Kada ste zadnji put plakali???

Ma pre 5 dana,nonsalantno mi neko usao u kucu i ukrao mobilni,nije meni zbog telefona,nego sto mi se setka tu ko hoce,a stalno zakljucavam,eto tad samo zaboravila,racunam nova godina je i tako to,al eto.posle sam se oraspolozila na doceku,je.bes mobilni i provalnike,udri brigu na veselje!
 
danas,oko 5-6.ne znam tacno zasto,dosla mi je najbolja drugarica koju inace rijetko vidjam u zadnje vrijeme(studira u drugom gradu),pricali smo i ja nisam planirala da joj se zalim jer je vidim prvi put posle toliko vremene,ali mi se nakupilo toliko nekih sra.. u zadnje vrijeme da sam u sred price samo pocela da placem ko luda,a znate ono kad vas neko tjesi i pita sta vam je a vama onda jos gore,nikako da stanete... :cry: ali moram vam priznati da mi je posle toga bilo mnogo lakse.nista ne pomaze kao zagrljaj bliske osobe.
 
misica:
Pre sat vremena. Opet je realnost srušila iluzije. Ali onda je dobra mama skuvala kafu, ja?u i sla?u, i sve je nekako postalo lakše.

...pocela sam kad' i ti, a jos uvek ne stajem...za mene to nesto nije bilo iluzija, ali...povredjena sam, ponizena...ma...a i meni je mama skuvala kafu, jaku, gorku, ali ni truncicu mi nije lakse...al' bar vidim da nisam sama...
 
... ma imam i ja razloga za plakanje, ali kad odrastes u sredini gde je povreda muskosti plakanje, i gde te od malih nogu nauce da je to stavise sramno, jednostavno se odviknes od toga...

Mada generalno, mogu i ja da zaplacem, uprkos svemu, mada, ne bih da testiram tu svoju osobenost...

Zasto plakati... bolje je smejati se... smejati se nesreci u oci... smejati se tugi... smejati se zivotu... Smeh pobedjuje sve!

'Always look at the bright side of life...'

... mada, vec sam pisao ja o ovome negde...
 
Incognito:
... ma imam i ja razloga za plakanje, ali kad odrastes u sredini gde je povreda muskosti plakanje, i gde te od malih nogu nauce da je to stavise sramno, jednostavno se odviknes od toga...

Mada generalno, mogu i ja da zaplacem, uprkos svemu, mada, ne bih da testiram tu svoju osobenost...

Zasto plakati... bolje je smejati se... smejati se nesreci u oci... smejati se tugi... smejati se zivotu... Smeh pobedjuje sve!

'Always look at the bright side of life...'

... mada, vec sam pisao ja o ovome negde...

...ma...smejala sam se i ja...i bas uvek tvrda bila...a ovo sad.
 

Back
Top