pitanjce

malena777

Početnik
Poruka
14
interesuje me vasa reakcija...
recimo da sam u e-mailu svog decka videla da se registrovao na neki sex sajt.i u svoj profil napisao kako trazi vezu za jedno vece.moguce je da je to napisao pre nego sto smo bili zajedno,ali cak i ako je tako jako sam se iznervirala i nije mi ni malo prijatno...nekako ga drugacije gledam sada..
kako bi ste vi odreagovale?
hvala unapred.
pozdrav!
 
izvini sto mi je ostavio otvorenu stranicu na mom kompu.
ajde samo budi tako posten i iskren i reci da si bio u istoj situaciji da ne bi pogledao nego samo zatvorio stranicu?!
 
nisam ni mislila da mu kazem da sam procitala.
samo sam se jako iznervirala kad sam videla da se uopste i uclanio na taj sajt,iako je to bilo pre nego sto smo bili zajedno..
htela sam samo da cujem kako ne treba da se nerviram i kako preterujem :)
 
...ma nemoj da mu pricas nista...

...samo ga nokautiraj...ili ga zgazi ovako...
7.gif
 
Nisi me razumela
ako budes o svemu cutala sumnja ce cuda da ti napravi

a ako mu kazes samo polovinu price - da je zaboravio otvorenu stranicu

onda ce ti drugu polovinu price dovrsiti on sam

ako ima sta da krije...dobro
ako nema - opet dobro
 
Pa valjda si videla, datum na tom mailu.. :confused: Tako ces znati kada je to pisao...imas pravo, da zaviris...jos ako ti je ostavio stranicu otvorenu....ni meni nebi bilo svejedno... :wink:

Ja mu nebi nista spominjala, vec bi prvo proverila datum itd...
 
razumela sam te.reci cu mu za otvorenu stranicu,samo znam da mi on nece reci ostatak price,to je sigurno.
i ne verujem da me vara ili nesto tako,samo sam se iznervirala sto je uopste isao tamo..
 
Pa ako te toliko kopka "prosaraj" malo sajtom, pregledaj clanove, i pokusaj, da pogodis koji je njegov...ipak poznajes ga...

Neznam sad koliko to ima smisla...ja sam recimo takav tip, da nanjuskam i iskopam sve...i ako bi me nesto bas kopkalo ja bi malo istrazila...

Ali kako kazes, verovatno nema razloga sa sumju...nije dobro ako zaista ne zaboravis to, inace moze, da steti vasoj vezi...
 

Back
Top