30 god a nevina...

avala

Početnik
Poruka
44
Samo sam hteo da pitam da li je neko naleteo na gospodjicu od 30god. koja je nevina?
Vrlo je prijatna osoba i uopste nije skrndelj (kako bi rekao moj drugar), naprotiv lepa je.
Malo je starija od mene ali mi to ne smeta (a ni njoj).

I sta sad ja da radim!!! Kako sad probiti bedem koji se gradio 30 godina?


Savet zenske populacije je vise nego dobrodosao.
 
Pa imaš H2SO3 i H2SO4...
Što se tiče teme, ne znam, prevari je, odnosno doskoči joj. Kada se bude najmanje nadala, kada na primer bude brala poljsko cveće, a ti je doskoči od nazad. Pre nego što njen mozak shvati da gubi nevinost, ona će početi da uživa u blaženom trenutku... ali mora budeš mnooogo spretan i brz! A ja verujem u tebe!
 
avala:
Samo sam hteo da pitam da li je neko naleteo na gospodjicu od 30god. koja je nevina?
Vrlo je prijatna osoba i uopste nije skrndelj (kako bi rekao moj drugar), naprotiv lepa je.
Malo je starija od mene ali mi to ne smeta (a ni njoj).
I sta sad ja da radim!!! Kako sad probiti bedem koji se gradio 30 godina?
Savet zenske populacije je vise nego dobrodosao.

Pa dobro desava se,....nemoj da slusas ove neiskusne mladice po forumu oni su ljubomorni jer nista ne Hebu :D:D:D:D:D:D:D
Elem samo da znas da ova od 30 ne pada na iste fore kao ova od 20 godina,.....a verujem i da se njoj hoce sa tobom...
a kako ti znas da je ona NEVINA??? rekla ti je ili sta??? :shock:
 
jaooo, sad sam prvi put videla samantu!
svaka cast,
c014.gif


@tema

coveka je vrlo lako ubediti u nesto sto i sam zeli da je tacno ...
e070.gif
 
Једна моја другарица има 31 годину и наводно је невина.

Кажем наводно, јер то тврди њена сестра на основу тога што је никада није видела са момком. Она сама реч о томе није проговорила.

Иначе девојка сасвим нормално изгледа, али је ненормално ћутљива, са њом је немогуће остварити комуникацију. И не показује никакве емоције, нити је љута, нити тужна, нити весела, нити нервозна - равна црта. Шта год да се дешава, њој је потпуно свеједно.
 

Back
Top