SEKSUALNA DIVLjAKUSA

Dzeca

Početnik
Poruka
10
E pa lepo,sad kad ste se upecali na na naslov,da procitate sledece :)

Naravno pristalica sam i obozavateljka SEXA.
Kako vise sebe upoznajem,u tom svetlu,kapiram da me vise privlace perverzije tipa podciljavalje,podvezi,druge uloge,very dirty talk.....(naravno u nekim granicama normale i bez telesnih povreda)

Inace,ja sam na izgled,skatka,mila :) (mada bez skromnosti dobra sam ribica)
Ne zeleci da me partner pogresno razume,vise nekako glumim i nisam 1OO% ja u sexu-samim tim cesto mi izostaje orgazam :(

P.S. Ne mislim na sex kombinacije vec na emotivnu vezu!

E sad,kako pokazati svoju divlju stranu,al opet ostati u njegovim ocima i fina i slatka?
Devojke,momci??
 
Dzeca:
E sad,kako pokazati svoju divlju stranu,al opet ostati u njegovim ocima i fina i slatka?
Devojke,momci??

Kao prvo, јебо ја овај сервер на коме је крстарица.
Čim me uhvate emocije predjem na ćirilicu.
E sad odgovor.
Pa može to, tako što ćeš da se ***** а да ти не уђе.
Šta ti hoćeš? Da drugi veruju da si ono što nisi a ti da radiš ono što jesi.
Mislim stvaaaarno.
Moraćeš svoju psihu da prilagodiš onome što jesi i da se prvo ti pomiriš sa onom što jesi. Za tvoju prirodu ti treba kompatibilna priroda, а ***** ћеш да пронађеш компатибилну природу ако се будеш представљала другачије него што заправо јеси.
Ili ako ti više odgovara, pronađi jednog za gledanje (i laganje) a drugog za yebanje.
 
Dzeca:
E pa lepo,sad kad ste se upecali na na naslov,da procitate sledece :)

Naravno pristalica sam i obozavateljka SEXA.
Kako vise sebe upoznajem,u tom svetlu,kapiram da me vise privlace perverzije tipa podciljavalje,podvezi,druge uloge,very dirty talk.....(naravno u nekim granicama normale i bez telesnih povreda)

Inace,ja sam na izgled,skatka,mila :) (mada bez skromnosti dobra sam ribica)
Ne zeleci da me partner pogresno razume,vise nekako glumim i nisam 1OO% ja u sexu-samim tim cesto mi izostaje orgazam :(

P.S. Ne mislim na sex kombinacije vec na emotivnu vezu!

E sad,kako pokazati svoju divlju stranu,al opet ostati u njegovim ocima i fina i slatka?
Devojke,momci??

ja ne kontam o cemu je ovde rec??
Zasto bih ti sad nesto menjala ili mislis da ce promeniti ako radis ono sto te privlaci u sexu???Ti ces njemu i dalje ostati slatka i fina devojcica a u krevetu tigrica,...Tako barem ja, mene kad vide nikad ne bih ni pomislili kakva sam ja u sexu...pa se uvek posle prijatno iznenade 8) 8)
 
Nisam razumeo onaj deo u kom uzivas u sexu, a onda kazes da glumis u sexu?

Jel mislis na sex sa komsijom, a onda sa deckom?

U tom slucaju, zasto te briga da li ces ostati u njegovim ocima i fina i slatka? Mislim, malo je cudno da ti sapi na lice, a onda ocekujes da mu budes slatka?
 
Samantha Jouns:
ja ne kontam o cemu je ovde rec??
Zasto bih ti sad nesto menjala ili mislis da ce promeniti ako radis ono sto te privlaci u sexu???Ti ces njemu i dalje ostati slatka i fina devojcica a u krevetu tigrica,...Tako barem ja, mene kad vide nikad ne bih ni pomislili kakva sam ja u sexu...pa se uvek posle prijatno iznenade 8) 8)

kako se ne vidi..aj ne bunasaj..ja kad sam ti vidio sliku odmah sam pomislio na masovni seks..i to sirovi...npr sa burazom i prijateljem
 
Kako bre komplikujeteeee....pa uskladi sexualno ponashanje s karakterom,ali onim pravim..tachnije uskladi karakter sa sexualnim ponashanjem.Shto bi se folirala da si "dobra,slatka,mala"ako si po temperamentu mozda drugachija?Ne vole ni svi tipovi iste devojke....tako da ne mora da znachi da se tipu ne bi dopala takva kakva stvarno jesi.
 
