CALL of DUTY
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: CALL of DUTY

charli
    Guest

Podrazumevano CALL of DUTY

Igram je u singlu negde sam oko 18 epizode u rusiji u kuci pavlova, (4 nivo kao veteran), unistim sve tenkove ali sta dalje, nemaca ko pleve a krug na kompasu nestao, pobijem gomilu ali me na kraju srede,probao sam 50 puta. DALI NEKO ZNA STA MI VALJA CINITI? HVALA NA TRUDU!!!

gost XX
    Guest

Podrazumevano

pa kad bas nemas izlaza i niko nece da pomogne okrenes sajt www.gamezone.com i nadjes CHEATS i pichi dalje !!!! znam da nije ok ako si pravi igrac ali eto ..... pozdrav

Pavlov
    Guest

Podrazumevano

Legneš u ugao, pucaš, ubijaš i čekaš da dođe pomoć.

leon
    Guest

Podrazumevano Re: CALL of DUTY

Probaj da se približiš nekom od svojih vojnika,lakše je nego da si sam.A onda pucaj,pucaj i samo pucaj

BeeKey
    Guest

Podrazumevano .

Jesi primetio mozda neki sat sto odbrojava dok pojacanje nestigne? Meni je pomoglo mesto na 4 spratu iznad stepenica, za Harder nivo tezine, dok za Vetaran malo u lezecem polozaju kod kade, nedaleko od istih stepenica (dok ne padne granata sto je otprilike 2 min pre isteka) i onda se snalazi sam. Mozes da probati sa pretrcavanjem na drugi kraj zgrade. :wink:

charly
    Guest

Podrazumevano CALL of DUTY

Kojim redom se unistavaju tenkovi? Jednom sam prosao , pokusao opet ali ne moze, ili nema novog tenka ili ima 2,izgleda da sve zavisi od redosleda unistavanja tenkova? Ako neko zna neka mi kaze! HVALA

popeye
    Guest

Podrazumevano :)

otidji i nadji se sa svojima na 4 spratu mislim, da vno sam je p[rosao pa se vise ne sjecam, u svakom slucaju ovo je izuzetna igra ali se neces nesto puno naigrati, kratka je. barem za moj ukus.

Slične teme

1. Call of Duty
    Autor gost 118056 u forumu Akcione igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.01.2008., 20:12
  2. Call of Duty 4
    Autor gost 66630 u forumu Akcione igre
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.11.2007., 11:54
  3. Call of Duty 3
    Autor drago41 u forumu Akcione igre
    Odgovora: 23