Najboli komp za igrice

Shto volim kad me pitaju "Koja je najbolja konfa za igrice?", pa to je chudo jedno..

Elem, najbolja konfiguracija za igre je i najbolja konfiguracija na svetu, a i koshtace te preko 5000e

Bolje reci rang cena, pa cu ti reci shta je najjache u tom rangu....
 
XENA:
Koji je najbolji komp za igrice,ali ono skroz najbolji,posto namravav da kupim novi?

Imam WindowsXP,pa usput,kakav je on sa igricama>?

QUICK
Konfiguracija koja bi ti bila OK za igrice, ali i donekle povoljna:
1. AMD(obavezno) od oka 2000+
2. MSI ploca
3. ATI Radeon graficka (9200 je solidna, a i povoljna je)
4. 512 RAM
To su ti komponente najvaznije za igrice, ostalo ti je manje vise nebitno :arrow:
 
Zaboravio sam za Win.
XP ti je mnogo bolji od 98 za novije igrice. Bolji je i za starije ali ne moze da podrzi neke(npr.DriverI i jos neke koje su bile popularne u vreme 486-ice)
Sad ne verujem da si neki zaljubljenik za te stare igrice, a ako jesi onda ti od PII i WIN-a 98SE ne treba nista vise 8)
 
Кулиража:
GIGI:
XP JE ZAKON ZA SVE PA I ZA IGRICE ALI JE GLUP ONAJ KO UZIMA KOMP. ZBOG IGRICA
Slazem sa s tobom.
Ako ljudi vec oce da igraju naka uzmu konzolu za igranje. Ne moraju da se cimaju ni zbog graficke no zbog OS-a i tako toga, a i mnogo jeftinije izadju
Apsolutno se ne slazem.... svako ko uzima komp (pa cak i samo za igre) kad tad ce morati da poceprka po fajl sistemu, exploreru, outlooku, wordu itd.... kad tad ce poceti da radi nesto korisno sa tim racunarom... a u slucaju da se komp kupuje zbog klinca UVEK bi mu pre uzeo racunar nego glupavu/tupavu/pravljenoZaDebilneMaseKojeZeleSveNaGotovo konzolu :?
 

Back
Top