Dzeca:
Rekoh DEVOJKE,MOMCI??
A ti tatice bay,bay

Da, nisam prevideo ovo "DEVOJKE,MOMCI??"
Ipak mislim da za savet je nebitno od koga je već kakav je.
Jedino ako nije u pitanju zezanje, provociranje, skretanje pažnje... drugim rečima zabava.
Kad javno postaviš pitanje, očekuj da ćeš odgovor dobiti i od onoga od koga ne želiš, ili pitanje postavljaj u užem krugu ljudi.
Šta god da je motiv tvoga javljanja i ma kako ti moji odgovori delovali neozbiljno, imaj u vidu da nisu samo puko zajebavanje već imaju i dublju poruku koja nije upućena samo tebi kao postavljaču teme.
I na kraju, ovo je za mene intelektualni poligon i na tvoju temu nisam došao da bih se pario sa dečicom.
Pozdravlja te tatica, a može i dekica ako hoćeš.
 
Iako nisam ni mala ni slatka, jer to prosto ne ide uz moje godine i dalje me muskarci upravo tako dozivljavaju.
Elem, moguce bas zato, uzasno im je privlacan zestoki sex s nekim ko sam nije u fazonu sexbomb.

Otuda slatka mala slobodno ti njima bar malo nagovesti sta te pali i prilicno sam sigurna da neces u njihovim ocima postati losa. Zapravo sasvim suprotno.
 
muzjak:
Da, nisam prevideo ovo "DEVOJKE,MOMCI??"
Ipak mislim da za savet je nebitno od koga je već kakav je.
Jedino ako nije u pitanju zezanje, provociranje, skretanje pažnje... drugim rečima zabava.
Kad javno postaviš pitanje, očekuj da ćeš odgovor dobiti i od onoga od koga ne želiš, ili pitanje postavljaj u užem krugu ljudi.
Šta god da je motiv tvoga javljanja i ma kako ti moji odgovori delovali neozbiljno, imaj u vidu da nisu samo puko zajebavanje već imaju i dublju poruku koja nije upućena samo tebi kao postavljaču teme.
I na kraju, ovo je za mene intelektualni poligon i na tvoju temu nisam došao da bih se pario sa dečicom.
Pozdravlja te tatica, a može i dekica ako hoćeš.
Zaboravio si da je pitas o kakvim zalivima ona prica? :shock:
 
Hm. evo ovako - jedna od mojih veza je pukla bas zbog sexa.
U stvari tako su pocele svadje.
Dok sam bila smerna i cedna (;)) bilo je ok, ali cim sam se opustila i pocela da mu pricam sta volim i sta hocu pri svakoj raspravi morao je to da mi natrlja o nos... A uzivao je nije da nije. Ajde da su bile neke mega perverzije vec igrice, vezivanje ruku, povez preko ociju (ponekad), malo zesci sex (kad je polako ne mogu da svrsim, sta cu), sex u wc-u od restorana, itd, itd...
Znam, slepac, ali verujte, nije odavao takav utisak da je od onih muskaraca koji ne vole da mu partnerka da felacio, za to su one 'lake' ( u njegovim ocima) zene. DakleM partnerka za pravljenje dece, partnerka statusni simbol, partnerka Boz sacuvaj u sexu da uziva - sta ako se procuje? naravno, jos veci frajer je u ocima istih ako ima dve...Jednu za ovo, drugo za...ono...
Nego, devojko draga, vidim davno bio post, nadam se da si to resila - a ako nisi, navedi ga da ti radi ono sto volis, dok mu sapuces na uvo:'' Mmmm..maco, budis zver u meni.....Hocu sa tobom da srusim granice..'';) Eto, ja to sad govorim - i vole..:P Svaki misli da je on taj sa kojim zelim sve.:):)
 
Dzeca:
E pa lepo,sad kad ste se upecali na na naslov,da procitate sledece :)

Naravno pristalica sam i obozavateljka SEXA.
Kako vise sebe upoznajem,u tom svetlu,kapiram da me vise privlace perverzije tipa podciljavalje,podvezi,druge uloge,very dirty talk.....(naravno u nekim granicama normale i bez telesnih povreda)

Inace,ja sam na izgled,skatka,mila :) (mada bez skromnosti dobra sam ribica)
Ne zeleci da me partner pogresno razume,vise nekako glumim i nisam 1OO% ja u sexu-samim tim cesto mi izostaje orgazam :(

P.S. Ne mislim na sex kombinacije vec na emotivnu vezu!

E sad,kako pokazati svoju divlju stranu,al opet ostati u njegovim ocima i fina i slatka?
Devojke,momci??



Budi ono sto jesi,
i ne razbijaj glavu oko gluposti!
 

Back
Top