U kom horoskopskom znaku biste voleli da ste se rodili???

Pa ono,nista specijalno ta osoba nije rekla. Skorpija je jak i dobar znak,ali ja mislim da je Jarac ipak jaci i bolji. :mrgreen:
Jarac je istrajniji,nema tog zla i tog tereta i udarca posle kog mi necemo ustati i ponovo krenuti da se borimo. To je nas kvalitet,mi smo ti kao Roki. Bijes,gazis,ubijas a nikako da padnemo.
imam plutona u Skorpiji. :D
Јесте, али када би се гађали трамвајима. :lol:

Причаш о подизању после терета и удараца (после пада, другим речима), па ми Шкорпиони поседујемо регенеративни систем, који је најјачи
у целокупном зодијаку; нама влада управо Плутон, који је трансформација, поновно рађање, итд.....

Не кажем да Јарчеви нису јаки, (познајем их доста који су јаке воље, који су чврсти као стена), али по унутрашњим поривима, снази су испод Шкорпиона.

И ја имам Плутона у Шкорпији, то је генерацијска планета, који прави секстил (у мојој наталној карти) са твојим владарем Сатурном који је у (свом домицилу) Јарцу.
Што се тебе тиче, мислим да немаш само Плутона у Шкорпији, него и Месец. Исправи ме ако сам погрешио.
 
Pa nije mudro slovo na Netu provjeriti koliki su dometi kojeg Suncevog znaka,tako da nas ima vjerovatno vise koji smo svjesni snage svoga :D
Jarceve zanimaju samo cinjenice,argumenti,ubleharenje i suplja prica onih koji mehanicki prepisuju astroloska "saznanja" stotinama godina,bez ikakvih dokaza u iste su nama smjesni.Sto ne znaci da osudjujemo one koji drugacije razmisljaju.
De mi navedi taj kontra argument "protivnicke" strane koji je tog Doggeta sasjekao u korijenu,da ti ja odgovorim na njega :D?
Ako si Skorpija onda ti vjerovatno i intuicija sama kaze da nema "jaceg" znaka od Jarca ;)
По мени је свака реченица коју је написала ауторка тог поста.
Може бити да сам субјективан, да превише величам свој знак, (као што и ти стављаш на пиједастал свој знак), али то је моје мишљење.
Наравно пријатељу да сам Шкорпион, рођен сам на самом почетку његове владавине (Сунце на првом степену), као што сам споменуо
у претходном посту у својој наталној имам нешто и од вашег знака, али сва та снага коју поседује Сатурнов поданик се не може мерити
са интуицијом, изванредном енергијом коју нам дарује и Плутон и Марс. :D
 
По мени је свака реченица коју је написала ауторка тог поста.
Може бити да сам субјективан, да превише величам свој знак, (као што и ти стављаш на пиједастал свој знак), али то је моје мишљење.
Наравно пријатељу да сам Шкорпион, рођен сам на самом почетку његове владавине (Сунце на првом степену), као што сам споменуо
у претходном посту у својој наталној имам нешто и од вашег знака, али сва та снага коју поседује Сатурнов поданик се не може мерити
са интуицијом, изванредном енергијом коју нам дарује и Плутон и Марс. :D
Lijepo si ti sve ovo srocio,ali svoje tvrdnje moras da dokazes na prakticnim primjerima.Zato je lijepo uvijek nabrojati neka imena,ili predstaviti karte onih koji su svojim primjerima,zivotima potvrdili ono o cemu mi pricamo ovdje.
Skorpija je znak koji vlada 8 "maleficnom" kucom horoskopa,koja se odnosi na bolna iskustva,smrt,razne malere itd(imam Sa i Mo u 8moj,pa znam sta sam prozivio u zivotu),ali i kuca koja vlada regeneracijom,povratkom otpisanih itd.
So u Skorpiji je sakriveno,tajanstveno,bojazljivo,djeluje iz drugog plana,moze da vlada iza sjene,ono u Jarcu je na "vrhu neba "(medium coeli) i ono je prirodni Vodja.
Ti imas So u 1 u Skorpiji,a ja imam So,Ma i Me u 1 u Jarcu ;)
 
