POMOC

Snimis kako te maltretira i pustis ocu!
Ako on predje preko toga,ti,lepo,promenis adresu ili ako nisi to u mogucnosti,izracionalises,pretrpis ih jos neko vreme,a za to isto vreme radis na svojoj nezavisnosti.

P.S-sve ovo pod uslovom da je maceha negativac!
 
maltretira i oca!!pokusao sam sitna poprckivanja tipa:ispustanje neartikulisanih glasova oralnim putem za vreme rucka,ispustanja neodoljivog uzdaha iz rektalne zone prilikom citanja dnevne stampe u bliskom prisustvu,do iskopavanja gline i pravljenja kuglica prilikom kratkih razgovora sa istom.primetio sam takodje da pije sok od jabuke te se nalazim u moralnoj dilemi da li da zloupotrebim isti?!imate li neke sugestije??na kraju krajeva a sto da ne :wink:
 
Prvo punoletan si n sto znaci da ne moras da trpis nicije maltretitiranje!Drugo i tvoj otac ima dovoljno godina da sam uvidi da li ga ona maltretira ili ne! Porazgovaraj sa njim ,pa ako te podrzava i veruje ti znace sta da uradi ako ne kao sto je rekla Sevilja ti lepo promenis adresu ,naravno pre svega zapitaj se da li je ona negativac ili ti samo smeta to sto ti je maceha pa ti i njene i vrline i mane cine se negativnim .

p.s . Razmisli dobro pre nego sto bilo sta uradis.A niko nije vredan da upropastis se bi zivot!
 
rekni joj daj snežana lepšija odnje.to će je psički slomiti
il se udruži s patuljkima mišovima i šumskim životinjicama.one uvek oće d pomognu protivu zle maćehe
a nije ti loše ni ovo sas sokom ot jabuke.daj joj otrovnu jabuku
ima da spava doklen nedođe princ
il moš d je pošilješ ušumu s lovcom nek joj izvadi srce.
ma ima milijon primeraka kako joj doskočiti.
čitaj malo prelistaj literaturu.namoj dat mi dajemo sve sažvakano na tacnu
 
gurbet:
rekni joj daj snežana lepšija odnje.to će je psički slomiti
il se udruži s patuljkima mišovima i šumskim životinjicama.one uvek oće d pomognu protivu zle maćehe
a nije ti loše ni ovo sas sokom ot jabuke.daj joj otrovnu jabuku
ima da spava doklen nedođe princ
il moš d je pošilješ ušumu s lovcom nek joj izvadi srce.
ma ima milijon primeraka kako joj doskočiti.
čitaj malo prelistaj literaturu.namoj dat mi dajemo sve sažvakano na tacnu
DIVAN SAVJET,SAMO NAPRIJED.
 
SlonceIsBack:
maltretira i oca!!pokusao sam sitna poprckivanja tipa:ispustanje neartikulisanih glasova oralnim putem za vreme rucka,ispustanja neodoljivog uzdaha iz rektalne zone prilikom citanja dnevne stampe u bliskom prisustvu,do iskopavanja gline i pravljenja kuglica prilikom kratkih razgovora sa istom.primetio sam takodje da pije sok od jabuke te se nalazim u moralnoj dilemi da li da zloupotrebim isti?!imate li neke sugestije??na kraju krajeva a sto da ne :wink:

kako da ne,popišaj joj se u čašu! ili još bolje-navedi je da pije iz flaše sa onom cuclicom,da ne bi osetila smrad!
zatim,uhvati gučtera ili neku neotrovnu zmiju i stavi je u njen krevet......
a možeš i da je slikaš golu i te slike objaviš na netu i okačiš po komšiluku....
takođe,možeš i da joj se posereš u nekom ćošku sobe u kojoj najviše boravi.....
radi sve što ona mrzi......

ovo je ako ti je ta maćeha baš baš grozna,pa hoćeš da joj urnišeš život....ali,pazi! ako planiraš da uradiš nešto od gore navedenog,moraš da paziš da uopšte nisi zavistan od nje(npr-da ti ona ne kuva,ne plaća neke troškove,ne čistiza tobom....),kao i da joj daš do znanja da tvoj otac nije ništa kriv.... :?


ako želiš da čuješ još neka rešenja iz knjige "kako sjebati (psihički uništiti) maćehu" by Kexy_90 zvane Dama Bolesni Um,samo mi se javi na pp.... :lol: :lol: :lol:
 
Ti lepo sacekaj da ona ode negde,onako lepo i ljubazno je pitaj kada ce odprilike da se vrati,i odskrini malo ulazna vrata gore postavi veeeeliki kamen i kada dodje kuci i krene da udje i otvori vrata samo vikni:ZBOGOM........
Ili se prerusi u duha i preplasi je u ponoc mozda dozivi srcani udar.
 
Pa machija ti nikaki rod nije,tako da sta god da joj ucinis donece ti trenutno zadovoljstvo ali psihicka eliminacija tipa komad namestaja,koji je u kuci dok se ne izbaci u kantu za djubre,a zavrsi buvljak deset dinara parce.
 

Back
Top