hoce li ona ostati sa njim?

red dog

Početnik
Poruka
24
upoznao sam curu i odusevljen sam celom kombinacijom...izgled,pamet,humor...ali..ona ima momka...on me uopste ne odusevljava…
ona je zavrsila fakultet, iz jako fine porodice, jako emotivna,materijalno situirana...
on je bez fakulteta, iz rasturene porodice u kojoj je bilo i nasilja, zavodnik, materijalno situiran …veza puna emocija i strasti… a onda odjednom veza zapada u krizu…on pocinje da se povlaci…ona ga ostavlja…
pati on, pati ona…zajednickom prijatelju on otvara srce i kaze da je ona jedina s kojom je imao sve…ne shvata zasto je ona otisla…
on insistira na pomirenju…dolazi do obnove veze…ali, on je zapostavlja … ona stice utisak da mu nije vise stalo do nje… zbunjena je ali ne reaguje…veza sve vise gubi smisao…ne znam ostale detalje...
moje pitanje vama ….sta mislite, da li je njegovo ponasanje neka taktika… kojoj ce ona podleci i hoce li ta veza opstati? da li je neka imala slicno iskustvo?
ja joj nudim ljubav…ona meni prijateljstvo…nece da pravi sebi jos jedan problem…
 
pa ko zna...ako imas stpljenja i zivaca da cekas da se ona ohladi, pa da bude spremna da ulazi u vezu sa tobom...
ali ako si joj vec ponudio sta si ponudio, a ona kaze "ma jok, mi smo drugari!", onda batali ...
 
ne verujem da ce oni ostati zajedno, samo njoj ce nakon takve veze mozda trebati neko potpuno nov. jos gora je mogucnost da ona iskalkulise da joj vise odgovara sigunost od veze u kojoj se emotivno trosi a da u sustini produzi da razmislja o njemu. bas zato sto je ona po tvom opisu iz takve zlatne sredine (da ne kazem dosadne) neko pun energije i strasti joj daje nove emocije, uzbudjenja, drugaciji pogled na stvari. sad zavisi i kakav si ti, tj sta moze da ocekuje od tebe.
 
ti si upao , ni kriv ni duzan, u jednu komplikovanu situaciju.
cenim da ti se devojka veoma dopala....nacin na koji je opisujes , opisuje i tebe.
predpostavljam da se drzis po strani , cekajuci rasplet. ne zelis da " im " kvaris. posteno ! ali si napravio gesku kad si ponudio svoje rame, svoje razumevanje i sebe samog.
strast je obicno nesto sto brzo sagori ....
ako ne pronadju dovoljno dobar razlog da ostanu zajedno....ona ni tebe nece izabrati....ne zato sto nisi ok, vec zato sto si na neki nacin deo te price .
ovo su predpostavke, jer si dao malo detalja....
kako god...svaka devojka, a posebno pametna i dobra devojka zeli muskarca koji je jednako dobar, cenjen i koga ce sa ponosom predstaviti porodici i drustvu.
dakle- zauzmi drugaciji stav i predstavi se na drugaciji nacin. izdrzi iskusenja junacki i muski...mozda ce boleti mnogo ....
 
Ako je pametna, nece ostati sa njim. Nekako mi sve to zvuci kao da je vec sada povuci potegni, a iz takvih situacija tesko da moze nesto ozbiljno i kvalitetno da se izrodi. Sto se tvoje buducnosti tice, ne znam, zavisi od mnogo faktora...
 
Moj ti je savet da bezis od nje !Ako ti se bas toliko dopada skloni se ood nje dok ona sa njim ne sredi sve "loncice"pa onda ces znati da ides dalje ili ne.On taktizira jer malo koji muskarac voli da je zena uspesnija od njega i ima sredjeniji zivot nije sve u novcu .Tako da pazi se .Moj ti je savet odmakni se u stranu.
 
I ja misli, da nece ostati sa njim, imala sam slicno iskustvo, dojadice joj da se igra igrice sad te vidim sad te ne vidim, anamarija je verovatno upravu u vezi razloga za njegovo taktiziranje, ali ne verujem da je iko uspeo na taj nacin da odrzi vezu, on ima potrebu da joj bude stran i iznad nje onoliko koliko je ona njemu strana i ... Ne mislim da je to uvek tako i nema blage veze sa formalnim obrazovanjem ali ovde bi moglo da bude tako.
Ti nemoj da prenagljujes, trebace joj vremena da postane opet svoja, samim tim sto si joj prijatelj ona te vec voli kao licnost, pusti je da se sredi sama, ni ti ne zelis siguno da budes utesna zamena. Ne pricaj sa njom o njenoj vezi. Kad dodje vreme, ako ti jos budes zeleo to sto zelis, osetices sigurno da li vredi pokusati.
 
Mozda ce ostati sa njim, a mozda i nece. Rascisti sa sobom da li ti je toliko bitno da ostanes u njenoj blizini? Kako bi se osecao, ako oni opet krenu s nekom svadjom, rastanu se i opet vrate jedno drugom? Treba imati nerve od celika da bi cekao nekog ko je u vezi. Ali, ako ti je stvarno stalo do nje, a nije samo zanimljiva jer je trenutno nedostizna, onda budi u njenoj blizini, mozda se na kraju i isplati. Bas sam bila od pomoci :)
 
Naravno da neće ostati sa njim, a sa tobom će biti samo ukoliko budeš jako uporan što će, opet, tebe smoriti, a to nije lep početak.
Takve veze, čini mi se, pre ili kasnije puknu, tim pre ako se vuku godinama.
 

Back
Top