Да ли у Србији треба направити попис становништва?

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Зашто свака власт избегава решавање овог питања?
После свих ратова и миграција становништва јасно је да нам треба попис.
У чему је ту проблем није ваљда да се нема интереса за тим послом?
Моје мишљење је да се то питање гура под тепих скроз свесно,по диктату!
ево и зашто тако мислим:
1.У Србији се више незна ко је ко ни због чега нешто ради (једни као нису обавестени, други незнају знање,трећи као неће да раде свој посао јер су слабо плаћени,четврти су злонамерни а пети раде за паре)
2.Који је интерес да се не направи попис(манипулације изборним листама, манипулације бројем становништва националних мањина, итд..)
3.Колико данас живи Срба у Србији и колико ће нас живети ако оваква ситуација потраје?(Српски народ је углавном избегао из свих бивших република СФРЈ,а из Србије готово нико није отишао од народа из бивше СФРЈ,они су код нас третирани као професионалци,лојални грађани итд....)а Срби су побегли у свет углавном млади.
Бојим се да од нас крију податке о томе ко све живи у Србији и колико је од тога кога
ово о чему говорим није национализам то је питање на које има право да добије одговор сваки грађанин на свету у својој земљи,осим Срба у Србији!
Па довољно је да упалите тв нема никог са презименом на ић,довољно је да уђете у неку банку исто,па Срби су национална мањина у Србији,полутани су ОК,а Срби ....?
А о КиМ и да не говорим,ту се само од 50 и неке населило нез држављанства и боравка питак бога колико ,да не буде тако и са остатком,како рекоше Тарабићи?!
 
_Milanche_:
pravljen je 2001 i ponovo ce 2011.

Добро то је ок у редовним условима,али околности које су довеле до овакве Србије при том ратови миграције мислим да док се не стабилизује ситуација треба буквално годишњи попис.
 
MAXIMUS !:
Добро то је ок у редовним условима,али околности које су довеле до овакве Србије при том ратови миграције мислим да док се не стабилизује ситуација треба буквално годишњи попис.
mnogo to kosta Maximuse a i nije bilo nekih narocitih migracija od 2001.
 
_Milanche_:
mnogo to kosta Maximuse a i nije bilo nekih narocitih migracija od 2001.

Мање од избора, па када је интерес странака онда има новца,
ма нису само миграције разлог, пре устава је јасно требало објавити националну структуру становништва и тиме се руководити приликом донешења истог.
Ево да је тема нека глупа страначка препуцавања онда би то био пар екселанс проблем овако шта нас брига ...
 
Скроз тачно,ускоро ће Срби бити мањина у Србији.
Србијом владају осим већ познатих и завичајни кланови кланови :
Црногорилаца,Босанчероса,Херцеговаца итд и др..
има ли Срба у Србији? А да ми смо само Србијанци а сви смо скупа Срби,
па зато нас и сврби и сврбеће нас још више...има да се чешемо и где нас не сврби..
Србији треба домаћин, а кућни ред имамо,такође нам треба и законе ускладити са њим, да не било следећи пут било измене Устава по следећем принципу :
Србија је држава свих других народа и националности свих грађана осим Срба,
ако се настави овако Срби ће бити у својој отаџбини грађани другог реда.
Па шта значи упис за 1-2.000 динара за сваког црногорилца каже :"Виђи ја сам Србин ка што је река Његош!" Избегли из Босне и Хрватске Срби нису имали то право,а зашто? да нису они мањи Срби од црногорилаца....?
Домаћине......имали ли кога у кући? ДОМАЋИНЕ ....кокошке ти једу са астала!!!!
Ејјјј домаћинеееееееееее!!!! Изгледа да ова кућа нема домаћина ?
Ху-ху-ху...мјау-мјау ја сам домаћим млохава совуљага а ту су моји верни ловокрадица јоца и мали перица спај...
Србији дефинитивно треба попис да се потврде или демантују неке приче...!?
 

Back
Top