Lijepo si ti sve ovo srocio,ali svoje tvrdnje moras da dokazes na prakticnim primjerima.Zato je lijepo uvijek nabrojati neka imena,ili predstaviti karte onih koji su svojim primjerima,zivotima potvrdili ono o cemu mi pricamo ovdje.
Skorpija je znak koji vlada 8 "maleficnom" kucom horoskopa,koja se odnosi na bolna iskustva,smrt,razne malere itd(imam Sa i Mo u 8moj,pa znam sta sam prozivio u zivotu),ali i kuca koja vlada regeneracijom,povratkom otpisanih itd.
So u Skorpiji je sakriveno,tajanstveno,bojazljivo,djeluje iz drugog plana,moze da vlada iza sjene,ono u Jarcu je na "vrhu neba "(medium coeli) i ono je prirodni Vodja.
Ti imas So u 1 u Skorpiji,a ja imam So,Ma i Me u 1 u Jarcu ;)
Ево неких имена: Андрија Драшковић, Јоца Амстердам. :mrgreen:

Шкорпије које су врло истакнуте у ''подземљу'', кључној области које се везује за осми хороскопски знак.

Потом, Аркан, који иако је био Ован, имао врло истактнуог Марса (у Шкорпији), који је правио квадрат са Плутоном.

Да не говорим о Карађорђу, и његовој храбрости; ето он је пример лидера и вође побуне, устанка, назовимо то како хоћемо. Значи, можемо говорити о Шкорпионима који су отворени, смели и храбри лидери (или о представницима других знакова који имају нешто ''шкорпионско'') и оним Шкорпионима који делују и владају из сенке, мрака (као сам Плутон), што је много опасније, лукавије, од јавног изражавања власти и доминације (по којој су неки Јарчеви познати).

Имам и ја Меркура (у Шкорпији) у првој кући, али и Венеру у Ваги (подзнаку). :D
 
Poslednja izmena:
Јесте, али када би се гађали трамвајима. :lol:

Причаш о подизању после терета и удараца (после пада, другим речима), па ми Шкорпиони поседујемо регенеративни систем, који је најјачи
у целокупном зодијаку; нама влада управо Плутон, који је трансформација, поновно рађање, итд.....

Не кажем да Јарчеви нису јаки, (познајем их доста који су јаке воље, који су чврсти као стена), али по унутрашњим поривима, снази су испод Шкорпиона.

И ја имам Плутона у Шкорпији, то је генерацијска планета, који прави секстил (у мојој наталној карти) са твојим владарем Сатурном који је у (свом домицилу) Јарцу.
Што се тебе тиче, мислим да немаш само Плутона у Шкорпији, него и Месец. Исправи ме ако сам погрешио.

I to u 4 kuci. Po onome sto sam procitao,prilicno je tezak aspekt.
jer s*ksas i muvu u letu :rumenko::D

dakle ti pripadas generaciji od 1984 do 1995

Yep.

- - - - - - - - - -

Ево неких имена: Андрија Драшковић, Јоца Амстердам. :mrgreen:

Шкорпије које су врло истакнуте у ''подземљу'', кључној области које се везује за осми хороскопски знак.

Потом, Аркан, који иако је био Ован, имао врло истактнуог Марса (у Шкорпији), који је правио квадрат са Плутоном.

Да не говорим о Карађорђу, и његовој храбрости; ето он је пример лидера и вође побуне, устанка, назовимо то како хоћемо. Значи, можемо говорити о Шкорпионима који су отворени, смели и храбри лидери (или о представницима других знакова који имају нешто ''шкорпионско'') и оним Шкорпионима који делују и владају из сенке, мрака (као сам Плутон), што је много опасније, лукавије, од јавног изражавања власти и доминације (по којој су неки Јарчеви познати).

Имам и ја Меркура (у Шкорпији) у првој кући, али и Венеру у Ваги (подзнаку). :D

To su sitne ribe u poredjenju sa Staljinom,Mao Ce Tungom,Al Kaponeom. :mrgreen:
 
I to u 4 kuci. Po onome sto sam procitao,prilicno je tezak aspekt.


