kad se lozhish na onog ko te uchi...

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
jel vam se to desilo nekad?...u profesorq/a nastavnika/icu tako nekoga...to jeste bash onako filmski najgluplji shablon al kao deshava se...joj ja jesam...ok lozhio sam se "kako bi je posedovao" na vishe njih...al sam se lozhio "kako bi je milovao dok svitje crvena zora" na profesorq filozfije...znate koji lik je zhena...misim zhena mozhda ima 35 nikako preko 40...recimo tad je imala josh manje...i sretnem je u gradu i ona mi se jaaaaviiiii...zamisli jbte a predavala u dve shkole...ok nas nije bilo puno mushkih al svejedno javi mi se to je kao ono wow...a sva je nekako nezavisna...znash one shto uche sve napamet a u sushtini su teshki retardi...takve je manijachila bez rezerve...i sve one shatro ribe doshle na asfalt i haos...bila je bash lik...kasnije sam prestao da se lozhim sretnem je retko al uvek mi se javi...i pre par dana mi drugar kazhe da je bio u nekoj uvrnutoj ekipi i ona bila tu...i choveche dal da se isicmam da se nadjem u toj ekipi a?...el ste se lozhili na tako nekoga?...
 
AntunTun:
jel vam se to desilo nekad?...u profesorq/a nastavnika/icu tako nekoga...to jeste bash onako filmski najgluplji shablon al kao deshava se...joj ja jesam...ok lozhio sam se "kako bi je posedovao" na vishe njih...al sam se lozhio "kako bi je milovao dok svitje crvena zora" na profesorq filozfije...znate koji lik je zhena...misim zhena mozhda ima 35 nikako preko 40...recimo tad je imala josh manje...i sretnem je u gradu i ona mi se jaaaaviiiii...zamisli jbte a predavala u dve shkole...ok nas nije bilo puno mushkih al svejedno javi mi se to je kao ono wow...a sva je nekako nezavisna...znash one shto uche sve napamet a u sushtini su teshki retardi...takve je manijachila bez rezerve...i sve one shatro ribe doshle na asfalt i haos...bila je bash lik...kasnije sam prestao da se lozhim sretnem je retko al uvek mi se javi...i pre par dana mi drugar kazhe da je bio u nekoj uvrnutoj ekipi i ona bila tu...i choveche dal da se isicmam da se nadjem u toj ekipi a?...el ste se lozhili na tako nekoga?...
Aaaaaa, tako si ti, znači, upoznao Lexu ?!? :lol:
 
Uh, ja se vala jesam ložio, i još uvek se ložim... moj problem je, ako se uopšte može nazati problemom, taj što se generalno ložim na starije, pa kad vidim neku profesorku oko 30-te, lepu, ja odlepim... ali, neću da izmišljam događaje i avanture, nikada nisam imao priliku, mada bih rado probao...
 
nisam se bas lozio na nastavnicu geografije ali bila je riba i po.uvek mi se digne kada je vidim...na kraju skole,na kraju osmog razreda,dogovorio sam se nesto sa drugom...ja sam sedeo a nastavnica je stojala ispred mene,bili smo u ucionici...moj drug ju je gurnuo tako da je ona sela meni u krilo.uvatio sam je jednom rukom za picku a drugom za sise...mmm i drzao sam je tako da nije mogla da se pomeri!moj drug je izleteo napolje tako da smo mi ostali sami.......
kada sam je pustio ona se samo okrenula i ja sam ustao da izadjem a ona me je uhvatila za kitu!raskopcala je pantalone i naskocila na mene...to je bio najbolji sex svih vremena...jos uvek je posecujem kada ostanem bez ribe,posto mi nije bas do toga da ga svaki dan drkam ja bi da ga zamocim i ona mi to daje svaki put!
 
...професорка географије...ОШ...сви смо као клинци дркали "на њу"...
...а није да је била нека риба...онако средина 30-их...али ебозовна невероватно. А што је имала груди...:lol:
 

Back
Top