Кина: тражимо да се осигурају права Војислава Шешеља

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
У петак, кина је позвала да се осигурају права Војислава Шешеља
"Видели смо стање у коме се налази Војислав Шешељ и надамо се да ће све релевантне стране пресузети мере да се осигурају његова основна права" рекао је Ћин гангм гласноговорник Кинеског Министарства спољних послова


China Friday calls upon the relevant parties to guarantee the basic right of the Serbian nationalist leader Vojislav Seselj, who has been on hunger strike for three weeks in the International Criminal Tribunal for the Former Yugoslavia (ICTY).

"We have noticed the condition of Seselj and hopes all relevant parties would take measures to ensure his basic right," said Qin Gang, spokesman of Chinese Foreign Ministry.

Seselj, leader of the Serbia Radical Party, was indicted on crimes against humanity and war crimes. He went on hunger strike demanding a free choice for legal advisers, unrestricted spousal visits and an unconditional right to conduct his own defense.

China had advocated the tribunal would work in the independent, just and efficient way in accordance with the resolutions of the UN Security Council so as to improve the peace, stability and national reconciliation of the former Yugoslavia area, the spokesman said.

http://english.people.com.cn/200612/09/eng20061209_330371.html
 
inagadadavida:
Mislis, verovatno na Vini Mendelu, onu sto je volela mlade crnce :D :D :D
Moguce, voli i debeli ,dokazao se u Zenici kao ljubitelj :D
Ове ваше набигузе немају петљу да кажу "не" и када се то од њих очекује, а камо ли да штрајкују глађу, и то 28 дана. То је медиокритетима и моралним патуљцима непојмљиво, па онда, једино им остају злуради коментари!
 
Englez:
:roll: Možda u tvom virtuelnom svetu.
Виртуелан или не, али хашки суд више није ни у очима оснивача оно што је био пре Шешељевог штрајка. А за ваше, србофобско мишљење, баш ме заболе и лева и десна штикла. Ви сте се јасно декларисали, већ код смрти Милошевића. Од вас се и не очекује да издате ваше сорошевске идеале.Једном капитулант = увек капитулант!
 
paola:
Ове ваше набигузе немају петљу да кажу "не" и када се то од њих очекује, а камо ли да штрајкују глађу, и то 28 дана. То је медиокритетима и моралним патуљцима непојмљиво, па онда, једино им остају злуради коментари!
:roll: Ccccc, kakve nepristojne reči. Molim te, nemoj da mučiš i sebe i druge, vidim da ti predstavlja problem da se kontrolišeš. Daj sebi oduška i budi ono što stvarno jesi.
 
paola:
Виртуелан или не, али хашки суд више није ни у очима оснивача оно што је био пре Шешељевог штрајка. А за ваше, србофобско мишљење, баш ме заболе и лева и десна штикла. Ви сте се јасно декларисали, већ код смрти Милошевића. Од вас се и не очекује да издате ваше сорошевске идеале.Једном капитулант = увек капитулант!
8-) Ni Šeki se baš nešto nije proslavio, kapitulirao je kada je video da nema gde.Svi vi koji branite dotične, imate problema sa realnošću.
 
Englez:
:roll: Ccccc, kakve nepristojne reči. Molim te, nemoj da mučiš i sebe i druge, vidim da ti predstavlja problem da se kontrolišeš. Daj sebi oduška i budi ono što stvarno jesi.
Мој стил писања је белетристика према оркестрираној лавини вулгарнисти које сам читала за све време Шешељевог штрајка. Тада сам ја туговала, стрепила и молила се за снагу да издржи све и остане жив! Ваши вулгарни коментари, које модератори, ни у сну нису желели да санкционишу или бар да каналишу, само су ми доливани као со на рану. А сада, када само мало повисим тон у дискусији, вашим свиленим очима и ушима то смета. Утров на вашем језику и вашим мозговома не примећујете. На то смо, ми радикали, навикли и то нас јача!
 
paola:
Мој стил писања је белетристика према оркестрираној лавини вулгарнисти које сам читала за све време Шешељевог штрајка. Тада сам ја туговала, стрепила и молила се за снагу да издржи све и остане жив! Ваши вулгарни коментари, које модератори, ни у сну нису желели да санкционишу или бар да каналишу, само су ми доливани као со на рану. А сада, када само мало повисим тон у дискусији, вашим свиленим очима и ушима то смета. Утров на вашем језику и вашим мозговома не примећујете. На то смо, ми радикали, навикли и то нас јача!
:roll: Pa vi kao prekaljeni borci za slobodu i pravdu ste već trebali da oguglate na naše "provokacije". To ne bi trebalo da vas toliko pogađa, s obzirom da stalno tvrdite kako naši komentari ne zaslužuju pažnju. Sve ružne stvari se mogu reći i na lep način i shvatićemo. Bez obzira ko je u pitanju. A sada bi mogli na spavanje. Gospođe i gospodo, želim vam laku i ugodnu noć.
 
_Milanche_:
samo to niko nije zainteresovan da finansira
slazem se sa tobom ,mada i ovde postoje te partije tipa NKPJ,PARTIJA RADA...U Italiji recimo Komunisticka partija je u vladi i drzi mnoge gradove u Toskani.Recimo provincija Livorno ima 90% glasaca komunisticke partije,a svi ostali 10%... :wink: zatim Bergamo,jaki su i u Djenovi...Ali kao sto kazes tamo ima ko da isprati i izfinansira kampanju.
 

Back
Top