Mrzim ljude koji...

kortikal

Zainteresovan član
Poruka
205
U skladu sa tranzicijom (Mile, Mile!! Srbine! :lol: ) i otudjenjem, ljudi imaju sve manje slobodnog prostora da iskale svoj bes, izraze nezadovoljstvo... (vidi film "Fight club" - prim. kenj.)
Izvol'te!
... udare neku jadnu kucu kolima i ostave je na ulici! Crkli dabogda!
 
Ej... momci... jesam ja rekao da ovde nema duvanja... ovaj, psovanja...

Tvoj Mile je to poslusao, pa poslusaj i ti... Daklem, bez psovanja, kletvi i provokacija...

Tolerancija - nista ne kosta, a puno vredi...

Nije tesko piti gin! ... ovaj, biti fin!
 
mnogo volim zhivotinje... bash si me rastuzhio...

moze jedna prica o cika sartru?
kada je njegov psic u fontani poceo da se davi on je uskocio u odelu da mu spase zhivot. jedan covek koji se tu zatekao mu je rekao da bi malo ljudi tako nesto uradili za zhivotinju, a on mu je odgovorio da bi za malo ljudi tako nesto uradio...
 
kortikal:
U skladu sa tranzicijom (Mile, Mile!! Srbine! :lol: ) i otudjenjem, ljudi imaju sve manje slobodnog prostora da iskale svoj bes, izraze nezadovoljstvo... (vidi film "Fight club" - prim. kenj.)
Izvol'te!
... udare neku jadnu kucu kolima i ostave je na ulici! Crkli dabogda!

kortikale crni sine
mene tvoja muka brine
tu se velik problem krije
poseti svinjarije
 
Cekajte,treba vam neko smiren i objektivan kao ja.
Dakle,sta je covek-vozac trebalo da uradi u toj situaciji?Predpostavimo da je bilo ili-ili,odnosno ili da zgazi psa ili da svi prisutni u kolima odu u p.m.! Sta je drugo mogao.Znaci,morao je da ga zgazi.Dalje,sta sad moze kad je vec zgazio,da se vrati i pokupi kuce,tj.ono sto je ostalo od njega,i sahrani ga?Mislim,volim zivotinje,ali budimo realni.Sta biste vi uradili?Dali biste mu vestacko disanje?
Bolje da pricamo o na primer tome kad nekog coveka udari auto i ovaj produzi bez blama. To je mnogo gori problem,zar ne?
 
kortikal:
U skladu sa tranzicijom (Mile, Mile!! Srbine! :lol: ) i otudjenjem, ljudi imaju sve manje slobodnog prostora da iskale svoj bes, izraze nezadovoljstvo... (vidi film "Fight club" - prim. kenj.)
Izvol'te!
... udare neku jadnu kucu kolima i ostave je na ulici! Crkli dabogda!


videla sam danas odlicnu vrecu za boks i bokserske rukavice. al ne onu glupu, vazdusastu iz TV shopa nego praaaaaaaaavu, teeeeesku, pa jos narandzastu (ne treba da si iznerviran, treba samo malo duze da je gledas i ....)


ne znam za vas, ali ja to moram da imam!!!!!
 
Incognito:
Ej... momci... jesam ja rekao da ovde nema duvanja... ovaj, psovanja...

Tvoj Mile je to poslusao, pa poslusaj i ti... Daklem, bez psovanja, kletvi i provokacija...

Tolerancija - nista ne kosta, a puno vredi...

Nije tesko piti gin! ... ovaj, biti fin!
Tolerancija, po nekom mom vidjenju, nije nesto sto je bezgranicno... Ne mozes biti tolerantan prema svakome; nema uvek razloga za to...
 
