesto dobro ) i molbu moraju da predaju roditelji. ako nisi ni u jednoj skoli onda tek u junu.

Početnik
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A da li mogu da predjem u neku drugu skolu na polugodistu? Mislim da li neko zna kako uopste funkcionise to vandredno ... Jel idem u skolu ili...
    Pomozite! Hvala xx na pomoci!

xx
    Guest

Podrazumevano

Mozes da predjes u drugu skolu ako u toj skoli ima vanrednog skolovanja ali je mnogo jednostavnije i bolje za tebe da budes vanredan djak u svojoj skoli. Kada si vanredan djak ne ides u skolu vec samo dolazis na konsultacije i na polaganje ispita. Placas skolarinu i polaganje ispita. Malo je teze jer polazes gradivo cele godine a kad si redovan djak odgovaras deo po deo gradiva. Mislim da ti je mnogo bolje da zavrsis ovu godinu kao redovan djak pa da se u junu upises kako vanredan. Glupo je da ti propadne ovo sto si do sada zavrsio.

Ма јел битно
    Guest

Podrazumevano

Знам, али ја сам био много болестан и рекли су ми да морам да пређем као вандредан. А јамислим да нема шансе да прођем ову годину као вандредан.
    Хвала ти пуно.
    П.С: А да ли морам да идем на нека предаванја?

xx
    Guest

Podrazumevano

Ne ides na predavanja, samo dolazis na polaganje ispita. Sigurno ce ti odobriti prelazak na vanredno ako je zbog zdravstvenih razloga.

xx
    Guest

Podrazumevano

Ne mogu da te nateraju da predjes na vanredno skolovanje, jedino mogu da te posalju na razredni ispit ako nisi bio na vise od trecine od ukupnog broja casova. Ali i tada ne moras na vanredno jer po zakonu ides na vanredno ako si neocenjen iz tog predmeta i nisi bio na trecini od ukupnog broja casova. Znaci akoneces na vanredno na moras, samo se potrudi da dobijes ocene iz sto vise predmeta, a iz onih iz kojih ostanes ne ocenjen ides na razredni ispit, sto je bolje nego da polazes vanredno sve predmete. Koja si godina i koja skola ?

Guest

Podrazumevano

Pa, moracu da predjem na vandredno, jer sam bio bolestan jako dugo. Idem u gimnaziju, a u koju nije ni bitno.
    Jos samo jedno pitanje:
    DA li mogu da polazem kada ja to zelim ili postoji tacno odredjeno vreme: npr. dva meseca...
    Puno hvala svima koji odgovaraju na ovu temu, a posebno xx-u. :wink:

Slične teme

1. Zasto (ni)ste bili dobar djak?
    Autor ariela u forumu Muškarci
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 30.12.2008., 23:49
  2. Ja u shkolu idem, i dobar sam djak...... :-p
    Autor Tusenfryd u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 27.01.2004., 15:18

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu