Postovani forumasi, DS nije ldp!

Yan

Zainteresovan član
Poruka
376
Zamolio bih sve prisutne na ovom demokratsko-radikalno-liberalnom forumu da ne poistovecuju DS sa onim cedinim lakrdijasima i zavisnicima!
Primer: " Ubica Ceku podrzava DS, ldp i G17+"
Svima je valjda jasno da taj siptar podrzava iskljucivo one sto "od njih zavisi" i nikoga vise jer svi ostali brane Kosovo - neki diplomatijom, neki "zveckanjem" oruzjem itd...
To vazi i za mnoge druge primere gde se DS i ldp stavljaju u isti kos, nemojte tako, dusa me zaboli... :|
 
Yan:
Koliko me secanje sluzi kazem ja mnogo toga protiv radikala, ako neko moze da se stavi u isti kos sa ldp-om to su definitivno radikali... zaboli me grudni kos od njihovog ekstremizma (i levog i desnog)... Mi smo ekstremisticna drzava u p.... m.......
secam se da si u jednom postuo se predomisljao da li da glasas za DS ili za SRS nesto kao zbog Republike Srpske...
 
marlon:
razum..a?... pristupačan infekciji mišljenja :)

Jao, pa ti mora da si ona cedina desna ruka o kojoj sam toliko citao ovde :shock: , dosad sam jedino imao prilike da se upoznam sa cedinom levom rukom eraserdickom ali desna ruka je desna ruka :shock: Klanjam se Vasem Velicanstvu, osecam iznenada strah i trepet u svojim kostima - RESPECT
 
Yan:
Jao, pa ti mora da si ona cedina desna ruka o kojoj sam toliko citao ovde :shock: , dosad sam jedino imao prilike da se upoznam sa cedinom levom rukom eraserdickom ali desna ruka je desna ruka :shock: Klanjam se Vasem Velicanstvu, osecam iznenada strah i trepet u svojim kostima - RESPECT


vidim ja da ti volis da tom desnom cedinom radis gore dole jos od prvog posta.... al moras prvo da mi se naklonis do kolenca...
 

Back
Top