kako biti drugaciji od drugih

Mina 92:
Pa jednostavno biti svoj!!!!! Ne obaziruci se na druge i njihove zivote...... Zivi SVOJ zivot!!! Raduj se sitnicama..... i nemoj da se plasis da isprobas nesto ludo i 100% otkaceno!!!!!!! Ako svi idu desno nemoj da se plasis da ides levo ako to zelis...... i tako.......:)

E ovo si odlicno napisala. Meni se ne svidja sto su bas ti klonovi popularniji i prihvaceniji u drustvu od onih koji razmisljaju svojom glavom i furaju svoj stil.
 
Kupis uvek najskuplje i neces biti isti kao drugi hahaha... zezam se...

Pa ne znam, ja sam uvek u farkama i nekom duxu/dzemperu/majci/rolci...... I tako svaki dan... Ali mi se nije desilo da budem u istoj prostoriji sa isto obucenom osobom... Bar ne dosada....
 
Problemi uvek nastaju {bar kod mene} sa nafuranim fuficama iz skole!Njihovo razmisljanje je da sve treba da obuku minice toliko kratke da im se vidi....majice sa dekolteom do pupka,zlatne kaiseve,100 ZLATNIH lancica {FUJ!!!} i tako.....
Ali ja furam svoj stil,i uvek razmisljam i donosim odluke kako ja mislim a ne "kako drugi pa tako i ja"...takve ljudove smatram LuZeRiMa!!!!!Tako JA mislim!!!!!
 
meni je glupa razlicitost radi razlicitosti, odnosno nosenje recimo zelene ako svi ose plavu, iako nam se svidja plava.

Jedina razlicitost koju cu da ti priznam je kad je sama stvoris.To sto si se samo drugom carstvu priklonila da bi bila razlicita je... ko sto rekoh, samo drugi nacin zatucavanja.
upravo tako.
izgleda da svi treba da nalepimo na glavu uvu recenicu da bi nekima to bilo jasno!
 
ja sam totalno jedinstven primerak i to moze da kaze svako ko me zna,....cak me mnogi i omalovazavaju zbog toga,ali ja sam svoj prvo po ponasanju po odredjenim postupcima,po nacinu na koji izludjujem ljude u jednom a devojke u drugom smislu,pa i po odevanju i obuvanju....mene je strasno lako prepoznati na ulici...Kada biste me videli rekli biste vidi kretena uopste mu se ne slazu patike i one pantalone a tek kosulja....pa onda ja citam na autobuskoj i u autobusu i to neka ozbiljna dela,ali i pratim sve sto se desava oko mene,...onda kada sam na nekoj zurci i prvo izaberem devojku koju cu te veceri obasuti paznjom a prici cu joj sasvim drugarski....ako ona prihvati na kraju da se opet nekada vidimo to je svrsen cin ali ako me odbije onda mi najradije dodje da odem kuci i da spavam i da sanjam ali obicno se ubijem od alkohola i tada pocinje taj ludi ples,i nekontrolisani ples slican onom kojim su igrali `60 tih godina u SAD-u na igrankama velikih rock muzicara....to su bacanja po podu....igranje ne spustajuci noge na tlo,fakticki,...a onda uopste ne spavam te noci vec rano jutro provedem igrajuci se sa svojim psom Buck-om...Uglavnom nema tu ucenja a vrlo dobar sam u gimnaziji,bez po muke...Profe kazu da sam inteligentan,a fenseri iz odeljenja da sam budala,a
streberi da nemam dodirnih tacaka sa stvarnim zivotom,...i da primecujem svaku sitnicu....Kako se osoba smesi ,kako hoda,kako se oblaci i to sve povezujem u jednu celinu...i iskoriscavao sam to...kod devojaka naravno...
 
biti drugaciji od drugih , znaci da te boli **** za sve druge....

sta mene boli kita , sto ce meni neko da kaze ... kako se ponasham , i kako izgledam :?

kako veli edo ,,znam da sam ruzni bosancina u glupi kreten , i ovo i ono i smrdljivo gov.no ,, .. ,, al mene to buraz ne zanima , ja to buraz ne je.bem ,,
 
rajicka:
znaci,gde god da se okrenam svi su isti,a od toga ludim...ljudi vi ste zavisnici mode...uzas...budite bar po necemu jedinstveni,a najbolje po spoljasnjem izgledu jer to svako prvi primeti....ma videcete za novu godinu ce sve do jedne devojke biti iste....budite svoji....


neznam..meni je extra kada se neko razlikuje od drugih...
to sto neki misle da je srcka kad radis neke gluposti ovo ono mada je meni najveca faca taj koji sme da se razlikuje....
posteno mene bas briga sta neko misli o meni i sta ce da mi kaze a ne kao one fufice koje ako im kazes da ne izgledaju lepo odma placu i trce da stave jos tonu sminke :lol:
ajd cao znam da smaram idem da gledam serijubilo bez mene 2 dana? :lol:
 
Lale_UE:
E ovo si odlicno napisala. Meni se ne svidja sto su bas ti klonovi popularniji i prihvaceniji u drustvu od onih koji razmisljaju svojom glavom i furaju svoj stil.
Pa nazalost je tako....kada je neko "cool" svako ko je drugaciji se smatra da nije... ali zavisi u cijim ocima.... Meni je biti drugaciji,i cuvati svoji identitet VAZNO!!!! i uvek cu vise postovati kad neko kaze sta zeli i oseca,i ne obazire se sta ce drugi na to reci,i kako ce reagovati....
 