Yep.

- - - - - - - - - -



To su sitne ribe u poredjenju sa Staljinom,Mao Ce Tungom,Al Kaponeom. :mrgreen:
Стаљин је по Астро програму, Стрелац.
Али је имао истакнутог Марса, у Шкорпиону (као што владар Капонеовог подзнака, Јупитер је смештен у осмој кући у Шкорпији), што нас враћа на констатацију из мог претходног поста:
или су личности из другог знака које имају истакнуто ''шкорпионско'' лидерство, или владају из мрака, или су отворени лидери и моћни владари, попут Сулејмана Величанственог (Шкорпион, рођен шестог новембра).
 
Ево неких имена: Андрија Драшковић, Јоца Амстердам. :mrgreen:

Шкорпије које су врло истакнуте у ''подземљу'', кључној области које се везује за осми хороскопски знак.

Потом, Аркан, који иако је био Ован, имао врло истактнуог Марса (у Шкорпији), који је правио квадрат са Плутоном.

Да не говорим о Карађорђу, и његовој храбрости; ето он је пример лидера и вође побуне, устанка, назовимо то како хоћемо. Значи, можемо говорити о Шкорпионима који су отворени, смели и храбри лидери (или о представницима других знакова који имају нешто ''шкорпионско'') и оним Шкорпионима који делују и владају из сенке, мрака (као сам Плутон), што је много опасније, лукавије, од јавног изражавања власти и доминације (по којој су неки Јарчеви познати).

Имам и ја Меркура (у Шкорпији) у првој кући, али и Венеру у Ваги (подзнаку). :D

Kada spomenes Kriminal onda djeca od 5 godina na Filipinima znaju za Jarca Al Caponea,malo manje za Jarca Josepha Bonnana(procitaj obavezno ispovijest legendarnog kuma ;)) ili za oca moderne Cosa Nostre Joe "the Boss Masseriu,ili te mozda vise zanima najtrazeniji kriminalac juzne AMerike (ubijen prosle godine),kralj droge Herbert Laczano ,nasljednik takodjer velikog Bossa takodjer Jarca Arthura Guzmana.Ili te zanima sicilijanska mafija u Evropi koju je nekoliko decenija vodio Luciano Leggio:mrgreen:

http://en.wikipedia.org/wiki/Luciano_Leggio

Al bez obzira na sve nabrojane,Arkan,Joca Amsterdam i ostali tvoji nabrojani su za Al Caponea smijesna imena ;)
Istu ovakvu dominaciju Jarcevi imaju i u ostalim zivotnim oblastima,da ih sada ne nabrajam.
Te Skorpije koje su dolazile u sitiaciju da vladaju su nerijetko imale nesto znacajno u znaku Jarca(kao sto rekoh bitna je serija 10,Saturn,Jarac,Mc),pa je jedna Indira Gandi(na vlast dosla nasljednim putem) imala Mjesec u Jarcu(kao i Hitler,Napoleon,Linkoln,Washington,Gebls,Cezar)
 
Sa znakom Jarca Sunce pocinje da se dize sa dna horizonta prema "vrhu neba",dan pocinje da se duzi,(da nema tog fenomena nikada nebi docekali proljece,nego bi sa znakom Strijelca otisli u vjecni mrak).

Ало контраш, то сам ти и појаснио и баш ради тога Сунцу се не може приписати владарство Јарца. Највећа тачка је летњи солстициј а најнижа солстициј зимски. Елекромагнетски и гравитациони однос је различит у августу наспрам децембра а основна подела је Лав - простор, Водолија - време и Бик, Шкорпија.


Upravo su zbog tog razloga drevni narodi svojim paganskim Bogovima Sunca (Horus,Krishna,Ozitrs,Mitra i svi ostali,kasnije preneseno i na Isusa) rodjendane slavili 25.12,jer se tada vec golim okom moze primjetiti da se Sunce pocelo dizati(drevni narodi su zadnjih dana vladavine Strijelca bili u strahu,da ih svjetlost vise nikada nece obasjati,jer su se dani kratili svakim danom sve vise)

Сунце почиње да расте, живот излази из успаваног стања и то је преточено у митове. Па? Да ли се зато што тада почиње да расте оно приписује као владар?

