Acutil fosfor
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Acutil fosfor

Početnik
    Učlanjen
    16.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Acutil fosfor

Devojke, da vas pitam, da li imate iskustva sa acutil fosforom? Jedna koleginica mi je spomenula njega, rece mi da joj pomaze oko ucenja..u apoteci kazu da moze da se koristi rednovno-svakodnevno za povecanje koncentracije..ali ja sam skeptik i nemam nikakva iskustva..
    da li ih vi imate?
    Trenutno spremam ispit i dosta ucim, pa eto da pitam..Doduse ja pijem magnezijum(sumece tablete), redovno zeleni caj, vitamine..ali ne to zbog koncentracije vec zbog zdravlja sadasnjeg i buduceg..

Pazljivo slusam..

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: Acutil fosfor

Dugo postoji na trzistu, generacije studenata uspesno pregurale krize u koncentraciji pred ispite, nece spremiti ispit umesto tebe ali ti moze pomoci kad se umoris od ucenja.

Početnik
    Učlanjen
    16.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

dr,
    hvala!!
    ucim vec mesec dana, sve je to ok, posle dugogodisnje pauze..sve je tu, motiv, zelja..ali odlucila sam da to spremim kao nekada..i imam jos preko mesec dana, ali ovim tempom necu stici..zato sam mislila..a kako se on koristi?kada posustanem-popijem, ili dnevno pijem jednu nevezano za trenutnu koncentraciju..i htela sam pitati da li postoje neke nezeljene posledice i koliko se dugo moze piti-mesec-dva?

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Kad ti opadne koncentracija, onda ga uzmes, znaci kad vidis da 6 puta citas isti deo i ne pamtis...
    Nema nezeljenih efekata.

Primećen član
    Učlanjen
    16.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Moze i ginko bilboa ili tako nesto nisam sigruna da sam ga dobro napisala ali sam ga korisitla i odlicno je.....

Početnik
    Učlanjen
    16.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

ja sam vec pocela da koristim ginkomax-to je ginkobilboa i onako, ne znam sta bih rekla..uzela sam danas i ginko caj pa cu probati..ali sve mislim da je to prirodno i ok, a prema acutilu imam otpor, ne znam zasto, plasim se nezeljenog dejstva..jedna moja koleginica ga vec sest meseci pije i nenormalno uci, zaista ali uopste ne moze da spava i definitivno se poremetila, skroz je napeta i nervozna..

Slične teme

1. Acutil fosfor
    Autor rakonja u forumu Žene
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 04.03.2007., 21:59
  2. Kako se dobija beli fosfor?
    Autor cvele2 u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 04.10.2006., 14:33

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor