U kom horoskopskom znaku biste voleli da ste se rodili???

Sta ce ti Skorpija. To je mit da su one jake. Pogledaj samo na bilo kom polju zivota gde su one, a gde ostali znakovi.

Tacno. Naravno da ih ima uspesnih, ali dosta skorpija koje znam nisu mnogo postigle, i nekako su same sebi iskopale rupu. Jako cudan znak.
Cesto zajedljive, sarkasticne, ni ne primete da sebi najpre naskode.

U zadnje vreme pozelim da sam vaga, ovaj moj jarac me nesto izludjuje. Sama sam sebi najveci sudija i teret. E saturne, saturne.
 
I ja sam Vaga i potpuno se slazem stobom, sve vise postujem Bikove , kombinacija Vaga Bik bila idealna za Vagu.

ja sam vaga u horoskopu, zadovoljna sam , ne bih mijenjala znak, ali samo da mi je jos bik u podznaku... mozda grijesim, ali svi bikovi koje poznajem su taaako stabilni i cvrsti i sa obje noge na zemlji i realni i jaaaakoo duhoviti, pa bi mi dobro dosao da malo spusti na zemlju vagu, ali sta je tu je..;)
 
Poslednja izmena:
Suvise vazduha :) Treba malo zemljeni element da da stabilizaciju :)

Sad citam jednu vrlo dobru knjugu " Cetiri kapije karme " ima neke zanimjive podatke...U sledecem zivotu trebalo bi da budem dupla Vaga :) a jooj sta ce to da bude :) I believe i can fly :)

Nije dobro da vlada samo jedan element..po meni najbolje da ima harmonije megu svih elemnta..da ne bi se isgubio balans.


i dalje vazdusni. :lol: neka kombinacija blizanac, vodolija, vaga. i jaka dominacija vazduha u celoj karti.
 
Suvise vazduha :) Treba malo zemljeni element da da stabilizaciju :)

Sad citam jednu vrlo dobru knjugu " Cetiri kapije karme " ima neke zanimjive podatke...U sledecem zivotu trebalo bi da budem dupla Vaga :) a jooj sta ce to da bude :) I believe i can fly :)

Nije dobro da vlada samo jedan element..po meni najbolje da ima harmonije megu svih elemnta..da ne bi se isgubio balans.

citala sam tu knjigu. :D bila mi na starom kompu, moram opet da je skinem, posto je nisam prebacila na cd, a komp riknuo u nepovrat. ma ja to onako, kada bih birala bila bih vazduh sa malo dodate vatre. ne znam, ja se uzasavam zemljanih znakova npr. a ne slazem se lose npr. sa devicama (sa njima se odlicno slazem), ali mi je uzasna pomisao da ja budem zemljani znak. cak ne volim ni svoj vodeni podznak. mene vazduh i vatra asociraju na energiju, mozda zato. a zemlja i voda na tromost i trontavost.
 

Back
Top