Devojka koja mi je unistila VEZU!!!

  • Začetnik teme Mala slatka
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

Mala slatka

Gost
Sad sam videla devojku zbog koje me je decko ostavio!!!Poludela sam jer sam uvidela da nisam gora od nje,i nije mi jasno sta vidi na njoj a nema na meni!Tako sam tuzna!!!Htela sam opet da mu pisem poruke i govorim mu da je jadan,ali sam od toga odustala jer zvuci kretenski...Sta da sad radim?Ja njega jos uvek tako puno volim...A poludecu verujte mi!Pomazite!
 
Kao prvo ne volis ga nego se palis na njega..
Kao drugo.. to sto ona izgleda mozda losije od tebe nema nikakve je*ene veze sto je on nju izabrao, jer zapamtite vise je*em mu majku da nije sve u izgledu nego u osobinama, licnosti, tj u samim nama..
Ona se njemu sigurno svidela kao osoba, kapiraju se, bolje pasu jedno za drugo i hvala bogu da je onda sa njom.. Sta trebao je da bude sa tobom samo zato sto ti izgledas bolje od nje??
Ama daj vise nesto ukapirajte, citate toliko je*enih tema o ljubavi i sra*a i nista vam ne ulazi u te glave.. Znate vi nesto drugo sem da se samosazaljevate i otvarate tako je*eno glupe teme??
 
SisaDaPimp:
Kao prvo ne volis ga nego se palis na njega..
Kao drugo.. to sto ona izgleda mozda losije od tebe nema nikakve je*ene veze sto je on nju izabrao, jer zapamtite vise je*em mu majku da nije sve u izgledu nego u osobinama, licnosti, tj u samim nama..
Ona se njemu sigurno svidela kao osoba, kapiraju se, bolje pasu jedno za drugo i hvala bogu da je onda sa njom.. Sta trebao je da bude sa tobom samo zato sto ti izgledas bolje od nje??
Ama daj vise nesto ukapirajte, citate toliko je*enih tema o ljubavi i sra*a i nista vam ne ulazi u te glave.. Znate vi nesto drugo sem da se samosazaljevate i otvarate tako je*eno glupe teme??


finaly, voice of the people come to us.......

konacno neko da im odgovori kako treba posto mene bas i ne sljive kad im napisem kilometarsku poruku
 
lepo receno nije ti ona unistila vezu nego si sama i sto se tako vezes za jdnu osobu kad ih ima milion ja stvarno ne razumem ni jednu curu sta ako si dobila korpu mislis kraj e pa nije treba da zivis dalje sta te pece pi*ka za njega nije vredan toga idi dalje i ne obrtacaj paznju na takve stvari POZ svima
 
e pa znate sta malo niste u redu...normalno je da je tuzna kad je decko sutne...cak i nije napravila od toga neku veliku patetiku, a vi odma ko da je rekla da ce da se ubije i da je on ljubav njenog zivota... a sem toga, Siso, otkud ti znas dal se ona pali il ga stvarno voli? ko si ti da sudis o stvarima koje o kojima nista ne znas...
 
kolko ja razumem nije ga videla samo onako, nego su bili zajedno...zar ne?a sem toga, kako je glupo kad neko nekom kaze sta ti znas sta je ljubav...mozda i ne znam al otkud ti znas da ja ne znam...a cak i da ne znam mogu da pricam sta mislim o njoj isto kolko i ti zar ne?
 
Hahahah.. eeeeee dete moje.. Jos ima ti mnooooooogo da ucis pa ces za koju godinu reci, e bio je onaj Sisa debilkus prostakus idiotus u pravu..
Nego ti lepo prestani sebe da sazaljevas, pa pogledaj malo oko sebe, i ja sam bio sa ribom 9meseci pa me sutnula pa sta?? i bio sam prevaren i sta?? Treba se ubijem.. Sad sam sa drugom i lepo mi.
Daj deco vishe shvatite majke mu ga... i mojne da ser*ete u prazno..
A ko ovde ima koliko kulture pokazala si sama ;)
 