Еп о Хорусовом рођењу даје увид. Њега је скривала мајка Изида у мочварама Делте од његовог брата Сета. Хорус је роћен али да би био владар првo треба да одрасте и ојача (ход Сунца) и да се бори са Сетом да би на крају било пресуђено у његову корист када Сунце дође на обзор.

375px-Zenith-Nadir-Horizon-sr.svg.png


Помешао си дубину са висином и земљу са небом.
 
Poslednja izmena:
Nemam nikakav fetish na Jarceve,pale me Strijelice iskljucivo

Јок и немаш, од свих постова сваки други ти је о јарчевима. Немаш фетиш свесно, у игри је несвесно. И на теми о женској лепоти наводиш мушке јарчеве као идеал. Рекао бих да те тресе Уран.



djeca od 5 godina na Filipinima znaju za Jarca Al Caponea,malo manje za Jarca Josepha Bonnana(procitaj obavezno ispovijest legendarnog kuma ;)) ili za oca moderne Cosa Nostre Joe "the Boss Masseriu,ili te mozda vise zanima najtrazeniji kriminalac juzne AMerike (ubijen prosle godine),kralj droge Herbert Laczano ,nasljednik takodjer velikog Bossa takodjer Jarca Arthura Guzmana.Ili te zanima sicilijanska mafija u Evropi koju je nekoliko decenija vodio Luciano Leggio:mrgreen:

Al bez obzira na sve nabrojane,Arkan,Joca Amsterdam i ostali tvoji nabrojani su za Al Caponea smijesna imena ;)
Istu ovakvu dominaciju Jarcevi imaju i u ostalim zivotnim oblastima,da ih sada ne nabrajam.
Te Skorpije koje su dolazile u sitiaciju da vladaju su nerijetko imale nesto znacajno u znaku Jarca(kao sto rekoh bitna je serija 10,Saturn,Jarac,Mc),pa je jedna Indira Gandi(na vlast dosla nasljednim putem) imala Mjesec u Jarcu(kao i Hitler,Napoleon,Linkoln,Washington,Gebls,Cezar)
 
Poslednja izmena:
Kada spomenes Kriminal onda djeca od 5 godina na Filipinima znaju za Jarca Al Caponea,malo manje za Jarca Josepha Bonnana(procitaj obavezno ispovijest legendarnog kuma ;)) ili za oca moderne Cosa Nostre Joe "the Boss Masseriu,ili te mozda vise zanima najtrazeniji kriminalac juzne AMerike (ubijen prosle godine),kralj droge Herbert Laczano ,nasljednik takodjer velikog Bossa takodjer Jarca Arthura Guzmana.Ili te zanima sicilijanska mafija u Evropi koju je nekoliko decenija vodio Luciano Leggio:mrgreen:

http://en.wikipedia.org/wiki/Luciano_Leggio

Al bez obzira na sve nabrojane,Arkan,Joca Amsterdam i ostali tvoji nabrojani su za Al Caponea smijesna imena ;)
Istu ovakvu dominaciju Jarcevi imaju i u ostalim zivotnim oblastima,da ih sada ne nabrajam.
Te Skorpije koje su dolazile u sitiaciju da vladaju su nerijetko imale nesto znacajno u znaku Jarca(kao sto rekoh bitna je serija 10,Saturn,Jarac,Mc),pa je jedna Indira Gandi(na vlast dosla nasljednim putem) imala Mjesec u Jarcu(kao i Hitler,Napoleon,Linkoln,Washington,Gebls,Cezar)
Па сад, да ли су смешна имена или не, свакако су изазвала контроверзу и уздрмала европско подземље и јавно мњење, с обзиром да српска мафија важи за једну од најјачих у Европи, али то није нешто што је најбитније у овој причи. Битно је да Капоне има истакнуту осму кућу, сигуран сам да и остали крими босови које си навео, такође имају наглашену или осму кућу, или Шкорпију (у подзнаку, или Марса стационираног у њој), или пак веома јаког Плутона.

