ODBOJKA

anna_85

Zainteresovan član
Poruka
337
Pisite Obozavaoci ODBOJKE!!!! :p :-D ;-) Za koji tim navijate kod nas ili u inostranstvu?Sta mislite ima li sanse da nasa reprezentacija zadrzi isti nivo kao tj da stalno osvaja medalje kao i svih ovih godina,ali sad bez Kviska,Vanje,a mozda i Nikole? :sad: Ko vam je omiljeni igrac??? :lol:
 
Pa posto sam ja iz uzica mislim da je red da navijam za uzicki klub Jedinstvo, naravno zenski odbojkaski klub Jedinstvo. Devojke su stvarno dobre, sada je blaga smena generacije, ima tu nekih gubitaka neke devojke su otisle iz kluba ali dobro...

Definitivno za Jedinstvo navijam... Pozdrav...
 
u domacem prvenstvu navijam za Obilic u muskoj i u zenskoj odvojci,mada,vise u poslednje vreme idemo na zensku nego na musku...
sto se reprezentacije tice ja mislim da cemo mi uvek biti u vrhu zato sto imamo dosta talentovaih igraca i veoma dobrih skola odbojke(prvenstveno mislim na obilic)...

a da sto se inostranstva tice samo franceska picinini... 8-)
 
Mushkarci dogodine pushiona..i tako jedno bar 10-ak godina a posle se mozda pojavi neka nova generacija ,ali veliko mozda...
Mi nemamo zamene za Vujevica i Vanju Grbica.
Samardzic je blago retji katastrofa kao libero,ali nema boljeg(setite se horora svetske lige zvanog:Roljic).
Drugi tehnichar Petko nikad ni za shta nije bio a i vec ima 29 godina.Kad se Nikola povuche i tu cemo biti truba.
Bilo kako bilo,11 godina u svetskom vrhu u sportu u kome smo pre toga nosili peshkire je izuzetan uspeh za ovako malu zemlju.Bilo pa ce se pripovedati....

Zene su druga pricha,ne bi da izbaksuziram ali ako ovako nastave mogu dosta da naprave sledecih godina....mlade su,"gladne",i imaju atmosferu ko ni jedna nasha reprezentativna ekipa trenutno,a i imaju kvalitet da se nose sa bilo kim....ali ipak je to zenska odbojka a nema nepredvidivijeg kolketvinog sporta od toga...
U sushtini zenska odbojka i mushki vaterpolo je jedino shto nam je ostalo....sve drugo je propalo i teshko ce se ikada vratiti da osvaja medalje.
 
Nisam pesimista nego realan..kad su pre svetskog u fudbalu svi nebulozno prichali o nekom nashen prolasku grupe..u stilu"videtje oni!"ja sam stalno govorio da smo mi najgori tim na prvenstvu..i nazalost bio u pravu.
 
Nazalost nasa realnost je takva da mi sada ostajemo bez primaca i tehnicara.To su nase najbolnije tacke!!!Ne znam kada ce se roditi neki NIKOLA,VUJEVIC,VANJA............Nasa IA liga jako je losa!!!Ne vidim nekog extra igraca-primaca,ili tehnicara,to godinama pokusavam vec godinama da uocim,ali toga nema ,mada sam videla nekog malog tehnicara ali on je 90 godiste.............,a primaca jos nijednog!!!!!!!!!!!!!!!
 
Prochitao sam negde da ce onaj"djetic"Nikic igrati za Srbiju...blago nama:lol:
Jedini njegov "kvalitet" je shto je 86.godishte,pa kao...."josh je mlad mozda neshto bude od njega"...
Toliko o primachima:lol:
A shto se tiche nashe lige, kad se pogledaju godishta igracha,van Slobodana Kovacha to je praktichno juniorska liga- od 83.-91. godishta svi igrachi....mozda od toliko mladih neki i ispliva,ali sigurno ne odmah...
 
Sta mislite ko ce sutra pobediti Mladi Radnik ili Partizan?Direktan prenos na RTS 2 u 17.55h
Jako losa igra Vojvodine u Indesit ligi sampiona!!!(((((((((((
 

Back
Top