JOXY:
Cekajte,treba vam neko smiren i objektivan kao ja.
Dakle,sta je covek-vozac trebalo da uradi u toj situaciji?Predpostavimo da je bilo ili-ili,odnosno ili da zgazi psa ili da svi prisutni u kolima odu u p.m.! Sta je drugo mogao.Znaci,morao je da ga zgazi.Dalje,sta sad moze kad je vec zgazio,da se vrati i pokupi kuce,tj.ono sto je ostalo od njega,i sahrani ga?Mislim,volim zivotinje,ali budimo realni.Sta biste vi uradili?Dali biste mu vestacko disanje?
Bolje da pricamo o na primer tome kad nekog coveka udari auto i ovaj produzi bez blama. To je mnogo gori problem,zar ne?
Ok... ali: verovatno da je bio dovoljno oprezan/normalan/trezan, ne bi ni zgazio kucu... A ako je vec zgazio i ostavio - zar nije time ugrozio i zivote ostalih vozaca itd. ??? Mogao je makar da je pomeri u stranu... :cry:
 
malecka:
mnogo volim zhivotinje... bash si me rastuzhio...

moze jedna prica o cika sartru?
kada je njegov psic u fontani poceo da se davi on je uskocio u odelu da mu spase zhivot. jedan covek koji se tu zatekao mu je rekao da bi malo ljudi tako nesto uradili za zhivotinju, a on mu je odgovorio da bi za malo ljudi tako nesto uradio...
Ako si vec ?, da li si dobila odgovor? just kiddin', prica je super - tuzna, a realna... "Quo vadis, svete?"
 
Ste:
mr. I:
vick:
da, bas poucna pricica... ja mislim da bih pre mogla da ubijem coveka nego psa ili neku malu cica-macu.
ajde malo razmisli o ovome shto si rekla :(


U koga bi pre pucao u siptara koji je zaklao 500 srba ili u malu nevinu cica macu?
Po mom vidjenju, sledece pitanje je <=>...
U koga bi pre pucao: u Srbina koji je zaklao 500 Shiptara ili u malu nevinu cica macu?
 
kortikal:
U koga bi pre pucao u siptara koji je zaklao 500 srba ili u malu nevinu cica macu?
Po mom vidjenju, sledece pitanje je <=>...
U koga bi pre pucao: u Srbina koji je zaklao 500 Shiptara ili u malu nevinu cica macu?[/quote]

U onoga ko bi pucao, klao ili bilo sta radio bilo kome... Ustvari, ne bih pucao u nikoga, jer bih onda morao da pucam i u sebe...
 
Incognito:
kortikal:
Ste:
U koga bi pre pucao u siptara koji je zaklao 500 srba ili u malu nevinu cica macu?
Po mom vidjenju, sledece pitanje je <=>...
U koga bi pre pucao: u Srbina koji je zaklao 500 Shiptara ili u malu nevinu cica macu?

U onoga ko bi pucao, klao ili bilo sta radio bilo kome... Ustvari, ne bih pucao u nikoga, jer bih onda morao da pucam i u sebe...
Da se razumemo - delim tvoje misljenje... moje pitanje je = besmisleno kao i njegovo (kad su u pitanju one nacionalne kvalifikacije!)...
PS. Sto ti ne znas da odgovaras sa citatooooooom... :D
 
kortikal:
Ste:
mr. I:
vick:
da, bas poucna pricica... ja mislim da bih pre mogla da ubijem coveka nego psa ili neku malu cica-macu.
ajde malo razmisli o ovome shto si rekla :(


U koga bi pre pucao u siptara koji je zaklao 500 srba ili u malu nevinu cica macu?
Po mom vidjenju, sledece pitanje je <=>...
U koga bi pre pucao: u Srbina koji je zaklao 500 Shiptara ili u malu nevinu cica macu?
ote mi pitanje iz usta
ste: ne zelim ti da djodjesh u slichnu situaciju da morash da birash
ili pitanje : u koga bi prije pucao u 500 srba koljacha ili 500 shiptara koljacha :?:
 

Back
Top