Што се тиче мафијаша који су рођени у знаку Шкорпије, најчувенији од свих њих је Џон Готи. Беспредметно је објашњавати његов лик и дело, познат је свима нама.
Потом на ред долазе браћа Креј - http://en.wikipedia.org/wiki/Kray_twins,
што се тиче Бонано фамилије коју си споменуо, ево њеног (ако се не варам) актуелног вође - http://en.wikipedia.org/wiki/Vincent_Basciano, итд.....
 
Ало контраш, то сам ти и појаснио и баш ради тога Сунцу се не може приписати владарство Јарца. Највећа тачка је летњи солстициј а најнижа солстициј зимски. Елекромагнетски и гравитациони однос је различит у августу наспрам децембра а основна подела је Лав - простор, Водолија - време и Бик, Шкорпија.




Сунце почиње да расте, живот излази из успаваног стања и то је преточено у митове. Па? Да ли се зато што тада почиње да расте оно приписује као владар?

Еп о Хорусовом рођењу даје увид. Њега је скривала мајка Изида у мочварама Делте од његовог брата Сета. Хорус је роћен али да би био владар првo треба да одрасте и ојача (ход Сунца) и да се бори са Сетом да би на крају било пресуђено у његову корист када Сунце дође на обзор.

375px-Zenith-Nadir-Horizon-sr.svg.png


Помешао си дубину са висином и земљу са небом.


Zasto izbjegavas da mi odgovoris na pitanje,sta cemo sa Ekvatorom(gdje imamo samo jedno godisnje doba,Ljeto,za sve znakove) i sa juznom zemljinom Hemsiferom na kojoj je sve kontra,januar najtopliji,a avgust najhladniji mjesec u godini?Hocemo li i u Rio De Zeneiru(Januarska rijeka) Lavovima da damo Sunce za vladara?

Upravo zbog zimskog solsticija i "pobjede" Sunca u Saturnovom znaku,je nekada davvno odluceno da se Nova Godina slavi 1 januara(tu negdje oko Bozica) a ne 21.marta i sa pocetkom proljeca,jer bez zimskog solsticija,i promjene kretanja Sunca nebi nikada ni docekali proljece.

Nisam kontras nikakav,pricam ti o logicnim stvarima,a Jarceve spominjem da bi argumentorano dokazao zasto nebi volio da sam rodjen u bilo kojem drugom znaku.

Ne trese me nikakav Uran,nego imam Sa0Mo u karti pa gledam da se dodirnem sustine i istine(realista sam veliki znas;)),a imam i egzaltirani Uran(kad smo vec kod njega) u svojoj prirodnoj 11 kuci u sextilu sa Merkurom u 1,pa sam malo razmisljanjem ispred onih koji slijepo vjeruju u ono sto su ih razni Dupori,Milekici ucili i lagali ;)
 
Па сад, да ли су смешна имена или не, свакако су изазвала контроверзу и уздрмала европско подземље и јавно мњење, с обзиром да српска мафија важи за једну од најјачих у Европи, али то није нешто што је најбитније у овој причи. Битно је да Капоне има истакнуту осму кућу, сигуран сам да и остали крими босови које си навео, такође имају наглашену или осму кућу, или Шкорпију (у подзнаку, или Марса стационираног у њој), или пак веома јаког Плутона.

Што се тиче мафијаша који су рођени у знаку Шкорпије, најчувенији од свих њих је Џон Готи. Беспредметно је објашњавати његов лик и дело, познат је свима нама.
Потом на ред долазе браћа Креј - http://en.wikipedia.org/wiki/Kray_twins,
што се тиче Бонано фамилије коју си споменуо, ево њеног (ако се не варам) актуелног вође - http://en.wikipedia.org/wiki/Vincent_Basciano, итд.....

