PROKLETI TELEKOM

polarnimeda

Iskusan
Poruka
5.266
Kao, kada kupis colicev disk dobijes i mesec dana dial-up pristupa free!! ****!! Nekome ga sigurno i puste, ali ja sam:
1) prvu karticu grebao nezno da vidim sifru koju moram da ukucam, i ogulio i brojeve i foliju!
2) drugu karticu nekako izgulio tako da prepoznam brojeve, uradio na sajtu sve sto treba da aktiviram novi nalog, dobio potvrdu da je sve u redu... jedino sto "ne postojim" u njihovoj bazi korisnika i ne mogu da se nakacim na internet!!!

Imam komp 10 godina i skoro toliko koristim i NET, tako da nemojte misliti da je greska do mene! jedino je moguce da mora duuugooo da se ceka da ono sto kazu da je vec aktivirano, takvo i postane.... Ali to se nije desavalo ni najbednijim provajderima na kojima sam bio....
 
Evo mog iskustva:
Prvo kada sam poceo da grebem foliju primetio sam da je folija neverovatno Jako zalepljena za karticu pa sam grebao nozem polako i verovali ili ne 10 minuta.
Konektovao sam se na sajtu i tamo prijavio.Poruku koju sam dobio je da ce parametri biti odradjeni u roku od jednog radnog dana.
E sada videcu u Ponedeljak ili Utorak sta i kako dalje radi.
Inace tema bi trebala biti recimo Zdravko Colic i Dial up.
Dabi i drugi korisnici nasli temu.Smatram da treba promeniti naslov teme.
A da ne postojis u njihovoj bazi korisnika je to zato sto si ukucao broj telefona pogresno to jest nemoj da kucas pozivni broj.Primer :
Ne kucas 0111234567 vec 1234567 bez pozivnog broja. I ne pravis razmake ni crtice.
 
Znam jos neke koji su se za.ebali!Srecom, na vreme sam procitala tvoj post, pa su bili pazljivi sa skidanjem zastitne folije. Elem, njihov problem je sto oni otvore pomenutu stranicu, ali kada zele da udju u dial-up link, stranica se sama zatvori...
Ostaje im samo da slusaju Colu i da iskoriste svoje minute...
 
Ja dobio tu karticu od drugih i registrovao se. Međutim, čekao 4-5 dana i ništa. Pozovem da vidim šta se dešava, a oni mi rekoše da pošto sam se prijavio za ADSL imam do uvođenja besplatno dial up. I naravno pogađate da mi to niko nije rekao pri prijavi za ADSL. Ali... ta kartica je sada poništena iako se ne koristi to vreme koje je dobijeno sa njom. Samo se pitam kako je moguće registrovati karticu pod istim korisničkim imenom kao za ADSL a da te ne upozori tamo na stranici da nije potrebno? Svi se prave mutavi. Mogao sam tu karticu, ako je već takva situacija da dam nekom kome će biti potrebna.
I to nije sve. Dok dobiješ konekciju moraš da popiješ lekove za smirenje. Prvih 10-20 puta kad probaš u nekom špic vremenu za net (ako tako nešto postoji) veza je u prekidu. Posle toga isto toliko puta kaže da nisu ispravni korisničko ime ili lozinka. Ali posle 2-3 bensedina ti bude svejedno da li si konektovan. I konektujem se, nije da se ne konektujem, ali izgubim volju za internetom i zaboravim šta sam hteo na netu da pogledam. Šta će nam ovi što se pojavljuju da leče od interneta? :lol: :lol: :lol: (najveća glupost koju sam čuo). Dovoljno je da da korisitite Telekom i sve je kao "na dlanu". Ništa, evo lečim se. A vi kako 'te? :D
 
Ja sam zvao broj 0800 koji mi predlazete i uzeli su moje podatke i kazu da ce me neko od operatera zvati u roku od 24h ali za sada jos nista(a zvao sam taj broj u sredu).Vazno rekli su da prijava postoji a ja i dalje nemogu da se konektujem.Evo danas cu ih opet zvati Danas je Subota.
 
Najzad uspeo sam dase konektujem.Javili su mi iz telekoma da je lozinka koju sam ja poslao bila zauzeta i da zbog toga nisam mogao da se konektujem.Evo sada je sve O.K.
Samo jos da proverim koliki je ptt racun t.j. dali je telefonski poziv za dialup besplatan.
Inace brzina za sada nije losa zadovoljan sam.
A oni koji su bacvili onaj isecak sa telefonskog racuna neka probaju na broj 0800 100 100 koji je besplatan da im operater nadje sifru.Probajte mozda uspe.
Inace kupio sam jos 3 kartice.
 
cvetko_a:
Najzad uspeo sam dase konektujem.Javili su mi iz telekoma da je lozinka koju sam ja poslao bila zauzeta i da zbog toga nisam mogao da se konektujem.Evo sada je sve O.K.
Samo jos da proverim koliki je ptt racun t.j. dali je telefonski poziv za dialup besplatan.
Inace brzina za sada nije losa zadovoljan sam.
A oni koji su bacvili onaj isecak sa telefonskog racuna neka probaju na broj 0800 100 100 koji je besplatan da im operater nadje sifru.Probajte mozda uspe.
Inace kupio sam jos 3 kartice.
Sve čestitke na konektovanju. :D

Čekaj, pa zar ne moraju da se aktiviraju do 1. februara? Ako je tako kako ćeš to da izvedeš? :D
 
Da do prvog februara 2007.hahahaha.Mozda drugi internet provajderi pojevtine cenu mesecnog interneta.Inace listing nije jos izasao dabih proverio za potrosnju.Kada ga budu izbacili pogledacu (ako tema nebude zatvorena) i napisacu dali je free ili ne.
 

Back
Top