WoW vs GW

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
POshto igram obe igre onda cu retji sledetje:
Mislim da je WoW bolji,zashto?Pa zato shto je WoW jednostavan,ne morash se muchiti pet dana da bi otkrio neke vitalne stvari na svom karakteru,drugo shto je takodje dobro na WoWu je kolko je lakshe natji prijatelja koji bi ti pomogao za neki quest,mislim LFG channel sad LFG program koji su ubacili u zadnjem patchu.Guild Wars je dobar po tome shto ga mozesh igrati kao multyplayer,sa drugima,a ako netjesh mozesh i single player,to jest uz pomotj svojih heroja mozesh da uradish vetjinu questova sam bez pomotji drugih.Na guildwarsu itemi imaju bolju grafiku.Dok na WoW dosta razlichitih itema deli istu grafiku samo drugi statsovi naravno.Onda u guildwarsu mi se ne svidja kako su zakomplikovali oko armora,nemash pojma koji je dobar a koji nije,te plus energija ako ti zivot ispod pedeset posto,pa onda si jachi za dvadeset posto ako ti zivot pun,onda ne razumem one neke spellove,loshe su objasnili shta taj neki spell tachno radi.
U svakom sluchaju
GW= 6/10
WoW=9/10
 
miXed:
I ja mislim da se treba tema zatvoriti,jer ja kolko vidim
u buducnosti ovde ce biti mnogo svadje...
bas tako
eve ja se vec ne slazem sa Master_Chief i ja sam igrao obe igre
ali necu ni da zapocinjem
samo cu reci da se razlikuju i da ih ne treba uporedjivati
nisu na isit princip igre
wow je PvE
a GW je PvP (uglavnom)
 
- Decija Grafika, Mesecna Pretplata, Dug put od mesta do mesta, Pucanje servera, Preveliki Patch-evi, ;P
- Extra Grafika, Nema Pretplate, Kratak put, Nema Pucanja Servera, Jednom godisnje Patch od 15 mb

Pro Evolution Soccer 6 naravno ;P
 
Pa zato se onda stavlja

key.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top