Za John Gotia ljudi iz Fbi(procitao sam knjiga i knjiga o tome),kazu da se nikada naivniji i gluplji Bos nije rodio.Svojim nesmotrenim i puhadzijskim ponasanjem uvalio na kraju mnoge clanove obitelji,pa na kraju i sebe.
Probacu ti naci te textove pa cu ti poslati.
Bez obzira na sve,nisi me shvatio sta pricam.Naravno da ima uspjesnih i slavnih ljudi svih znakova,pa imamo ih samo 12.Ali ona najveca imena,pokretaci,najveci autoriteti ,oni sa najvecom mogucom slavom najcesce imaju ili izrazenog Jarca,Saturna,ili 10kucu.
Sto se tice Basciana tesko da bi postao boss,da mu sef Massino(Jarac) nije ranije "pao",ali oba su pored Josepha Bonnana,osnivaca ove obitelji,beznacajna,Joe Bonanno je broj 1.I sto kao sto u Kini moze da dodje sada 100 predsjednika,ali na Tienanmanu i dalje stoji slika MAo Ce Tunga,zna se ko je glavni.
Ili ako hoces moze da dodje milion americkih predsjednika,ali se zna ko su "ocevi" Amerike(Benjamnin Franklin Jarac,i George Wahington Riba sa Mjesecom u Jarcu)ili moze 10 Obama (Lavova da dodje),zna se da je jedino Martin Luther King (Jarac) crnacki Vodja i lider,da ti ne nabrajam ostale primjere ;)
 
Не избегавам, у предходном посту добио си додатно објашњење зашто Сунце не може бити владар Јарца.

Што се тиче екватора требао би знати да се за људе рођене у умереном појасу узима систем кућа Пласидус док се за људе рођене око екватора или нa половима користе други системи.
 
Upravo zbog zimskog solsticija i "pobjede" Sunca u Saturnovom znaku,je nekada davvno odluceno da se Nova Godina slavi 1 januara(tu negdje oko Bozica)

Сунце не побеђује у Јарцу о човече који имаш фетиш на исте. Сунце се тада рађа, дан почиње да се продужава.


По еклиптици Сунце је најаче у петом пољу и у знаку Лава - 15 сати поподне и лето у односу на годину. Тако се понаша свако тело када се почне кретати на горе од тачке севера.

Сунце је у пољу десет на висини сјаја и тада утиче као Сунце у Лаву. Цела ујдурма је настала јер си насео на писања ко зна којих астролога који су помешали десето поље или тачку Зенита са знаком Јарца па уместо поља приписали овом знаку владарство звезде. Прве куће личе на прве знаке али већ од пете упливи су изразито различити, највеће неслагање је управо неслагање поља десет и знака Јарца.


По тој теорији када би Сунце било владар Јарца добили би обртање Зенита и поља 4 а то се ради када се праве хороскопи животиња.
 
Za John Gotia ljudi iz Fbi(procitao sam knjiga i knjiga o tome),kazu da se nikada naivniji i gluplji Bos nije rodio.Svojim nesmotrenim i puhadzijskim ponasanjem uvalio na kraju mnoge clanove obitelji,pa na kraju i sebe.
Probacu ti naci te textove pa cu ti poslati.
Bez obzira na sve,nisi me shvatio sta pricam.Naravno da ima uspjesnih i slavnih ljudi svih znakova,pa imamo ih samo 12.Ali ona najveca imena,pokretaci,najveci autoriteti ,oni sa najvecom mogucom slavom najcesce imaju ili izrazenog Jarca,Saturna,ili 10kucu.
Sto se tice Basciana tesko da bi postao boss,da mu sef Massino(Jarac) nije ranije "pao",ali oba su pored Josepha Bonnana,osnivaca ove obitelji,beznacajna,Joe Bonanno je broj 1.I sto kao sto u Kini moze da dodje sada 100 predsjednika,ali na Tienanmanu i dalje stoji slika MAo Ce Tunga,zna se ko je glavni.
Ili ako hoces moze da dodje milion americkih predsjednika,ali se zna ko su "ocevi" Amerike(Benjamnin Franklin Jarac,i George Wahington Riba sa Mjesecom u Jarcu)ili moze 10 Obama (Lavova da dodje),zna se da je jedino Martin Luther King (Jarac) crnacki Vodja i lider,da ti ne nabrajam ostale primjere ;)
Да, али због чега је пао?

