brate minli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kexi_90

Primećen član
Poruka
717
jel neko možda zna gde mogu da nabavim text pesme? ? ? MOLIM VAS pošaljite mi sajt......

ps. nisam pogrešila,namerno sam temu stavila ovde jer verujem da ovu pesmu najviše slušaju teenageri.......
 
Kajče:
jel neko možda zna gde mogu da nabavim text pesme? ? ? MOLIM VAS pošaljite mi sajt......

ps. nisam pogrešila,namerno sam temu stavila ovde jer verujem da ovu pesmu najviše slušaju teenageri.......
Sva sreća pa tinejdžeri i ne slušaju toliko najnoviju Juice-ovu bljuvotinu... a vidiš na internetu možeš naći tekst samo za dve vrste pesama... za izuzetno dobre(ili barem dobrih i priznatih izvodjača)... i izuzetno popularne (ili komercijalne)
A pošto ni Juice ni ta pesma ne spadaju ni u jednu od tih kategorija...
Nećeš naći pesmu :P
Kakooo tužnoooo :twisted:
 
pa koj ce ti q tekst za to sranje od pesme....... :lol: :lol: ....e ``brate minli``kako beshe ``audi tt``....ma koji su to slepci e bash kao shto ajs kazhe e a ovo sam vec pominjao al ko ga jebbe....video sam taj spot,ono ribe,pare,automibili....a Ajs kazhe za te likove``udjesh u trolu i nemash gde da sednesh a u spotu bacash pare ko da su konfete``...... :lol:
 
gucci_novosadjanka:
O boze nedodirljiva zar ne znash da to peva JUICE???????? Nemoj tako da nam se kajsija razocara..................njen idol!!!! :lol: :lol: :lol:

glupačo. nije mi idol.

NEMOJ TI MENI NEŠTO DA PRIČAŠ,TEBI SU IDOLI CECA I SEKA ALEKSIĆ . :evil:
i,da,dragana mirković.
tako,da,debela,nemoj meni nešto da kenjaš.
 
Lucky girl:
evo trazila sam jbga nisam nasla ;)

hvala ti,lucky. niko nema tekst. SVEČANO I JAVNO IZJAVLJUJEM DA MI SE SVIĐA PESMA I BOLI ME ŠTA VI MISLITE O NJOJ! samo sam tražila tekst,nisam od vas tražila da se proseravate itd.



ps. molim moderatora da zatvori temu kad je već otišla u pm.
vidim da niko nije spreman da pomogne :?
 
Kajče:
glupačo. nije mi idol.

NEMOJ TI MENI NEŠTO DA PRIČAŠ,TEBI SU IDOLI CECA I SEKA ALEKSIĆ . :evil:
i,da,dragana mirković.
tako,da,debela,nemoj meni nešto da kenjaš.
А да ти девојко припазиш мало на речник? И да нпр уважиш и туђа мишљења, ма колико она била у супротности са твојим...
 
yebote zhivot uzmi google pa trazhi.
na kraju krajeva, uzmi pesmu i slushaj je.
govori se na srpskom pa mozhesh da razumesh, a ne na azerbejdzhanskom. :|

i na kraju svih krajeva ako ne razumesh, onda nemoj ni da slushash. :P

pogledaj na www.burek.co.yu
tamo treba sve da ima i da mozhe da se nadje, ja sam gledao, al treba da se registrujesh pa nisam mogao ucji. mislim mrzelo me da se registrujem.
 
Kajče:
hvala ti,lucky. niko nema tekst. SVEČANO I JAVNO IZJAVLJUJEM DA MI SE SVIĐA PESMA I BOLI ME ŠTA VI MISLITE O NJOJ! samo sam tražila tekst,nisam od vas tražila da se proseravate itd.



ps. molim moderatora da zatvori temu kad je već otišla u pm.
vidim da niko nije spreman da pomogne :?
Грешиш, грешиш... овде су сви спремни да помогну, али логично је да ти тема оде у пм као што си рекла јер постављаш тему о музици на подфоруму чија тематика није музика :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top