Raste podrska Cedi Jovanovicu

ka NATO cemo tesko... to mnogo kosta, a mi smo slabi sa parama.... btw, Vlahovic i nij elos, vise sam mislio na Hibera i Gasu (to je GSS kadar, zato)


za EU, to je potrebno , zbog nas.... posto mi sami tesko da cemo da napravimo dobro organizovanu drzavu, potrebno je da nas neko malo-malo pritiska....
 
Konstantin_de_Sisti:
ka NATO cemo tesko... to mnogo kosta, a mi smo slabi sa parama.... btw, Vlahovic i nij elos, vise sam mislio na Hibera i Gasu (to je GSS kadar, zato)


za EU, to je potrebno , zbog nas.... posto mi sami tesko da cemo da napravimo dobro organizovanu drzavu, potrebno je da nas neko malo-malo pritiska....
ooo svaka,cast svaka cast ovo za EU.
Gaso i Hiber su nezaobilazni tu se ne nadaj mnogo.
Nije ni ona Lakicevic-Stojacic(iz sportske mafije)
 
Расте и више него што мислите,
расте и више него што желимо да признамо,а шта то значи?
Значи да су тзв.демократске снаге у овој земљи јако лоше се показале у протеклом периоду,и зато онда ЛДП исто је било и са спс-ом и СРС-ом.
Најновије т.истраживање говори да је лдп на 8% а СРС на 37% ,ДС 13% а дсс 11%
и то све заједно са палмом и сељаком.
 
Lakicevic-Stojacic je mentol

slusaj njenu izjavu u Piramidi: "Srbija ima inflaciju od 18%, albanija 1.8%.... to znaci da je Albanija 10 puta ekonomski jaca od Srbije" ???!?!?!??!?!?!? s obzirom da me jos jedan ispit deli od diplome ekonomskog fakulteta..... mislim, stvarno.... rece zena i ostade ziva.... sta da se radi, pobegla je ona od GSS, ali nije GSS iz nje otisao
 
Konstantin_de_Sisti:
Lakicevic-Stojacic je mentol

slusaj njenu izjavu u Piramidi: "Srbija ima inflaciju od 18%, albanija 1.8%.... to znaci da je Albanija 10 puta ekonomski jaca od Srbije" ???!?!?!??!?!?!? s obzirom da me jos jedan ispit deli od diplome ekonomskog fakulteta..... mislim, stvarno.... rece zena i ostade ziva.... sta da se radi, pobegla je ona od GSS, ali nije GSS iz nje otisao
ma nju su navrbovali oni iz sprtske mafije i uz pomoc nje prezuzeli olimijski komitet nelegalno...curkovic,boricic,zeka,bjeka...
 
MAXIMUS !:
Расте и више него што мислите,
расте и више него што желимо да признамо,а шта то значи?
Значи да су тзв.демократске снаге у овој земљи јако лоше се показале у протеклом периоду,и зато онда ЛДП исто је било и са спс-ом и СРС-ом.
Најновије т.истраживање говори да је лдп на 8% а СРС на 37% ,ДС 13% а дсс 11%
и то све заједно са палмом и сељаком.


sve je to tacno... samo nisu naveli da asu anketirali samo krug dvojke
 
_Milanche_:
RAGBISTI_385.jpg

i Bejzbol klubovi su uz Cedu a vi ljubomorni crknite od muke :-)
A ragbisti? A pljuvaci u dalj?
 
Konstantin_de_Sisti:
sve je to tacno... samo nisu naveli da asu anketirali samo krug dvojke

Ма не али немој да мислиш да сам ја за ЛДП,
мислим само је ЛДП овим јако нарушио математику ДС-у .
И као такав ЛДП је много боље за Србију од постојећих тзв.демо крат ских снага.
 
MAXIMUS !:
Ма не али немој да мислиш да сам ја за ЛДП,
мислим само је ЛДП овим јако нарушио математику ДС-у .
И као такав ЛДП је много боље за Србију од постојећих тзв.демо крат ских снага.


u pravu si... odvukao je DS jedan broj glasova, prvenenstveno onih malo extremnih, sto mozda i nije lose.... voleo bih kad bi u skupstinu usao G17 a ne LDP.... bar imaju strucne ljude ,a ne samo aktiviste NGO
 
Konstantin_de_Sisti:
u pravu si... odvukao je DS jedan broj glasova, prvenenstveno onih malo extremnih, sto mozda i nije lose.... voleo bih kad bi u skupstinu usao G17 a ne LDP.... bar imaju strucne ljude ,a ne samo aktiviste NGO

Да њихов рад је импресиван,само не раде за себе,мене или тебе а ни за ову државу нити народ,Г 17 има много горе намере од ДС,то је још веће зло.
А најгоре за Србију је ДСС-сељак и тигар под палмом,то је ужас један и сељачка свадба под палмом!
НВО и ЛДП су јасни свима и ту нема заблуде док Г 17 може себе лажно да представља и да одвлачи по неки глас и радикално опредељеним бирачима,
а наш проблем може тренутно само радикално да се реши поготово онај са тајкунима и криминалном,па после је лако ...
 
MAXIMUS !:
Да њихов рад је импресиван,само не раде за себе,мене или тебе а ни за ову државу нити народ,Г 17 има много горе намере од ДС,то је још веће зло.
А најгоре за Србију је ДСС-сељак и тигар под палмом,то је ужас један и сељачка свадба под палмом!
НВО и ЛДП су јасни свима и ту нема заблуде док Г 17 може себе лажно да представља и да одвлачи по неки глас и радикално опредељеним бирачима,
а наш проблем може тренутно само радикално да се реши поготово онај са тајкунима и криминалном,па после је лако ...
ali , sta raditi kad mora da se izabere menje zlo.... ja ppr za DSS
 
misoni:
Расте...Шиптари са југа излазе на изборе.8)

Па наравно све је јасно за НВО и ЛДП и начин финансирања и налогодавци и крајиљ
они нису прикривени и немогу да заведу и зато нека ЛДП и Чедо љубави,
то је закон физике природе ,добро зло,+ и - СРС ЛДП,
само да се ДС сведе на праву меру јер јер то права утопија,
шатро опредељени за капиталистички начин прибвређивања а чланови соц.интернационале и покрета ...ма ДС и ДСС на зло за СРбију горе од чедо љубави!
ДСС непособни а зли,а ДС лопови...
 

Back
Top