Мислим, да је ваљао не би био свргнут са тог места, и не би неко друго лице дошло на његово место.

Споменуо си Наполеона. Наполеон је имао за Асц - Шкорпију, са друге стране, врло слабог Сатурна (у изгону - Раку), и добар аспект, тригон Плутона и Марса.
Што се комуниста тиче - Мао, је имао јаког Марса, али и егзалтацију Урана (генијалности) у Шкорпији, Плутон (за кога се сматра да је у врло јаком положају - Близанцима), Џо Бонано кога наводиш је такође у наталу имао јаког Марса у Шкорпиону. Лењин - Асц. Шкорпија, Лав Троцки - Шкорпија.
Нострадамус кога си навео у неколико постова раније, је па имао Месец у Шкорпији (ако ћемо већ да се бакћемо која истакнута личност је имала у ком знаку Месец), итд...

А и нећемо да улазимо у саму природу Сатурна и Плутона, онај линк који сам првобитно поставио врло јасно иде у прилог мојој тези зашто Плутон стоји иза успеха, моћи код сваке познате личности, личности од угледа, личности која поседује ауторитет, и која командује.
 
Сунце не побеђује у Јарцу о човече који имаш фетиш на исте. Сунце се тада рађа, дан почиње да се продужава.


По еклиптици Сунце је најаче у петом пољу и у знаку Лава - 15 сати поподне и лето у односу на годину. Тако се понаша свако тело када се почне кретати на горе од тачке севера.

Сунце је у пољу десет на висини сјаја и тада утиче као Сунце у Лаву. Цела ујдурма је настала јер си насео на писања ко зна којих астролога који су помешали десето поље или тачку Зенита са знаком Јарца па уместо поља приписали овом знаку владарство звезде. Прве куће личе на прве знаке али већ од пете упливи су изразито различити, највеће неслагање је управо неслагање поља десет и знака Јарца.


По тој теорији када би Сунце било владар Јарца добили би обртање Зенита и поља 4 а то се ради када се праве хороскопи животиња.

Kakvo bolan neslaganje astrologa,kakve stvari ti pricas,zna se dobro koji znak prirodno vlada kojim poljem i koja planeta vlada i tim znakom i poljem.Cuj prve kuce lice na znake a ostale ne lice,pa razgovarao sam sa stotinama astrologa to nikada nisam cuo,niti sam ikada igdje procitao .Moguce je onda da se za prvih par znakova i zna pouzdani vladar,a za ostale je isti upitan,pa je moguce ni da Saturn nije vladar Jarceva,Jupiter Strijelceva itd:mrgreen:.Naravno da je SAturn prirodni vladar 10 polja i znaka Jarca (Serija 10) jer se zna da put do vladarsva nad Medium Coeliom zahtjeva mnogo upornosti,odricanja,Vremena(sve u simbolici Sturna),nije to 1 kuca da je potrebno smao roditi se i kme kme,ja sam glavn:mrgreen:i,2 kuca traziti samo imovinsku sigurnost(beba trazi da jede znas),ili 3 kuca ,traziti komunikaciju(Beba pocinje da prica),ili ako hoces 4ta,vec malo odraslo dijete pocinje da poprima svijest o porodici,ocu,majci,braci,sestrama,5 kuca,dijete pocinje da se igra, upoznaje drugove,vec su prve simpatije tu ,itd itd.,za 10 kucu moras da prevalis veliki put,da bi odgovorio zadatcima koje ona trazi,da budes istinski autoritet,Vodja,pravi otac svojoj djeci,10 kuca predstavlja i super ego.Toliki put mozes prevaliti samo uz pomoc Saturna i egzaltiranog Marsa,onoga sto predstavlja znak Jarca.Zato je jako vazno da je u kartama onih koji pretneduju na neki vrh izrazena ta serija 10.

