AIRWAYS: a koga biste voleli pored sebe

Betty

Elita
Poruka
21.481
na interkontinentalnom letu avionom? :)


ZAMISLITE:


yahoosladoledbannerlp3.jpg



ehm :)





Da vam sedne neka poznata ličnost (možda ja :lol: ) ? Neki muzičar, slikar, prestolonaslednik, pisac....speak up! :D
 
Mene uglavnom svi smaraju kada putujem, samo molim Boga da mi se ne obrate. :lol: Volim da citam knjigu na miru ili da slusam muziku, mrzi me da pricam. E sad kad bi bio bas dug let verovatno bi mi dobro doslo drustvo. Samo mi niko ne pada na pamet. :?
Letos je pored mene sedela interesantna starija zena, norvezanka koja je udata za srbina, bas je bilo super pricati sa njom. :) Ispricala mi je kako je prvi put kada je bila kod nas skoro umrla od gladi jer joj se nista nije svidjalo a sada je sampion u pravljenju sarmi. :lol: Bas je bilo zanimljivo cuti iskustva nekog stranca koji oseca Srbiju kao drugu domovinu. :)
 
Мени само мнооого кесица за повраћање......:-?

Увек ми је лоше, али једном поготово....и док сам се ја мучила и молила Бога да што пре прође тих пар сати....видела сам једног пса, добермана, којем је исто било ужасно мука (али он бар није повраћао:lol: )....легао је на под авиона и сав се прилепио стомаком, све четири раширивши...
И онда сам дошла код њега, и мазила га, и то ми је мало одвукло пажњу и тако смо заједно једва прегурали остатак лета...

Према томе, не верујем да би Бреду Питу било баш нешто интересантно поред мене у авиону....:-?
 
niko, i samoj sebi bih bila suvišna!
mislim, čoveku je neprirodno stanje da leti, pa nismo tice, bre:lol:
Ejjj, pa to je najmanje šest sati leta preko okeana i kroz turbulencije, sasvim je dovoljno ja i strah-moj verni prijatelj:lol: . I Bog je tu da pomogne ako baš, baš prigusti, ali njega potežem u trenucima krajnjeg očajanja:lol:

neverovatno je kako postanem duboko religiozna u takvim trenucima, da l' što je to stani pani situacija pa daj što daš, ili što sam gore u nebesima i fizički bliža Bogu, uglavnom osećam da me baš u tim trenucima sluša i uslišava moje očajničke molitve:lol:
 

Back
Top