Zastoooo?

maja88

Početnik
Poruka
33
Primetila sam da tipovi sa kojima se ljubim tokom ljubljenja menjaju temperaturu svoga tela. Zasto se muskarci TOLIKO zagrevaju (citaj: budu skroz mokri :) ) tokom grljenja i mazenja??? Da li se toliko "napale" pa se od toga tako znoje ili...u cemu je fazon?
Ne smeta mi, samo me zanima :D

Hvala!
 
Pa sad... ti si pitala sto se TOLIKO zagrevaju, da budu mokri na kraju.
Mislim od svakog fizickog rada ces se zagrejati, manje ili vise, zavisi koliko je naporan rad.
E ja se sad pitam na kakvo si ti to ljubljenje mislila... jer nije isto, vatati se po krevetu sat, dva i ljubkati se na ulici dok cekate bas npr.
 
nauchnici sa univerziteta za napredna antropoloshka istrazhivanja Dr. Pid Stu iz masachusetsa...dokazali su na 1000 mushkih ispitanika da prilikom stimulacije usana ili jezika znojne zhlezde ubrzavaju rad do 300 puta...teoretski ako bi se mushkarci ljubili dovoljno dugo doshlo bi do dehidratacije...
 
Ok, nije da od uzbudjenja ne mozes da se zagrejes, ali bash do znojenja... :roll:
Uzmi u obzir da je on taj koji tebe nosa, prevrce, okrece, namesta, drzi u rukama itd... a ti se naravno lutkica samo okachis o vrat i stisnesh ga nogicama u struku. Probaj ti nekog konja od 80 kila da cimas, pa ces se i ti oznojiti za minut dva sigurno.
 
Mozda im je neprijatno pa se znoje od nervoze.



santaqb4.gif
 
...nešto je ovde nedorečeno...jesi li ih ispipala svuda pažljivo?
...koji se to deo tela znoji?...i da li je znoj beličast?
...možda neko treba da ti objasni da to ustvari nije znoj...

uh...umem i ja da budem veštica
 
SumiTara:
...nešto je ovde nedorečeno...jesi li ih ispipala svuda pažljivo?
...koji se to deo tela znoji?...i da li je znoj beličast?
...možda neko treba da ti objasni da to ustvari nije znoj...

uh...umem i ja da budem veštica

...sram te bilo vestice... :D :D :D
 
Pa valjda je normalno ako mu vec prijas da cirkulacija bude ubrzana, a samim tim i temperatura tela se "dize"...a onda se i preznojava ako mu je dovoljno visoka,he,he,..al sam ovo srocila......ako je hladan sigurno se nece preznojavati :twisted:
 
d:
... al sam ovo srocila......ako je hladan sigurno se nece preznojavati :twisted:
Odmah sam je zavoleo, zbog njene bojažljive, uvređene i neizmerne gordosti. Njena glrupbost me je dovodila do pomame. Ona je cinički ismevala svoju, sopšstvenu nespretnu pojavu, ali je bila itekako svesna kakva su gruba lica imali oni drugi.

U našem smuškarcu, izrazi lica su nekako naročito postajali glupi i menjali se. Koliko je divnih ženskih lica dolazilo tu. A posle nekog vremena, odvratno ih je bilo i pogledati.
 
ti uzmi aparat za gasenje pozara pa pshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...a posle kad budes videla toliko belog an jednom mestu...auuuuuu...onda ces se ispreznajati za medalju
 
Pazi ako ljubi , a letnja majičica i malecne bodu , a butinice sevaju, ja tu definitivno ne vidim samo poljubac i dajem sebi bar 10 stepeni fore......bolje da uši zuje nego da j.... bruje.....
 
"Primetila sam da tipovi sa kojima se ljubim tokom ljubljenja menjaju temperaturu..." maja88...
zovite me staromodnim, ali... mislim... ma bolje da ne pricam... zato sto je svet pun prelepih stvari... krila leptira... magicnih cvetova... lepih mreza... lepih dana... joj... kako volim tu pesmu... ima tako... lepih noci... jel pamtite vi neku najkracu noc? ja pamtim najduzu... stvarno... mozda zato sto ne bi' voleo da je zapamtim... a nemam pojma... kao da je i bitno...
 

Back
Top