Evo malo pogledaj kako se ponasa Ovan "ratnik" kada naleti na znak Jarca i na 10 kucu,mora i on nekom da sluzi sta da se radi ;)

http://www.astrologyinserbia.com/s/thebest/alexandra2.htm
 
Да, али због чега је пао?

Мислим, да је ваљао не би био свргнут са тог места, и не би неко друго лице дошло на његово место.

Споменуо си Наполеона. Наполеон је имао за Асц - Шкорпију, са друге стране, врло слабог Сатурна (у изгону - Раку), и добар аспект, тригон Плутона и Марса.
Што се комуниста тиче - Мао, је имао јаког Марса, али и егзалтацију Урана (генијалности) у Шкорпији, Плутон (за кога се сматра да је у врло јаком положају - Близанцима), Џо Бонано кога наводиш је такође у наталу имао јаког Марса у Шкорпиону. Лењин - Асц. Шкорпија, Лав Троцки - Шкорпија.
Нострадамус кога си навео у неколико постова раније, је па имао Месец у Шкорпији (ако ћемо већ да се бакћемо која истакнута личност је имала у ком знаку Месец), итд...

А и нећемо да улазимо у саму природу Сатурна и Плутона, онај линк који сам првобитно поставио врло јасно иде у прилог мојој тези зашто Плутон стоји иза успеха, моћи код сваке познате личности, личности од угледа, личности која поседује ауторитет, и која командује.

Vidi se da si analizirao jako mali broj natalnih karti pa hajde da te i razumijem da pricas ovakve stvari.Napoleon je imao strasno jak Saturn,jer su mu Mjesec i Sturn zamijenili mjesta,bili u recepciji(mozda nisi cuo za taj izraz),a osim Mjeseca mu je u Jarcu bio i vladar podznaka Pluton ;)(znaci vladar citavog horoskopa).Hitler je u Jarcu imao konjukciju Jupitera i Mjeseca(opet serija 10)
Mogu sad da ti nabrojim stotine Vodja sa svim polozajima Marsa(vidim da si se toga uhvatio),ali ce onih velikih sa So u Skorpiji da bude najmanje,ovdje pricamo o Suncu(to je valjda znak)
Josip Broz Tito je imao konjukciju Saturna i Mjeseca u Djevici,Berlusconi jedan ima konjukciju Saturna i Mjeseca u Ribama u 6 polju(poslovni magnat prvo bio),Linkoln imao Mo u Jarcu,Washington isto,Mao Sunce,Staljin Ascedent apo mnogima i Sunce,Mrtin Luther King imao So i Mc u Jarcu,John Edgar Hover(najmocnija osoba u istoriji amerike,imao So u JarcU,i SA na Mc)it itd.Hoces malo muziku da analiziramo,Elvis imao So u Jarcu,Michael Jackson Sa na Mc,John Lennon Mc u Jarcu itd.Serija 10 kod onih najvecih mora da bude zastupljena.Evo i novi vam predsjednik Nikolic ima Sa0Mo u VAgi,prosli Tadic So u JArcu,Milosevic imao Mc u Jarcu,DAcic ima So u Jarcu.Mogu ovako 3 dana,kakav Pluton kakvi bakraci,cak ga vise ne ubrajaju u planete,radi se o obicnom asteroidu,sicusnom,dalekom.
Cang Kai Sek ti je bio Skorpija Ac Jarac,a MAo dupli Jarac,i ko je koga porazio?Ko je trockog pronasao u Mexiku i likvidirao ga?Ac Jarac,ili dupli Jarac ;)
 
Poslednja izmena:
Шта фали марсу као владару шкорпије? :p Никоме није сметао у време док је Наполеон био жив.

Плутон није астероид. Он је бинарна патуљаста планета. Мањи је од земљиног месеца, а његов највећи месец је толико тежак да им је барицентар ван оба тела. За науку је значајан јер представља нову (пре прастару :p) класу објеката након гасних џинова. Мисија Нови Хоризонти нам у 2015. може открити значајне ствари о постанку система када сонда прође кроз плутонов систем.

Астролошки, тако далеке и тако мале ствари сматрам објектима који се понашају слично фиксним звездама.
 

Back
Top