Da li je u redu jos vise pokopavati nekoga ko se javi sa problemom? Svako ima svoje vidjenje tog problema i njegovo resenje, ali najmanje sto neko moze da ucini jeste da ne vredja tu osobu. Nije devojka kriva sto se javila za savet. Mogla je da cuti i da trpi i da je to pece. Jednostavno je osetila da ce joj biti bolje ako se "otvori". Kad ono, docekali ste je "na noz".
- Voleo bih da svi upamte jednu vrlo vaznu stvar: kada se covek nalazi u krizi, najbitnija mu je podrska okoline (u ovom slucaju, svih onih koji imaju nesto da kazu, ako imaju sta da kazu). Ne javlja se neko tek tako da bi se "hvalio" kako mu je super sto mu je veza propala. Ako mozete, pomozite devojci (ili mladicu) svojim savetom, ali je nemojte pokopavati i vredjati. O tome koliko znacaj ima podrska za prevazilazenje krize, pogledajte u bilo kom udzbeniku iz mentalne higijene.
- Za raspad veze nikako ne mozete optuzivati samo jednu stranu, jer ne znate nista o onoj drugoj. Ali, jedno je sigurno: s obzirom da je devojka posla od toga da je ta druga nista manje lepa nego ona, to pokazuje da i ona (a verovatno i njen bivsi) polaze od pogresne pretpostavke o ljubavi - a to je da lepota i fizicki izgled znace sve. Tu je upravo i greska. Svako moze da se "montira", ali kada progovori... e, to je to. Seti se, sve ono sto nam naturaju preko tv-a: frizura, sminka, garderoba, zahvati plasticnih hirurga, mesta koja su u trendu i sl., sve je to kratkotrajno i za jednu sezonu. Hoces li se ti menjati svake sezone?
- Ljudi ostaju u dugim vezama jer se medjusobo razumeju, (ne)vole iste (ili slicne) stvari, veruju u iste stvari itd... Ne moze neko sa nekim da bude u braku samo zato sto taj neko dobro izgleda (mada ukoliko oboje nemaju mozga i to je dobitna kombinacija, samo sumnjam da bi ti se svideo takav zivot).
- Dakle, pokusaj da se uzdignes iznad tog shvatanja da je neko "dobra riba" ili "dobar frajer" jer samo tako izgleda. Ta kombinacija vazi samo ako hoces nekoga da odvuces u krevet i da ga vec sutra zaboravis a pred drugaricama kazes kako si ga imala. I sta onda? Opet si sama. A ako je i on sa njom samo zbog dobrog izgleda, ne brini, vrlo brzo ce se razici.
- Dakle, preboleces ga, a kada ljubav pocnes da tretiras drugacije i stvari ce krenuti na bolje. Samo pazi da tvoj sledeci izbor ne bude baziran na tome kako je neko "super frajer, ima jaku masinu i ide na fancy mesta". Omanuces, garantujem.

Pozdrav.
 
Znate ne smeta meni da me vredjate ni najmanje!
Ali ja nisam dosla zbog toga.Nisam dosla ni da me sazaljevate,vec jednostavno,da...ako imate neki savet da mi na to ukazete!Ni neljutim se na Sisu,jer znam da svako ima svoje misljenje o tome,ali covece ni ja nisam kreten pa da sam ovde dosla da trpim vase ispade...
Sto se tice toga...nisam htela da kazem da je bitan spoljasnji izgled,jer je on meni(inace ta devojka je vise puta bila sa njim a mi smo stalno raskidali i mirili se)rekao,kada je raskinuo sa njom(a mi se pomirili-sta ces glupa sam)da je ona seljanka,kako u zivotu vise ne zeli da je vidi,kako nema razloga da bude sa takvom pacenicom,kako...izvredjao ju je,a sada mi nije jasno,cemu sve to?I zasto ja jednostavno(posle tri meseca od kada smo raskinuli)jos uvek nemogu da se zaljubim u nekog drugog lika,i zasto uvek on mora da bude na prvom mestu?I uvek se tako lako iznerviram kad ga vidim a nemogu da se javim,i kao da nista nije bilo!POJMA NEMAM,sta da radim!
 
Keeper:
Mala slatka:

hehehehe. koje pitanje :lol: .....
nego, ovaj, slatka mala, nemoj da se ljutish i unezverish zbog Sise, niti zbog Sashe sto ga podrzava, jer ipak Sisa ti je rekao sustinu, tj. ono sto treba da znas. a sad, to shto on ne zna da ti kaze onako kako bi tebi prijalo da chujesh, to je vec druga stvar i zbog toga dolazi do nesporazuma ...

Hm... Stvarno ne znam sta zelis da ti kazem... I am... Someone... :D
Sisa je malo grub... Ali nemoj da zaboravis sto da se on najvise trudio da ti odgovori na temu... I stvarno nisi bila u pravu kad si ga vredjala...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top