Маја Гојковић на скупу СРС у Новом Саду

Радикали знају како да се приближе обичном Србину, а са друге стране демократе трабуњају о "евроатланским интеграцијама", а радикали причају о пензијама, платама, запошљавању.

Евроатланске интеграције се не једу...
Људи су гладни и гласаће за оне који им обећају посао а не нове проблеме које доносе те интеграције...

Укратко, радикали нуде посао и борбу против криминала
демократе нуде европске стандарде, демократију, интеграције.

оно прво може да се разуме од стране обичног човека, оно друго не разуме нико...
 
Маја Гојковић је првокласан политичар. Доказ да је поштују и нерадикали је што је победила у Новом Саду. И мислим да тамо није никога разочарала. Е, сад, можда је неком жао што није заједно с Весном Пешић, пришла Чеди и њиховој онанији на српској сцени.
a084.gif
 
_Milanche_:
a kako ce radikali da stvore te poslove koje nude?

А како ће демократе да нас уведу у Европу?

Мислим да ће пре радикали да запосле људе него што ће Србија у Европу.
И сада добитно питање:

за кога ће незапослени да гласају, за запошљавање или евроатланске интеграције?
 
Alekasandar2:
А како ће демократе да нас уведу у Европу?

Мислим да ће пре радикали да запосле људе него што ће Србија у Европу.
И сада добитно питање:

за кога ће незапослени да гласају, за запошљавање или евроатланске интеграције?
prvo odgovori na pitanje pa ces dobiti odgovore na svoja.
 
Alekasandar2:
за кога ће незапослени да гласају, за запошљавање или евроатланске интеграције?
Nece biti zaposljavanja bez evroatlanskih integracija jer zaposljavanja nece biti bez velikih investicija koje nece doci u nestabilnu Srbiju to je sustina price.
Te dve stvari su povezane.
 
_Milanche_:
Nece biti zaposljavanja bez evroatlanskih integracija jer zaposljavanja nece biti bez velikih investicija koje nece doci u nestabilnu Srbiju to je sustina price.
Te dve stvari su povezane.

Управо си изгубио изборе. :lol:
магија политике: Никада не причај оно што не мораш, јер мораш после да објашњаваш.

Ти сада причаш о ШББКББ а ја и даље само нудим плату и посао.
Ја сам сада у предности јер не морам да објашњавам.
Ти објашњаваш.
То код људи ствара не поверење.
 
_Milanche_:
kako ce radikali da obezbede nova radna mesta?
Опет губиш.
Само појачаваш моје обаћеање, сада се више не осврћеш ни на сопствено. Уместо да још лепше говориш о свом ти своје време траћиш на моје обећање:)
 
Alekasandar2:
Опет губиш.
Само појачаваш моје обаћеање, сада се више не осврћеш ни на сопствено. Уместо да још лепше говориш о свом ти своје време траћиш на моје обећање:)
Jel vdis o ceme se radi ti kao ni bilo koji drugi radikal a ni samo rukovodstvo stranke nema pojma kako bi neke stvari uradili.
Jednostavno ne mozes da odgovoris jer ne znas sta da kazes.
 
_Milanche_:
Jel vdis o ceme se radi ti kao ni bilo koji drugi radikal a ni samo rukovodstvo stranke nema pojma kako bi neke stvari uradili.
Jednostavno ne mozes da odgovoris jer ne znas sta da kazes.
Сада сам себе сахрањујеш,
Ти, који си напао моје обећање, ниси успео да објасниш себе, сада користиш говор мржње и ниподиштавања!

Док ја и даље причам о послу и плати, ти уводиш говор мржње:)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Alekasandar2:
Сада сам себе сахрањујеш,
Ти, који си напао моје обећање, ниси успео да објасниш себе, сада користиш говор мржње и ниподиштавања!

Док ја и даље причам о послу и плати, ти уводиш говор мржње:)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
u pravu si ;)
 

Back
Top