"Ratnicko vece" kfk|Zmaj" 22.12.06 god.u PANCEVU
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: "Ratnicko vece" kfk|Zmaj" 22.12.06 god.u PANCEVU

Zainteresovan član II PANTER II (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Talking "Ratnicko vece" kfk"Zmaj" 23.12.06 god.u PANCEVU

23 decembra

"Ratnicko vece" Kung Fu kluba "Zmaj"
    u Pancevu

Jeste manifestacija manifestacija u kojoj se vrse prezentacije raznih borilackih vestina za javnost(kung fu,aikido,krav maga,judo,karate itd...),siri druzenje medju klubovima i uopsteno siri svest o korisnosti bavljenja borilackim vestinama i uopste sportom.

Ratnicko vece-struktura programa:
    Ratnicko vece je vise od samih prezentacija,ono je i druzenje,zato je i koncipirano tako da postoje muzicke pauze izmedju nastupa raznih grupa.Te pauze obicno traju od 20 minuta do 40 u zavisnosti od broja grupa koje ucestvuju u programu i naravno samog vremenskog trajanja manifestacije.
    Konkretno na ovoj manifestaciji ocekujemo nastup Wing chun kung fu-a iz KFK kluba “Zmaj”,”Poje” grupa iz Zemuna,Ki Aikido klub Dinamo,Krav Maga(izraelska Jiu jica) Beogradska grupa,Yoga iz KFK “Zmaja”,moguci takodje nastupi Kapoera NeboZemlja iz KFK “Zmaja”,Judo iz Panceva,Tae bo iz Zemuna,Progresivni fitnes Beograd i neke druge druge grupe.
    (svi zainteresovani klubovi za izvodjenje demonstracije mogu da me kontaktiraju na email ratnik13@panet.co.yu ,za demonstraciju dajemo do 15 minuta )

Blizi program ce biti poznat tek kada grupe potvrde svoje dolaske,

Vreme pocetka mafestacije je u 19 h,23 decembra hol hemijske skole(ulica brace jovanovica 89).

(klubovi ucesnici mogu doci i ranije oko 18:30 ako zele da pomognu pripremu sale)

Vece traje do 24h (il da kazemo da muzika staje oko 23 50 pa sledi pozdravljanje i sklapanje opreme )

ULAZ JE BESPLATAN (svo finansiranje obezbedili clanovi kung fu kluba Zmaj od svog djeparca) jedino sto trebate poneti je pozitivan duh,eh sad ako ponesete koju litru soka,neko pecivo il grickalice niko vam nece zameriti

Na ovoj veceri demonstracija ALKOHOL I CIGARETE nisu dozvoljene(citaj:BANOVANE)

Bilo bi lepo da ovde napisu utiske ljudi koji su bili na proslim vecerima,kako bi ljudi dobili bolju ideju zasto bi dosli

pozdrav od PANTERA
    Poslednji put ažurirao/la II PANTER II : 20.12.2006. u 16:57

Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: "Ratnicko vece" kfk"Zmaj" 22.12.06 god.u PANCEVU

ocekujemo vas
    Poslednji put ažurirao/la II PANTER II : 20.12.2006. u 16:58

Primećen član
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: "Ratnicko vece" kfk|Zmaj" 22.12.06 god.u PANCEVU

Gledacemo da svratimo.

I jos jedna mala ispravka: Krav Maga nije Izraelska jiu jitsa, KM jeste Izraelska ali nema veze sa jiu jitsuom.
    Krav Maga je svet za sebe!

Pozdrav

Zainteresovan član Brlvrlac (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Pitanje za Pantera:

Posto smo (Aikido federacija Srbije ) dobili poziv za ucesce na ..demonstraciji borilackih vestina u Pancevu, zakazanu za 28.12.2006. ,interesuje me da li ona ima bilo kakve veze sa Vama, i sta mozes da mi kazes o tome ? Pozz!

Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Pa neke veze ima,...i mi ucestvujemo,dakle vi ste taj klub iz zemuna

Prvo mogu reci da je to bilo planirano kao vece borilackih vestina,medjutim to je tek neka mini demonstracija jer smo svi dobili po 6 minuta...a ja kako god uklapao ono minimalno sto zelim da prikazem izadje mi na sest i po minuta

Drugo malo rano krece 18h... mada je lokacija odlicna gradski bioskop(dom kulture)
    to je koliko sam upoznat prvo skupljanje razlicitih vestina u jednu manifestaciju(na nivou gradske organizacije) i to je dobro,to sto su tako drasticno skratili vreme sa 15 na 6 minuta istina ostavlja samo najace tacke u programu...mada ajd nek je to neki pocetak. moze biti lepo.

i da,mi smo stavljeni kao prva tacka a vi kao zadnja,ocete se menjamo u redosledu ?
    e da,jos jedna novost,trebacemo da odemo tamo ranije u 16 i da uradimo generalnu probu hehe neobicno nema sta.

Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Ne brini se toliko , nece ti niko zameriti ako produzis pola minuta, pa nece valjda meriti stopericom?

A raspored?.. sto da menjamo, pa sve ima svoje dobre i lose strane
    pozz

Primećen član
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio Brlvrlac
    Pitanje za Pantera:

Posto smo (Aikido federacija Srbije ) dobili poziv za ucesce na ..demonstraciji borilackih vestina u Pancevu, zakazanu za 28.12.2006. ,interesuje me da li ona ima bilo kakve veze sa Vama, i sta mozes da mi kazes o tome ? Pozz!
    Mene zanima ko organizuje prezentaciju, mozda bi dosla i Krav Maga ekipa, cak mozda i momci sa MMA-a ako je interesantno organizatoru?

Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio ShooterMMA
    Mene zanima ko organizuje prezentaciju, mozda bi dosla i Krav Maga ekipa, cak mozda i momci sa MMA-a ako je interesantno organizatoru?
    koliko znam opstina , Pozz!

Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Nazalost ne ovog puta cak i nama koji ucestvujemo su dali svega 6 minuta,jer sve treba da bude gotovo za 1 sat a oni valjda zele tu i neke govorancije da drze i ne znam,kako to kazu kulturni program...mislim mozda to sve bude jako dobro,ne znam i nemam nista protiv ...

U svakom slucaju organizuje sportski savez opstine pancevo,konkretno sluzba za individualne sportove.

mada sam im predlozio i nindjucu da ubace s obzirom da je to kao vece istocnjackih vestina ali nisu hteli ni to...nekako su prihvatili za aikido,istina ja sam u vidu imao Jeremic Milana al eto on se iz nekog razloga nije odazvao pa je tu drugi klub,na to kazem ko dosao dobrodosao sto raznovrsnije to zanimljivije.

Sa druge strane imam vas u vidu za svoje ratnicko vece i nadamo se da cemo uzeti vecu prostoriju od proslog puta,u najgorem slucaju ista ona od proslog puta.a sto se tice na nivou grada,rado cu vas predloziti(mada mozete i sami da kontaktirate po zelji).

pa ko zna,mozda uskoro to budu i vrlo trazene veceri a mozda krenemo da prezentujemo i u Beogrradu po istom principu,Zemun nas je vec zvao pa smo u nekim razgovorima o tome koliko je to finansijski izvodljivo.

pozdrav

a za AIKIDO,pa da,mozda i nije tako lose biti prvi,uradimo pa mozemo da gledamo ostale
    al ako ocete da menjamo moze hehe
    Poslednji put ažurirao/la II PANTER II : 15.12.2006. u 17:06

Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio II PANTER II
    Sa druge strane imam vas u vidu za svoje ratnicko vece i nadamo se da cemo uzeti vecu prostoriju od proslog puta,u najgorem slucaju ista ona od proslog puta.a sto se tice na nivou grada,rado cu vas predloziti(mada mozete i sami da kontaktirate po zelji).

pa ko zna,mozda uskoro to budu i vrlo trazene veceri a mozda krenemo da prezentujemo i u Beogrradu po istom principu,Zemun nas je vec zvao pa smo u nekim razgovorima o tome koliko je to finansijski izvodljivo.

pozdrav
    Slusaj , nemamo mi nista ni sa kim i tesko da mozemo da pitamo ikog , (ne zbog uobrazenosti), a za Zemun , koji zemun? sirok pojam...
    A finansijski gledano , ako imas sponzora , niko ti ne treba, a ako ne..., Grad? boli ih uvo ?, ne, nikako, dobicete par plakata protiv pusenja , opusteno...A za veceri.. pa pravili smo ih mi prvi i pre 10-15-20 godina, mislis da nas je neko od onih koje smo mi zvali ,nekad zvao... nikad...(verovatno jer smo bili bas losi, verovatno...)
    Izvini zbog tona ,ali svako ima los dan, deceniju...

Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Za BRLVRLAC

Original postavio II PANTER II
    Sa druge strane imam vas u vidu za svoje ratnicko vece i nadamo se da cemo uzeti vecu prostoriju od proslog puta,u najgorem slucaju ista ona od proslog puta.a sto se tice na nivou grada,rado cu vas predloziti(mada mozete i sami

ovaj deo je bio za Krav magu posto su pitali dal bi mogli da ucestvuju,

a za Zemun , koji zemun? sirok pojam...
    Grupa koja radi sa Pojama u zemunu,imam prijateljicu takodje koja radi tae bo i fitnes,pa njena sestra radi Poje i vec dva puta je bila demonstrirala kod nas,pa zeli da se nesto slicno napravi kod vas...

A za veceri.. pa pravili smo ih mi prvi i pre 10-15-20 godina, mislis da nas je neko od onih koje smo mi zvali ,nekad zvao... nikad...

ja sam za to da vas pozovem al ne znam dal cemo stati jer je mala prostorija,al ako vam ne smeta da se guzvamo pozvani ste..
    a ako dobijemo vecu prostoriju onda zavite i pola grada da svrate a to sto vas niko nikad nije zvao pa to mi poznato,mi smo zvali dvadesetak grupa kod nas a do sada smo samo jednom bili pozvani od jedne od tih grupa...sta reci.

No,ako zelite mi smo klub koji je otvoren za saradnju ,a problem nalazenja vece prostorije lezi oko 85 posto u finansijama jer sami sve placamo ,gostima ne trazimo novac al ako bi dali po nesto automatski bi mogli vece da napravimo,e sad vi ste iz BG-a pa vam iz principa ne trazimo jer placate put,ali bilo je i pancevackih grupa koje su dolazile. no verujem da ce vremenom to da se prevazidje il da se nadje neki sponzor

opusteno,mi pravimo zurku i radimo vestinu jer to volimo javite dal biste dosli na nase ratnicko vece pa da vidimo sta mozemo da uradimo.

Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Hvala na pozivu ali ovo 22. necemo moci da stignemo (imamo 23. seminar pa u guzvi smo...), ali za kasnije sto da ne, cujemo se!

Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Cool Re: "Ratnicko vece" kfk|Zmaj" 22.12.06 god.u PANCEVU

DAKLE sledece "ratnicko vece" KFK "zmaj" bice 23. decembra u holu hemijske skole u Pancevu

Dakle uspeli smo da dobijemo vecu prostoriju od prethodnog puta,tako da slobodno mozemo pozvati dosta grupa i ljudi, trajanje je od 18 h za klubove organizatore,a od 19h za javnost,
    traje do 24h.

svako ko moze nek ponese neki sok,grickalice ili peciva, takodje dobro dodju razne lampice za svetlo i produzni kablovi(mogu i lampice za novu godinu,i druga koja mogu posluziti svrsi osvetljenja na zurci.)

POZVANI KLUBOVI od kojih se ocekuje mogucnost pojavljivanja :

Prvo sigurni :
    KFK ZMAJ sa wing chun kung fuom,Kapoerom i Yogom( dakle tri prezentacije od ovog kluba)
    KRAV MAGA : izraelski vestina samoodbrane ,koristi je vojska izraela kao i neke druge zemlje.
    Ki Aikido "Dinamo" : demonstracija tehnika aikidoa,klub radi i u Pancevu i u Beogradu.
    POJE(Poj) : grupa iz Zemuna,radi Marina B. vestina sa novog zelanda,vrsta plesa uz rotiranje opterecenih uzadi,lanac i slicno(cesto zapaljenih).
    Progresivni fitnes :grupa trenutno radi u Beogradu,predvodi je Tamara ,devojka koja je radila kik boks i karate.

Moguce je pojavljivanje i drugih klubova tipa jujutsu,Judo,macevanje,kapoera(druge grupe) i slicno...

sva pitanja mozete postaviti na email : ratnik13@panet.co.yu

Na ovoj klubskoj zurci ( i ujedno veceri demonstracija) zabranjen je unos alkohola i ******* u prostoriji.

pozdrav od KFK "ZMAJ-a"

molim klubove ucesnike da mi jave u koliko sati dolaze i koliko ostaju,naravno svi su pozvani sa najvecom zeljom da celo vece provedu sa nama,ali cenimo i ako samo dodju da urade prezentaciju.

Početnik
    Učlanjen
    18.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mala dopuna Marjane...
    Hemijsko-Prehrambena i Gradjevinska skola 23. maj se sada zove Tehnichka skola,za neupucene da se nebi kojim slucajem izgubili ako dolaze na zurku.Eto toliko.

Učlanjen
    02.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

e da hvala,a nalazi se u ulici Brace Jovanovica 89
    informacije ne mogu da skode

Slične teme

1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48