Iskreno, nerviraju me oni sto ce po svaku cenu da se oblace kao drugi iako im se to ne svidja... Imam jednu drugaricu u odeljenju koja je inteligentna i moze da bude vukovac, ali, posto je to streberski, ona je jedva vrlo dobra. Meni je to bzvz...... Ja furam svoj fazon,govore mi svasta i da sam satanista i da sam streberka, al me boli uvo! I veoma postujem ljude koji furaju svoj fazon :-)
 
Lale_UE:
E ovo si odlicno napisala. Meni se ne svidja sto su bas ti klonovi popularniji i prihvaceniji u drustvu od onih koji razmisljaju svojom glavom i furaju svoj stil.
To je totalno tacno i toga se uzasavam!!! :evil:

Keeper:
ovo mi se jako svidelo.
razlikuje se od svih a opet ima ortake koji su isti kao ona.
ocju da to i meni uspe.
Hvala, hvala.. Nije to tako tesko.. Meni je trebalo 2 godine da sagradin ono sto imam sada, samo moras biti otvoren sa ljudima... I razmisljati svojom glavom i, naravno, pratiti svoj instinkt!

*Angel. of .Darknes*:
Problemi uvek nastaju {bar kod mene} sa nafuranim fuficama iz skole!Njihovo razmisljanje je da sve treba da obuku minice toliko kratke da im se vidi....majice sa dekolteom do pupka,zlatne kaiseve,100 ZLATNIH lancica {FUJ!!!} i tako.....
Ali ja furam svoj stil,i uvek razmisljam i donosim odluke kako ja mislim a ne "kako drugi pa tako i ja"...takve ljudove smatram LuZeRiMa!!!!!Tako JA mislim!!!!!
Pa obicno su one te koje prave probleme, i, naravno, stvaraju temelje onoga sto je 'potpuno IN!!'... Yeah, right!!! :roll:

Fizicar:
a zasto kad kazete da smo svi isti pomislite na oblacenje?
Pa, po tome se ljudi najvise razlikuju.. I vrsta muzike utice na mentalno stanje, a i nacin odevanja... :roll:
 
SavaBonJovi:
ja sam totalno jedinstven primerak i to moze da kaze svako ko me zna,....cak me mnogi i omalovazavaju zbog toga,ali ja sam svoj prvo po ponasanju po odredjenim postupcima,po nacinu na koji izludjujem ljude u jednom a devojke u drugom smislu,pa i po odevanju i obuvanju....mene je strasno lako prepoznati na ulici...Kada biste me videli rekli biste vidi kretena uopste mu se ne slazu patike i one pantalone a tek kosulja....pa onda ja citam na autobuskoj i u autobusu i to neka ozbiljna dela,ali i pratim sve sto se desava oko mene,...onda kada sam na nekoj zurci i prvo izaberem devojku koju cu te veceri obasuti paznjom a prici cu joj sasvim drugarski....ako ona prihvati na kraju da se opet nekada vidimo to je svrsen cin ali ako me odbije onda mi najradije dodje da odem kuci i da spavam i da sanjam ali obicno se ubijem od alkohola i tada pocinje taj ludi ples,i nekontrolisani ples slican onom kojim su igrali `60 tih godina u SAD-u na igrankama velikih rock muzicara....to su bacanja po podu....igranje ne spustajuci noge na tlo,fakticki,...a onda uopste ne spavam te noci vec rano jutro provedem igrajuci se sa svojim psom Buck-om...Uglavnom nema tu ucenja a vrlo dobar sam u gimnaziji,bez po muke...Profe kazu da sam inteligentan,a fenseri iz odeljenja da sam budala,a
streberi da nemam dodirnih tacaka sa stvarnim zivotom,...i da primecujem svaku sitnicu....Kako se osoba smesi ,kako hoda,kako se oblaci i to sve povezujem u jednu celinu...i iskoriscavao sam to...kod devojaka naravno...
iskreno da ti kazem,slicni smo,i nisam verovala da na ovom svetu postoji iko kao ja...s tim sto sam ja opicena i sto sam jako pozitivna pa se po ceo celcati dan smejem...fenseri misle da sam na ekserima,profesori da sam otkacena...a moje drustvo misli kako sam super...a mene bas briga...oblacim se kako hocu,radim sta hocu...cak i gotivim kad me drugi zajebavaju sto sam drugacija jer samim tim vidim da im nije sve jednoi da samim zapala u oci...e da!!! pazi ovo...osisala sam se...sama...na vrhu glave sam skratila kosu na keca,a levu stranu osisala do pola uveta...tako...i strava mi stoji,ali ne da su me zajebavali,nego ne znam...a mene je bolelo uvo i jos uvek me boli...
radili smo nesto na psihologiji i bas sam se iznenadila kad sam cula misljenje snobova iz mog razreda o meni.govorili su kako me postuju jer sam drugacija i kajko sam luda i pametna...zanimljiva..
i pored svega toga sam 5,u gimnaziji...sta da ti kazem...vazno je biti svoj...
kiss...
 

Back
Top