Нисам ни за коју странку,од постојећих!?

Да ли сте за оснивање нове партије ?

  • Да,апсолутно.

  • Не има их превише.

  • Није проблем у странкама него у људима.

  • Можда уколико би ....


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Наводно после избора,пошто се пензионишу разни првоборци 5.октопус пиш револуције,и миниулих ратова могуће је оснивање нових странака.
Ако би до тога дошло како би се звала странка најобичнијег грађанина коме је већ мука од ових....осведочених патриотски,демократских итд странака ?
И који би програм карактерисао залагање исте
 
_Milanche_:
ma nema trenutno izgleda da se formira neka ozbiljna snaga...mozda jedino ako dodje do neke podele medju radikalima sto nije iskljuceno ali verovatno ne jos nekoliko godina...

Демократе су пукле скроз можда на силу и лажи добију и ових 4 године а шта после?
а кога брига има да се наватају да ...можемо само да их мрзимо
Још једна народна странка нешто између свих постојећих само на коректан начин,вид анер!
 
MAXIMUS !:
Демократе су пукле скроз можда на силу и лажи добију и ових 4 године а шта после?
а кога брига има да се наватају да ...можемо само да их мрзимо
Још једна народна странка нешто између свих постојећих само на коректан начин,вид анер!
moja procena je da DS sad ulazi u vladu da ce imati najvise resora i da ce tadic ponovo postati predsednik ali da im procenat glasova na narednim izborima pada trecinu ako ne i za polovinu...
 
_Milanche_:
moja procena je da DS sad ulazi u vladu da ce imati najvise resora i da ce tadic ponovo postati predsednik ali da im procenat glasova na narednim izborima pada trecinu ako ne i za polovinu...

Ако тако и буде моја процена је велики социјални немири од јуна месеца,
атентати,пљачке и све што си већ могао од мене да чујеш у оној пороцени за 2007.
Овако се више не може,од њих све зависи а нама о концу живот виси!
Једни на црти а други са рукама у ....
Има ли излаза овде,мајсторе станица!!!!
Хоћу да носим дугу косу,хоћу да носим дугу косу и слушам тај звук...
 
_Milanche_:
moja procena je da DS sad ulazi u vladu da ce imati najvise resora i da ce tadic ponovo postati predsednik ali da im procenat glasova na narednim izborima pada trecinu ako ne i za polovinu...

Drugacije formulisano, sloba ustaje iz mrtvih i sps ponovo postaje vodeca stranka sa svojom glavnom pevaljkom Zoricom Brunclik :roll: - Prognoza ti je totalni promasaj...
 
_Milanche_:
ma nece...kazem ti bice novih turbulencija ali DS je sad u zenitu ali nebitno...

Мислиш по броју застава и махања истим.
Добро ајде кажи одкуд у 6 реду брат милорада улемека легије пренео је тв пинк са оне конвенције својим очима сам га видео ?
Да ли је то тај успон?
 
MAXIMUS !:
Наводно после избора,пошто се пензионишу разни првоборци 5.октопус пиш револуције,и миниулих ратова могуће је оснивање нових странака.
Ако би до тога дошло како би се звала странка најобичнијег грађанина коме је већ мука од ових....осведочених патриотски,демократских итд странака ?
И који би програм карактерисао залагање исте

odlicna tema...korpus :wink:

to sam rekao jos dok je SM bio na vlasti,
da kad on ode,moraju brzo da odu i ovi sto ce ga oboriti..
i tek kad dodju mladi,neoptereceni prosloscu, ljudi..bice nesto od nas
zasad, jos cekamo....
razumem vlast je vlast,...vole je i demo i radikali...ali, vreme je
 
south:
odlicna tema...korpus :wink:

to sam rekao jos dok je SM bio na vlasti,
da kad on ode,moraju brzo da odu i ovi sto ce ga oboriti..
i tek kad dodju mladi,neoptereceni prosloscu, ljudi..bice nesto od nas
zasad, jos cekamo....
razumem vlast je vlast,...vole je i demo i radikali...ali, vreme je

Za sta je vreme, za liberalizaciju heroina :wink:
 
south:
odlicna tema...korpus :wink:

to sam rekao jos dok je SM bio na vlasti,
da kad on ode,moraju brzo da odu i ovi sto ce ga oboriti..
i tek kad dodju mladi,neoptereceni prosloscu, ljudi..bice nesto od nas
zasad, jos cekamo....
razumem vlast je vlast,...vole je i demo i radikali...ali, vreme je

Памтиш ко слон,али све једно мислим да се око ове идеје окупља бар 30%
Знаш каква је била прича да нека 6 влада после њих биће оно ок.
Али ко то да објсни овим...сви би да јашу,
само ниси у праву за СРС једном приликом сам чуо из уста Т.Н да баш и не желе да преузму власт је шта би могли да промене ? Ништа !
Како марковожд рече коме је суђено да га...њему и-.....
 
MAXIMUS !:
Наводно после избора,пошто се пензионишу разни првоборци 5.октопус пиш револуције,и миниулих ратова могуће је оснивање нових странака.
Ако би до тога дошло како би се звала странка најобичнијег грађанина коме је већ мука од ових....осведочених патриотски,демократских итд странака ?
И који би програм карактерисао залагање исте

ja ocu da osnujem partiju zelenih 8)
al me mrzi...

oce neko da se uchlani?
 

Back
Top